Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 713
  • 859
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 603




Това е съобщението, което пратих през Contact us (има го на менюто в ляво). От там избрах e-mail и написах съобщението.

# 76
  • Мнения: 7 803
ВерчИтУ, за 11 дни как направи толкова бъбсчета  #Crazy

# 77
  • Мнения: 603
Купих си 10+5 MaxPack-a Money и разказах играта на моята карта Visa

# 78
  • София
  • Мнения: 2 893
ВерчИтУ Hug Мерси.....................А можеш ли да го копнеш, че на става през сайта Embarassed
Извинявам се , че проявявам такъв мързел Rolling EyesАма верно ме мързи Mr. Green

# 79
  • Мнения: 7 803
Купих си 10+5 MaxPack-a Money и разказах играта на моята карта Visa
wow ясно, няма да ме огрее. добре че нямам visa  Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 3 164
И аз да се запиша като горда притежателка на 0,40 бубс след 3 дни цъкане на сикрет гардън.
Много зациклящо.......

# 81
  • до морето
  • Мнения: 208
 Sad Искам да се оплача Cry Преди малко изгорях на 18-то ниво на градинският заек Tired Така се надявах да го мина ,че изпълнявам мисията Трифорс

# 82
  • Мнения: 603
ВерчИтУ Hug Мерси.....................А можеш ли да го копнеш, че на става през сайта Embarassed
Извинявам се , че проявявам такъв мързел Rolling EyesАма верно ме мързи Mr. Green
Hello! Is there any possibility to change the game "Paintball" with the game "Secret garden"? "Secret garden disapeared, because I accidently changed it with the new game "Taka". I don't wanna play the "Paintball game". How can I change it?
Thank You

# 83
  • Мнения: 2 425
Ще може ли някой да ме преведе това:

Bonjour alieva,

Voici les résultats de la commande que tu as passée - Tirage du : 2007-06-06 :


L'équipe de Misteuro.com est désolé de t'annoncer que tu n'as pas été tiré au sort pour le cadeau suivant :

1 PRIZPASS
D'une valeur totale de : 2.00 Euros

Nous t'avons remboursé le montant misé, et tu peux d?s maintenant tenter ? nouveau ta chance.
A bient?t sur Misteuro.com
 
 
 
Bon jeu ! et bonne chance !

L'?quipe Misteuro

# 84
  • Мнения: 1 425
ВерчИтУ ч кажи колко парички ти струваха тези макспакове, че и аз имам виза и ми се ще да й поразкажа игрите  Mr. Green
Да се похваля  Mr. Green Взех МАКСПАК от yacado.com и си го изиграх на ТАКА  Laughing Голям кеф, даде ми мнооого точки и още сумайти допълнителни игри. Имах на акаунта окло 8,00 бубса, а сега са 14,23 буби  Joy
aynur това е съобщението, което получи на е-mail? Получаваш го, като не си спечелила макспак  Sad Съжалявам... Аз получих вече мноооого такива, но не се отказвам..

# 85
  • Мнения: 2 425
aynur това е съобщението, което получи на е-mail? Получаваш го, като не си спечелила макспак  Sad Съжалявам... Аз получих вече мноооого такива, но не се отказвам..

Мерси  bouquet
Сега видях, че пак ми възтановили 2 евро. Мога пак да си пробвам късмета, нали?

# 86
  • Мнения: 603
ВерчИтУ кажи колко парички ти струваха тези макспакове, че и аз имам виза и ми се ще да й поразкажа игрите  Mr. Green
От www.getpass.com - 5 MaxPack-a са 7,49 Euro, а 10 MaxPack-a са 13,99 Euro

# 87
  • Мнения: 603
Аз да питам пак.  Whistling Как да потвърдя, че съм на опашката... Два пъти днес ми изписва съобщение и не виждам къде да натисна newsm78

# 88
  • Мнения: 3 743
Спечелих Party  това ми изписа USB Fan 6.90 Bubz Is being prepared 
А защо ми взе 5 бубса, ще ми ги въртан ли после? Играх на scratching!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 10:42 от Ия

# 89
  • Мнения: 3 743
Лелеее, че съм патка smile3511 току що видях, че не съм написала номера на блока, а само квартала, входа, етажа и апартамента. А вече потвърдих адреса за доставката Sad. Да им пиша ли на сайта?!

Общи условия

Активация на акаунт