Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
мами 73   bouquet ЗА КРЪСНИЦАТА
Мианди ти си  знаеш  Hug Hug
аз днеска реших да съм и към "уеит-уатчерс" да видим дали и  там ще успея
сега съм орворила микропроцесорите и  уж чета - гадна материя - и  даскалката е гадна - дано  не съм редовен потребител на хладилника

Успешна и  диетична седмица на всички - и поне още един изписан следващата седмица
 Hug Hug  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 958
мами_73 благодаря за заглавието  Hug На мене всички ми харесаха, но много ясно че във връзка с плодуването гласувах за твоята ''черешка'', а и ми е време да мина с един размер ''дрешка'' надолу  Wink

Kruccu адреса е: http://www.fantasygif.it/

ANGYA ще ги погледна и аз уатчърсите за какво става дума, че не съм много много на ясно  Peace

Reni_ мерките на мене на ЛС  Wink

galatea случвало се е това и друг път, не се тревожи нищо не е станало  Hug

П.С. Спорна и успешно-слабителна седмица на всичи дневничета  Hug

# 17
  • Мнения: 393
Честита ни темичка ...
Да ви споделя новият ми стимул ...
Една от приятелките ми , която като мен все няма воля да си спази диетите тези дни направо ме смайва с упоритостта си .
От 10 дена е на плодове и видимо й личи .
Понеже аз винаги съм смятала , че имам повече воля от нея - поне преди де - сега съвсем се отчаях каква съм станала безволева .
И така ...  ще се пробвам да направя 20 дена на плодове , като този път се надявам да ми помогне факта , че много обичам череши и ягоди .
Може да карам само на тях ... ще видим .
След работа ще ходя за плодове ! Grinning

# 18
  • Мнения: 3 647

ANGYA ще ги погледна и аз уатчърсите за какво става дума, че не съм много много на ясно  Peace

и  на мен не ми  е ама питам там Есме и Сердика са по на ясно и обясняват
аз нали  съм все още невежа питам - помолих ги да си  пускат  менютата  така  ще ми е по  лесно  да свикна - нещо свързано с някави точки е пак   newsm78

# 19
  • Мнения: 6 958

ANGYA ще ги погледна и аз уатчърсите за какво става дума, че не съм много много на ясно  Peace

и  на мен не ми  е ама питам там Есме и Сердика са по на ясно и обясняват
аз нали  съм все още невежа питам - помолих ги да си  пускат  менютата  така  ще ми е по  лесно  да свикна - нещо свързано с някави точки е пак   newsm78

Ще я сложа в анкетата до Точковата диета - сега погледнах темата това си е точкова диета мисля  Thinking

Сметана успех с плодолечението  Peace

# 20
  • Мнения: 621
Аз за сега съм на монодиета, защото тя ми е най-лесна за помнене, а и за изпълнение. Преди време като минах на подобна диета отслабнах за 6 дни - 4 кг. Е тогава бях доста по млада - 10-ти клас Mr. Green Ама и сега добре ми се отразява въпреки, че прегрешавам, ама ме е яд че се измързеливих и си позарязах тичането, но от утре (каква изненада  Mr. Green) пак започвам с джогинга jump

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
 Peace записвам се в новата темичка и отивам да ям една салатка без олио и без сирене  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 647
Ще я сложа в анкетата до Точковата диета - сега погледнах темата това си е точкова диета мисля  Thinking
незнам  newsm78  нека Kpuccu да си каже тежката  дума нали  тя доста време се точкуваше
 Peace Twisted Evil  bouquet

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Peace записвам се в новата темичка и отивам да ям една салатка без олио и без сирене  Laughing
И аз съм ЗА салатката!  Hug

# 24
  • Мнения: 6 904
Честита нова тема Hug
Да се отчета и аз, тази сутрин успях да закотвя кантара точно на 51 кг. Което ще рече, че съм качила половин килограм и не ме радва особено. Сега два дена ще гледам да намаля храната, а и имам малко череши и диня.

# 25
  • Мнения: 1 241
Миранди страхотна темичка, както винаги  bouquet
ако всичко е ок другата седмица ще си сменя резултатите Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 1 169
Миранди за теб мила  newsm51
Аз от днес се хванах в ръце и почнах диетка много се надявам
да успея да се задържа, че както отслабвам и после си ги връщам хич не ми допада  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 3 453
Ще я сложа в анкетата до Точковата диета - сега погледнах темата това си е точкова диета мисля  Thinking
незнам  newsm78  нека Kpuccu да си каже тежката  дума нали  тя доста време се точкуваше
 Peace Twisted Evil  bouquet
хехеххее Joy

Мисля, че е точкова

# 28
  • Мнения: 121
Здравейте момичета, записвам се за темата. От няколко месеца все говоря, че ще почна диета и ще заприличам на това, което бях, когато срещнах съпруга си и все нищо. Всяка зима напълнявам с 5-6кг и никога не ги свалям напълно и се понатрупаха твърде много за няколко години. Вчера по тоя повод сключихме бас с мъжа ми и мизата е голяма. За 2 месеца (до морето Simple Smile ) трябва да сваля 7кг. Ако успея - купува ми лаптоп. Ако не - аз на него. Нема лабаво вече. От днес ограничавам храната. Забравям за бял хляб и тестени храни. Ще се ядат салати и плодове! И започвам с джогинга пак! На седмица трябва да махам по 1кг или да спестявам по 200лв. Не знам с какъв акъл сключих баса  Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 2 613
здравейте, прекрасни момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
нямх време да дам на Миранди мерките, но обещавам за другата седмица....
аз се опитвам да съм режимна, въпреки че бях на работа и събота и неделя, все пак намерих време да отида и на фитнес bowuu насилих се въпреки умората и напрежението.....
и не съжалявам, все пак излиза че и аз съм имала воля....
хайде целувки от мвн и успехи на всички  bouquet  bouquet  bouquet
прегръщам ви Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт