Излизане на разходка - от кога ?

  • 1 381
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
Ясен се роди на 30 Ноември 2003 и от 15-ти Декември беше все навън и спеше като къпан. В началото ,разбира се за мъничко, а после по повече. Аз също се чудех как е времето първите излизания и да ти кажа директно звънях на педито да я питам. Сега може ли, сега не може ли (подлудихме я жената)  Rolling Eyes - но в крайна сметка само на силен вятър и валеж не сме излизали - общо 3-4 дни миналата зима #Milti
но ако се чудиш много, много - обади се на доктора(докторката) да чуеш и тяхното мнение

# 16
  • Мнения: 3 663
Цитат на: vyly
Аз мисля, че стига температурите да не са много под 0 е хубаво бебоците да се извеждат. Вече въпросът е за коло време. Моят син го държа на -5 градуса по 1час навън. Ако е по-студено /и на -10 го изведох/ стоим по-малко - 30-тина минути. А заради грипното време предпочитам да се разхождаме сами - без други мами и далече от многото хора. Но смятам че не трябва да изпускате и ден без разходка, ако не вали. Много успокоява
и калява бебока, а и го уморява , така че хем спи добре, хем е здрав и с червени бузки. Приятни мигове навън!  Laughing

 newsm74   202uu

# 17
  • Мнения: 366
Desika, знаеш от нашата тема, че аз извеждам Румена от самото начало, но ще ти напиша съвета на моята акушерка:

Първата разходка е на изписването, а на всеки следващ ден увеличавайте времето за разхождане поне с 5-10 минути Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт