Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 2 840
Аха, Миранди, така по бива - временно в ъгъла!!!Щото иначе, ако ги гоня онези 63/за 58 да не споменавам, че те са ми само сладък спомен/, направо ще си кисна в таблицата на позора до безсъзнание.Давай, лепни ни там, няма страшно - като си признае човек, някаксе амбицира.Може да помогне.

# 796
  • Мнения: 890
Явано това със срещата сте го писали докато нямах интернет и после не съм го видяла. Споделете подробности, моля?   bouquet

# 797
  • Мнения: 4 193
Здравейте,сладурски дневничета!  bouquet Заглавието просто е убийствено.Позволих си да гласувам и за новото заглавие.Ще помисля и аз римички.Може да ми дойде нещо на ум. Mr. Green  bouquet

# 798
  • Мнения: 1 424
Момичета и на мен днес ми беше много зле цяла сутрин, криво и тъжно  Confused  На всичкото отгоре имам и да уча... тия изпити ще ме довършат   ooooh! 
НО отидохме семейно до Илиенци и си накупих потничета, една рокличка и поличка, всичко за вкъщи  и настроението ми се подобри  Mr. Green  А и за вечеря съм си приготвила сладолед  Party 
Утре с нови сили на диета,няма да се предаваме!  Heart Eyes

# 799
  • Мнения: 3 453
Мами, добре че ме подсети, ами то и аз след 5-6 дни правя 2 мес. при вас. Направо не ги усетих кога минаха. Така е, като ни е хубаво и весело заедно.  bouquet
Виви вземи си душче или вана, на мен много добре ми подейства, хем се освежих, хем ми се оправи настроението.
Крисси защо пък да не можеш, я си дай цел да сваляш по 2кг. на седмица и докрая на месеца ще си -4кг. Wink И аз такава цел съм си поставила по -2кг. на седмица и дано пак не ме хвани гадния застой, че да успея.
Ангелина това много ми хареса.  bouquet

Мила много ми се иска по 2кг н аседмица,н отова не е възможно, а ако е то ще е с глад и следват пак качени кг.Вече като остават по-малко е по-трудно.Аи още малко съм в застой сега съм 63 и нещо и до 58 са почти пет кг.Даже са си пет и нещо.Ще се радвам ако до края на месеца сваля два кг но да е трайно.И Асето накрая сваляше доста бавно...но заради сватбата се отприщи от вълнение.
честито Водчице   bouquet .Покажи ги на теб новите придобивки

# 800
  • Мнения: 178
Аз съм доволна от кантара - показа само +200гр. при положение, че съм в МЦ и бях хапнала една супичка  Flutter

# 801
  • Мнения: 669
Явано това със срещата сте го писали докато нямах интернет и после не съм го видяла. Споделете подробности, моля?   bouquet

Имахме плаваща уговорка да се видим в парка на кв." Света Троица" на 14.06 (четвъртък). Мисля, че се съгласиха няколко човека, но сега им напомням и питам всички желаещи дали срещата остава на 100% и в колко часа е удобно за всички!

# 802
  • Universe
  • Мнения: 1 556
АЗ съм за табличката "СРАМУВАЩИ СЕ В ЪГЪЛА!!!"

# 803
  • Мнения: 1 384
Охооо искам и аз да се срамувам в ъгала Twisted Evil с качени 3 кила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пада ми се след онуй ядене и  миналата седмица се размотавах и нищо, така че ме пишете и мен : 65кг, утре се меря точно и почвам от нулата наново и дано изкарам този път поне петичка да видя  Praynig
На Асето   bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам от тук нататък всичко да върви по вода Hug и чакаме всички  снимки  Heart Eyes
Водчице, честити придобивки Simple Smile Показвайййййййййй Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 804
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хора, как си навивате на ината да го направите... Аз нямам, нямам воля. Отслабнах 25 килограма и не мога да се навия да сваля останалите 15... Мразя се. Sad

# 805
  • Мнения: 1 416
Явано това със срещата сте го писали докато нямах интернет и после не съм го видяла. Споделете подробности, моля?   bouquet

Имахме плаваща уговорка да се видим в парка на кв." Света Троица" на 14.06 (четвъртък). Мисля, че се съгласиха няколко човека, но сега им напомням и питам всички желаещи дали срещата остава на 100% и в колко часа е удобно за всички!
И аз питам за срещата Виви къде си мила организаторке да кажеш ще има ли среща  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 806
  • Мнения: 6 917
Хора, как си навивате на ината да го направите... Аз нямам, нямам воля. Отслабнах 25 килограма и не мога да се навия да сваля останалите 15... Мразя се. Sad
Е то с последните е най-трудно, нормално е. Иначе аз си черпя всичката воля от тази тема. Иначе нямах никаква. Все исках да отслабна и то с не кой знае колко много, но някак нищо не можех да направя. Откакто започнах да пиша тук всичко се промени, килограмите ми са все надолу и целта ми се вижда все по-постижима.
Опитай и ти, темата и всички хората тук наистина помагат много Peace

# 807
  • Мнения: 6 958
АЗ съм за табличката "СРАМУВАЩИ СЕ В ЪГЪЛА!!!"
Охооо искам и аз да се срамувам в ъгала Twisted Evil с качени 3 кила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Олеееееееееееееееееееееееееееееее  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Малейййййййййййййййййййййййййййй  Mr. Green Абе засрамете сеееееееееееееееееееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Айде аз си мислех, че съм само аз прасУето, ама то и вие взехте да си признавате една по една  ooooh! ooooh! ooooh! Лелеееее - лелеееее - лелееееее само да не се превръщаме в "Дневникът'' - надебеляхме заедно...   ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out оххххххх ревеееее ми се вече  Cry Cry Cry Cry Cry

Ама вие сериозно ли?!?  newsm78 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 808
  • Мнения: 1 384
АЗ съм за табличката "СРАМУВАЩИ СЕ В ЪГЪЛА!!!"
Охооо искам и аз да се срамувам в ъгала Twisted Evil с качени 3 кила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Олеееееееееееееееееееееееееееееее  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Малейййййййййййййййййййййййййййй  Mr. Green Абе засрамете сеееееееееееееееееееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Айде аз си мислех, че съм само аз прасУето, ама то и вие взехте да си признавате една по една  ooooh! ooooh! ooooh! Лелеееее - лелеееее - лелееееее само да не се превръщаме в "Дневникът'' - надебеляхме заедно...   ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out оххххххх ревеееее ми се вече  Cry Cry Cry Cry Cry

Ама вие сериозно ли?!?  newsm78 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry


ООО, съвсем сериозна съм  Twisted Evil Peace искам наказание, та да се позасрамя малко и да ми дойде АКЪЛА У ТИВКАТА  Crazy

# 809
  • Universe
  • Мнения: 1 556


АСЯ, нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги Вярата, Надеждата, Любовта!

Общи условия

Активация на акаунт