Отговори
# 780
  • Мнения: 1 424
Ася, честито и от мен! Желая ти много радост и щастлив семеен живот!

 newsm51 newsm51 newsm51
 

# 781
  • Мнения: 2 255
Ася, честито  married много щастие, любов и "попътен вятър" в семейния живот   txtloves

Мойте мерки са същите ... промяна няма ... кг 54 ... все още  Joy

# 782
  • София
  • Мнения: 2 840
Привет, момичета!!!
Време за разпускане.

Ася, май днес е големият ден - честито и попътен вятър!!!

Миранди, таблицата е мой специалитет - трябваше там да има някаква графа "наддали", защото аз съм за нея Mr. Green
Никакво отписване!!!
Аз съм ти за кураж - ето - публично оповестявам 76 кила - нова стартова позиция.
Аз напускам депресията, явно, защото не съм нито втрещена, нито ужасена.Както казах, може и по-лошо да е.Това са само някакви кила -качени, после свалени.....
Този път мисля само да свалям, никакво качване!!! Twisted Evil

На добре представящите се - браво!!!
Страхотни сте  bouquet

# 783
  • Мнения: 890
Ася, честито! Като пожелание ще се възползвам от казаното от Атоан Дю Сент Екзюпери - "Любовта не е гледане един към друг, а поглед и на двамата в една и съща посока" - въпреки това дано Той винаги те гледа в очите, а ти там да виждаш цялата му любов към теб. От все сърце ти желая винаги да живеете в разбирателство и всеки един миг да е повод за усмивка   bouquet

# 784
  • Мнения: 6 958
Привет, момичета!!!
Време за разпускане.

Ася, май днес е големият ден - честито и попътен вятър!!!

Миранди, таблицата е мой специалитет - трябваше там да има някаква графа "наддали", защото аз съм за нея Mr. Green
Никакво отписване!!!
Аз съм ти за кураж - ето - публично оповестявам 76 кила - нова стартова позиция.
Аз напускам депресията, явно, защото не съм нито втрещена, нито ужасена.Както казах, може и по-лошо да е.Това са само някакви кила -качени, после свалени.....
Този път мисля само да свалям, никакво качване!!! Twisted Evil

На добре представящите се - браво!!!
Страхотни сте  bouquet

Аз мога да създам такава и ще запиша себе си в нея  от 77 на 80-81 кг.  Shocked

Кой друг ще иска да ходи в таблицата за надебелели по време на диета  newsm78

КЛОНКА ще си правиме ли компания в нея, за да ни е за урок -> съгласна ли си -> аз съм съгласна с твоята идея да има таблица за наказания и порицания, в която да се срамуваме, че сме попаднали в нея и да ни дойде акъла в главата за диета  #Cussing out

# 785
  • София
  • Мнения: 2 840
Миранди, твойто е нищо, бе мила.Няколко кила.Аз от февруари месец тръгнах от 63/и те ми бяха наддадени/, после станаха 68, после 70, свалих на 68, после 69....Та до този феноменален резултат.Държа да отбележа, че бях стигнала и до 78 Mr. Green

Наказателна таблица - може.Аз отдавна замислях подобен вариант.Но е възможно просто да добавим нова графа в старата таблица - "качени" и хората там да са в червено.Достатъчно е гадно, мисля.И така, обявявам аз моите 69 стартови/последните обявени май са ми толкоз, после "свалени - 0, "качени - 7.....И така, ако слабеем, просто слагаме в "свалени" и махаме от " "качени", докато станем пак в черно.И продължаваме.НАдявам се все в черен цвят.
Нещо такова Shocked

# 786
  • Мнения: 6 958
Миранди, твойто е нищо, бе мила.Няколко кила.Аз от февруари месец тръгнах от 63/и те ми бяха наддадени/, после станаха 68, после 70, свалих на 68, после 69....Та до този феноменален резултат.Държа да отбележа, че бях стигнала и до 78 Mr. Green

Наказателна таблица - може.Аз отдавна замислях подобен вариант.Но е възможно просто да добавим нова графа в старата таблица - "качени" и хората там да са в червено.Достатъчно е гадно, мисля.И така, обявявам аз моите 69 стартови/последните обявени май са ми толкоз, после "свалени - 0, "качени - 7.....И така, ако слабеем, просто слагаме в "свалени" и махаме от " "качени", докато станем пак в черно.И продължаваме.НАдявам се все в черен цвят.
Нещо такова Shocked

Ако искаш да те пиша и теб там кажи колко си била и колко си сега  Rolling Eyes

Дай предложения за заглавие: (моите са: 1- Надебелели; 2-Наказани; 3 - срамуващи се в ъгъла (на това най залагам) Ти какво предлагаш  newsm78 Наистина лично АЗ си го заслужавам, иначе щях да се изтрия тази седмица от таблицата, но този вариант с наказанията е най добър и си го заслужавам  #Cussing out

Ще бъде отделна таблица под отслабващите всичко в чеврвено

# 787
  • Мнения: 1 416
Момичета мили днес направо ми писна 5 мин има нет после 2 часа няма мъка мъка липсвате ми за това  Cry Cry Cry Cry Мирандичка много е странно без да те познавам те чувствам много близка и по някакав си мои начин имаш специално място в сърцето ми .Човешките чувства са странно нещо познаваш някои с години но нищо,а някои виртоално без да си го виждал ти е толкова близък .
СТРАШНО СЕ РАДВАМ ЧЕ ВИ ИМА И ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ СТРАХОТНАТА НИ БАНДИЧКА.
Миранди гушкам те оправяи се мило имаш специално място приятелче ето тук в Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts в моята табличка на приятелството и добротата си взела едно от първите места защото за мен си прекрасен човек
АСЯ НЕКА ТОЗИ ДЕН ОСТАВИ ОТПЕЧАТАКА НА ЩТАСТИЕТО ЗАВИНАГИ В ТЕБ И ДА БЪДЕ ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ ХИЛЯДИ ДНИ ПЪЛНИ С ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ  Two Hearts Two Hearts  loveuuu  loveuuu
[/b][/color]
[/color][/color][/b]

# 788
  • София
  • Мнения: 2 840
МИ.....от 63/в началото на годината/ - 76/сега/
Ама, мисля да ме пишеш с последните 69, с тях съм вписана като последно в таблицата, щото 63 няма да ги догоня бая време и самоаз ще си вися сам-самичка в ъгъла на колене и ще ридая горко Mr. Green.

# 789
  • Мнения: 6 958
Мирандичка много е странно без да те познавам те чувствам много близка и по някакав си мои начин имаш специално място в сърцето ми .Човешките чувства са странно нещо познаваш някои с години но нищо,а някои виртоално без да си го виждал ти е толкова близък .
СТРАШНО СЕ РАДВАМ ЧЕ ВИ ИМА И ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ СТРАХОТНАТА НИ БАНДИЧКА.
Миранди гушкам те оправяи се мило имаш специално място приятелче ето тук в Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts в моята табличка на приятелството и добротата си взела едно от първите места защото за мен си прекрасен човек
Благодаря и много целувки от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

....

МИ.....от 63/в началото на годината/ - 76/сега/
Ама, мисля да ме пишеш с последните 69, с тях съм вписана като последно в таблицата, щото 63 няма да ги догоня бая време и самоаз ще си вися сам-самичка в ъгъла на колене и ще ридая горко Mr. Green.

т.е. от 69 кг. на 76 кг. -> така ли?!?  newsm78

А за заглавието ''Срамуващи се в ЪгЪла'' - как ти звучи?!?  newsm78

...

П.С. Така както я карам с дебелеенето скоро няма да пусна снимки... Качих 3-4 кг., а изглеждам така все едно съм качила 10 кг.  Sick #Cussing out #2gunfire ooooh! Whistling Crossing Arms Tired

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 18:18 от Миранди

# 790
  • София
  • Мнения: 2 840

т.е. от 69 кг. на 76 кг. -> така ли?!?  newsm78

А за заглавието ''Срамуваши се в ЪгЪла'' - как ти звучи?!?  newsm78

...


Ами - да - по-добре от 63 - 76, щото никога няма да напусна тази таблица на позора.

Всякакви омерзителни заглавия са подходящи Mr. Green

# 791
  • Мнения: 6 958

т.е. от 69 кг. на 76 кг. -> така ли?!?  newsm78

А за заглавието ''Срамуващи се в ЪгЪла'' - как ти звучи?!?  newsm78

...


Ами - да - по-добре от 63 - 76, щото никога няма да напусна тази таблица на позора.

Всякакви омерзителни заглавия са подходящи Mr. Green

Добре, ще запиша така, но виж, ако свалиме по 3-4 кг. и си правиме редовно диетата ще изленеме от тази таблица  Peace Дори и в твоя случай да свалиш от 76 на 72-73-74 кг. примерно пак да се изкарваме от таблицата, просто за самата нова тема да сме наказани  Mr. Green а после ако сме на диета и всичко е ок' да се освободиме от това наказание, че ще сме яко за резилаааааа  Joy hahaha Joy

# 792
  • Мнения: 2 099
АСЯ ЧЕСТИТО И ОТ МЕН.
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЪВМЕСТЕН ЖИВОТ.


Чакам с нетърпение снимки.

# 793
  • Мнения: 669
Ася, да си много, много щастлива съпруга!!!  bouquet

Мимивал, тая е тъпя комплексарка, защото и за МАГАЗИНЕРКА не става, и си го знае!!

Клонка, Миранди, знам, че ви е тежко, но имате страхотно чувство за хумор и самоирония! Hug Hug Hug

Мами 73, Hug Hug Hug Hug Hug

Момичета от София, остава ли срещата за 14.06?

# 794
  • Мнения: 2 099
Мами, добре че ме подсети, ами то и аз след 5-6 дни правя 2 мес. при вас. Направо не ги усетих кога минаха. Така е, като ни е хубаво и весело заедно.  bouquet
Виви вземи си душче или вана, на мен много добре ми подейства, хем се освежих, хем ми се оправи настроението.
Крисси защо пък да не можеш, я си дай цел да сваляш по 2кг. на седмица и докрая на месеца ще си -4кг. Wink И аз такава цел съм си поставила по -2кг. на седмица и дано пак не ме хвани гадния застой, че да успея.
Ангелина това много ми хареса.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт