Искам да си взема крос-тренажор

  • 1 958
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Лелеее, сметнка, във вас верно е фитнес ooooh!

Да , защото всеки път като се ужася колко още съм надебеляла се захващам да взимам нов уред ... хахха и сега така и с кроса !
Но като съм си го навила на пръста ще си го взема - кой знае и него колко ще го карам !

# 16
  • Мнения: 6 958
Лелеее, сметнка, във вас верно е фитнес ooooh!

Да , защото всеки път като се ужася колко още съм надебеляла се захващам да взимам нов уред ... хахха и сега така и с кроса !
Но като съм си го навила на пръста ще си го взема - кой знае и него колко ще го карам !


Настрой психиката си и дай сила на волята си, само така ще успееш и в диетата и в спорта  Hug

# 17
  • Мнения: 465
Аз имам кростренажор АВ ,АМА НЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕГО ,СКЪРЦА ЗВЕРСКИ .Купи си КЕТЛЕР или някоя друга хубава марка .Моят още е в гаранция ,но 5 пъти идваха да го оправят и не можаха  #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Как пък не чух едно положително мнение за продукт на АБ ФИТ???
Егати буклуците ooooh!

# 19
  • Мнения: 236
аз си купих на ''Кетлер''преди 2 години от техния магазин/около Халите една пряка/1100лв.не ти препоръчвам да си взимаш немарков уред,вземи нещо добро,ма са много скъпи ooooh!виж за 500 лв какво има в Метро,там са по 300-400лв.

# 20
  • Мнения: 6 958
Как пък не чух едно положително мнение за продукт на АБ ФИТ???
Егати буклуците ooooh!

Наистина не струват, разликата е в материала от който се правят и винтове некакви - в магазина ми обясниха каква е, но не си спомням точно, но няма значение... определено не могат да се мерят с Кетлер  Peace

# 21
  • Мнения: 238
Na moq pi6e SVEN by KETTLER.Но не ми се вярва да е истински кеттлер,защото цената му беше 350 или 450,пак от Спорт Депот.
вече ги има и в Technopolis и Praktiker

успех с тренировките    bouquet

# 22
  • Мнения: 393
Открих си !
На Кетлер е , модела е Giro 500 - 449 лв !  Party
 

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Сметанка, хубав ли е? Не мога да открия този модел в нета. Можеш ли да ми пуснеш някаква снимка?
Казвай бързо, че и аз откачих.... Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 6 958
Да не е лош този на Сметана, важното е да е Кетлер  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
О, да, ще държа да е Кетлер Peace
Или ще е Кетлер или по-добре да не купувам. Като ще е гарга, да е рошава, нали така Hug

# 26
  • Мнения: 393
О, да, ще държа да е Кетлер Peace
Или ще е Кетлер или по-добре да не купувам. Като ще е гарга, да е рошава, нали така Hug


Добре изглежда и е на Кетлер .
Има го в каталога на сайта на Метро .
Аз само се притеснявам за това колко е дълъг и къде да го сложа ... оффф а толкова го искам !

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе взимай, пък ще му мислиш после къде. И аз сега нямам почти никакво място, освен в хола, но понеже скоро ще се местим та затова още ще отлагам за дотогава. Sad

# 28
  • Мнения: 393
Абе взимай, пък ще му мислиш после къде. И аз сега нямам почти никакво място, освен в хола, но понеже скоро ще се местим та затова още ще отлагам за дотогава. Sad


хахха е как ще го взема и после да няма къде да го сложа ... в нас сме след ремонт , всичко е направено натъкмено , майка ми ще опищи света , ако и го тупна по средата на хола !
Трябва да продам велоергометъра , а не искам ... имам много хубави спомени - с него свалих преди една година сумати кила . Но искам и крос ... ох не ми е лесно !
Нали съм зодия скорпион моят мотив е " Аз искам " !

# 29
  • Мнения: 6 958
Дълъг е около 1.50 грубо казано  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт