Къде сте ФЕВРУАРКИИ?

  • 17 044
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Добро утро на всички!
На мен все още не ми става лошо. Дано този път ми се размине, защото при предната бременност беше нещо страшно.

# 16
  • Мнения: 4 242
tchara и ние сме така и малко се изнервям, обаче тия дни променям режима леко, ставаме по- рано за да можем да дремваме по час-два следобед, защото не издържам на темпото. Каката още суче и това допълнително ме изморява явно, защото не помня с предишните бременности да съм била толкова отпаднала. Или просто тичането покрай малките ни е в повечко  Rolling Eyes. С баткото нямах проблеми, тогава той беше на 14 и си карах пашалъка Mr. Green, но сега...
mama_nat  дано ти се размине!

# 17
  • Мнения: 155
Здравейте  bouquetГледам групичката ви се увеличава,това е прекрасно!Пожелавам ви да имате най-леката бременност на света и догодина едни прекрасни бебчета  ylinfant.
Моето малко прекрасно момченце трябваше да се роди на 15.2,но се роди на 22.1 Laughing
Mama_nat,нашият батко също е на 10години,и сега ми помага много Peace.
Хайде ние ще наминаваме да ви наглеждаме и да се пазете.

# 18
  • Мнения: 672
Много ме е страх!
Аз съм с отрицателен резус фактор, а мъжа ми - с положителен. При първото раждане не ми сложиха ваксина. Дано да няма усложнения.

# 19
  • Мнения: X
Включвам се и аз за да ви поздравя мили февруарки 2008!!! Толкова мило ми става, че увеличавате групата. Нямам думи...сещам се за миналата година по това време и ми става едно такова сълзливоооо...
Желая ви най- леката и прекрасна бременност и красиви и приятни емоции около нея.
Няма да се измъкнете от нас- февруарки 2007. Моят Т беше 06.02.07, но бебо реши, че иска да излиза на 31.01.2007г.
Успех на всички и да ставате все повече!

# 20
  • София
  • Мнения: 747
Мама нат и аз ти пожелавам да няма гадене този път.
Мери, принас тази опция следобеден сън вече не съществува колкото и рано да стане. Не знам ти какво имаш предвид под ранно ставне, но случва се дори в 7 без 15 да стане и пак няма заспиване. А за кърменето бях почти 100%сигурна, че още кърмиш като видях, че си LLL член.
Аз кърмих Георги до преди 2м, т.е. 2г и 2 седмици, но го отбих по мое желание(малко егоистично знам,ама исках малко тялото ми да си почине месец два, защото бяхме планували второто бебче). Ако го бях оставила, сигурна съм, че поне до 4г ще ше да суче. Преди се подвизавах и в кърмаческия, ама почти не съм писала, само четях. И на първия БКП форум на Тонзос бях, да не си била и ти там?

Благодаря на всички миналогодишни февруарки за милите думи, много е приятно да разбереш, че някой се радва на щастието ти.

Zitta, Ivvvi, къде сте?

# 21
  • Мнения: 674
Здравейте и от мен февруарки 2008  и февруарки 2007   Wink аз също имам положителен тест,а утре сутрин съм на лекар да потвърди
и той.втора бременност ми е,но за съжаление първото ми детенце почина.надявам се този път всичко да е точно и да се радвам на
бебок през февруари.за термин ми излиза 3-4 февруари,различно.желая приятни 9 мес. на всички ни и сладки дечица на финала !

# 22
  • София
  • Мнения: 966
Привет и от мене. Малко ми е раничко, но видях  EFP. Надявам се всичко да е наред.
За мен това е втора бременност, но първата приключи  още в 5г.с. поради мед. причини преди година и малко. Аз също съм с RH- и се притеснявам, въпреки че ми поставиха инжекцията.
Термина по калкулаторите излиза 12.02.2008, но най-точно ще каже док.
Успех на всички и да идват и други момичета.

# 23
  • Мнения: 541
Привет и от мен момичета, до сега само четях януарките , но вече си има и тема за февруари и за това реших да се включва.
Втора бременност ми е, желана, дано всичко мине добре и февруари 2008 ще си имаме още едно зверче, по мои изчисления термина ми е 1.02.2008, но утре съм си записала час при доктор , да видим и там какво ще кажат, мен ми се искаше да поизчакам, но мъжа ми настоя да се запиша.
Само за протокола да кажа че миналата бременност 9 месеца повръщах, много е неприятно, като гледам и така сега се започва и нищо не ми помагаше тогава. Мери ти какво пиеш за гаденето и повръщането и ако някой знае нещо, съвети приемам.
Това е от мен , ще се включа утре след доктора.

# 24
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Стискайте ми палци-утре сутрин съм на преглед. Дано всичко да е ок.Малко ме е страх...за първи път ми е Embarassed

# 25
  • Мнения: 43
    Zitta не се притеснявай - радвай се.Това е най - прекрасното нещо, което може да ти се случи.Знам, че всичко ще е ОК newsm10

   И аз повръщах до четвъртия месец - просто беше кошмар, нищо не ми помагаше и свалих 4 кг.Тогава просто предпочитах да се тъпча като прасе и да дебелея, отколкото да ми се гади от всичко, да ми се спи постоянно и да съм отпаднала.Мислех си, че ще съм така до края, но за моя радост не. smile3501
   Към тези, на който им става лошо - дано намерите нещо да не ви се гади, знам колко е неприятно.

   Успех на всички и лека бременност newsm51

# 26
  • Мнения: 684
Както каза Цвети:
Цитат
Няма да се измъкнете от нас- февруарки 2007.
Laughing

И аз много се умилявам като си спомня за онези трепети и плахи надежди от преди година... Толкова бързо лети времето!
По същество - желая на всички ви (включително и на тези, които предстои да се запишат в групата) много приятни емоции през тези 9 месеца, а като тръгнем ние да празнуваме първи рожденни дни, да се сдобиете с прекрасни и здрави рожбички! С вас смееееее
  Hug

# 27
  • Мнения: 4 242
Ехее как расте темичката, много се радвам!  Hug
Да вземем да си спретнем списъче или да изчакаме всички да минем прегледите и да се успокоим? Какво мислите?
Благодаря за честитките и пожеланията на миналите февруарки  Hug
tchara страхотен резултат мила, дано и следващия път всичко е наред, но едва ли ще имаш пречки, ти си спец вече Grinning
mama_nat и anita7 всичко ще бъде наред, ще видите!   bouquet
estrella за сега съм добре, даже учудващо че нямам никакви неразположения, освен че ми се спи много, но предполагам че е, защото нямам време да се отпусна с баткото щур  пубертет и малката фурия. С предишната бременност лек не намерих за гаденето, просто си го изтърпях до 4-я месец. Някои казваха че спрайта им помагал, или други газирани лимонови напитки. Май е индивидуално, дано се спасите някак.
Мацки утре ще има много хвалби, доста от вас са на лекар, ще чакам с нетърпение да разказвате.

# 28
  • Мнения: 672
Чара, Мери,
как го правите тоя номер с кърменето? Първото си дете успях да го кърмя само 40 дни. Имах много малко кърма, а бебето беше големичко и непрекъснато гладно. Тоя път съм решила, обаче да кърмя повече, така че очаквам да споделите рецептата.

# 29
  • София
  • Мнения: 747
Чара, Мери,
как го правите тоя номер с кърменето? Първото си дете успях да го кърмя само 40 дни. Имах много малко кърма, а бебето беше големичко и непрекъснато гладно. Тоя път съм решила, обаче да кърмя повече, така че очаквам да споделите рецептата.

Мама нат, стига да имаш мерак ще бъдем с теб- само да му дойде времето Grinning, да се развива всичко добре и имаме едни хубави и здрави бебоци догодина Grinning

Чакам снетърпение добри новини от мамите, които са на преглед днес.

Общи условия

Активация на акаунт