Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 737
  • 859
  •   1
Отговори
# 105
  • до морето
  • Мнения: 208
Аз да питам пак.  Whistling Как да потвърдя, че съм на опашката... Два пъти днес ми изписва съобщение и не виждам къде да натисна newsm78

Като отвориш началната страница веднага над игрите трябва да имаш една лента като тази за лично съобщение. От там. Айде и други да обяснят, че не знам дали съм ясна Peace
Да допълня.Както казва Силвето ,но като го отвориш после натискаш SEE THE PRESENT (на английската версия),поне аз така правя и действа.

Извинявам се че спамя темата, но ми е любопитно  Embarassed Какво спечелихте бе мацки newsm78
Аз спечелих плюшена рибка и два плюшени заека и си ги получих.Така ,че включи се и пробвай ако искаш.

# 106
  • Мнения: 419
Royzi,ти от кое спечели.Аз от билетите и магазина взех да се отчайвам! Sad

# 107
  • Мнения: 1 942
До тук съм получила:

Плажна чанта /готина е със синя рибка/
Пъзел
Електронно судоку
Мигащ химикал /Боби е хит с него на училище/
Джойстик

Чакам
ел. зарче
ключодържател
сенник за кола
чадър
к-т за баня

# 108
  • до морето
  • Мнения: 208
Royzi,ти от кое спечели.Аз от билетите и магазина взех да се отчайвам! Sad
Аз на томболата която вече я няма ,но сега чакам на опашката и след десетина дни ще спечеля новата плюшена рибка.

Силви ,браво на теб!Но така е ти играеш най-отдавна затова.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:54 от Royzi

# 109
  • София
  • Мнения: 2 925
 Sillveto   Сенника за кола е върха Peace

# 110
  • Мнения: 1 942
Sillveto   Сенника за кола е върха Peace

Ухаааа, чакам го с нетърпение  Flutter

# 111
  • Мнения: 1 942
Днес получих катинарчето/ключодържател с форма на риба и компас  Sunglasses Готино е! Малко големичко. Ники цяла вечер върви и цъка със свтодиода.  Joy

# 112
  • до морето
  • Мнения: 208
Искам да кажа на Sayonara1980 ,че освободих две места в клана BG-CHAMPS.Просто защото ще си правя мой.Имам три свободни места ,но искам да включа играчи който играят редовно и са превъртели поне две игри.

# 113
  • Мнения: 1 942
Ама Роузи, ти си много добра в играенето и направо ме комплексира   Embarassed Аз освен рибите нищо не мога да превъртя  Blush Амахааа Ако вземеш да си изкарваш хляба с това вервай ми пари ще имаш Simple Smile)

# 114
  • Мнения: 2 425
Защо на МИСТЕУРОТО не ми дава да играя на томболата за макс пак Rolling Eyes?

# 115
  • Мнения: 7 002
Бре, аз засега само пъзела съм превъртала... На тетриса, рибите и цветенцата и заека съм стигала до 7 и ...умирам Cry На другите - 3, 4 Joy

# 116
  • Мнения: 1 942
Eoвин, в подписа ти това "За Дари" какво съдържа? Отваря се сайт с клипчета  newsm78

# 117
  • до морето
  • Мнения: 208
Ама Роузи, ти си много добра в играенето и направо ме комплексира   Embarassed Аз освен рибите нищо не мога да превъртя  Blush Амахааа Ако вземеш да си изкарваш хляба с това вервай ми пари ще имаш Simple Smile)
Като играеш постоянно и се свиква.
Самолета сценарият му винаги е един и същ ,нищо не се сменя.
Рибите са малко по сложни защото променя  по нещо всеки път.
На тетриса и цветенцата почти всеки път стигам до 9-то ,10-то ниво ,но само по веднъж съм ги превъртала.
При  жабата стигнах 16-то (не успях да го мина,  надявам този път да стане)но с една подробност ,че на един акаунт  си купих три предмета - лед, уред показващ къде ще скочи жабчето и плашило(препоръчвам ви го ,защото върши голяма работа).
Блазинга съм стигала три пъти до 12-то ниво и при него винаги е едно и също ,просто трябва практика и се свиква.
При заека съм си купила три допълнителни минути и затова успях да стигна 18-то ниво,но и те не ми достигнаха за да го мина.
С играене  установих ,че някой куестове ги няма или не се знае как се активират.Например  The Quest of the Miraculous Fishing ,който е при жабата вече не съществува.The Bubbly Quest  също го няма.The Quest of the Grand Slam To be done...  не се знае как се активира.А The Magician Quest ,който е като направиш 7.77В ,при новите акаунти играта коктейл с която се активираше вече я няма ,значи и той отпада .

# 118
  • Мнения: 7 002
Eoвин, в подписа ти това "За Дари" какво съдържа? Отваря се сайт с клипчета  newsm78
Shocked
Махнали са видеото, сигурно защото е оригинал и разни там авторски права. Беше White Dove на Scorpions.

# 119
  • Мнения: 1 028
Защо на МИСТЕУРОТО не ми дава да играя на томболата за макс пак Rolling Eyes?
Щото няма,виж,че всичките светят червено,като ти светне зелена точката тогаз има.

Общи условия

Активация на акаунт