Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 724
  • 859
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Пиши, пиши! Щом го приготвят още, може и да стане.
А 5-те бъбз няма да ти ги върнат - нали си спечелила. Връщат ако не спечелиш  Peace

# 91
  • Мнения: 3 743
 Писах им Peace
А за бубсовете, как не се сетих smile3555, естествено, че няма да ми ги върнат

# 92
  • Мнения: 2 425
Ия, браво, честито! Аз още не съм спечелила нищо Sad.

# 93
  • Мнения: 3 743
Мерси, и аз доста време се "трудих" докато получа нещо Peace, така се зарадвах, че направо се ошашавих, сега пък видях, че съм пропуснала да напиша пощенския код newsm61

# 94
  • Мнения: 3 743
На основния акаунт ме питаха дали искам същата награда или бубсовете, избрах точките newsm44 и сега имам вече над 20 бубс Party

# 95
  • Мнения: 1 425
Ия ЧЕСТИТООООО!!! Много се радвам, някой като се похвали с наградааа!!!  Hug Hug
aynur можеш да кандидатстваш за макспак колкото искаш, но само за един.... аз вече имам много еврота натрупани, но още не съм спечелила Sad

# 96
  • Мнения: 419
Ия,честито! Hug
Аз досега не съм печелила,но не се отказвам!
Пожелавам късмет на всички!  bouquet

# 97
  • Мнения: 1 942
Аз да питам пак.  Whistling Как да потвърдя, че съм на опашката... Два пъти днес ми изписва съобщение и не виждам къде да натисна newsm78

Като отвориш началната страница веднага над игрите трябва да имаш една лента като тази за лично съобщение. От там. Айде и други да обяснят, че не знам дали съм ясна Peace

# 98
  • Мнения: 2 926
И аз съм в отбора от днес.
Малко срамно но....0,21 бубс за днес  Embarassed

# 99
  • Мнения: 2 926
Не ми стана ясно съпругът ми може ли да се регистрира и той, или от един и същ компютър не е желателно?

# 100
  • Мнения: 4 753
 Извинявам се че спамя темата, но ми е любопитно  Embarassed Какво спечелихте бе мацки newsm78

# 101
  • София
  • Мнения: 2 921
Извинявам се че спамя темата, но ми е любопитно  Embarassed Какво спечелихте бе мацки newsm78

Аз книжката за оцветяване и това за предпазване от слънце за колата Crazy

# 102
  • Мнения: 4 753
Ама само на думи или си ги получихте? Simple Smile

# 103
  • Мнения: 6 998
Джунджурийки, Кас, плюшени играчки, вентлитарочета за компютри, несесери за нокти...
Аз нищо, де. Не съм толкова постоянна.
Карамел, може. 4 акаунта на един адрес, с различни имена. Ако го регистрираш, сложи си твоя ник за спонсор.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 921

Получих ги Peace Чаках 1 месец , но ги получих Peace

Общи условия

Активация на акаунт