В коя г.с. усетихте първите контракции?

  • 2 133
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
В края на 6ти месец .
 Изписаха ми лекарства ,които трябваше да пия до края на бременността.

# 16
  • Мнения: 509
Аз започнах да получавам контракции от 5 месец, отначало до 5 на ден, после се увеличиха, в 7 месец влязох за задържане. След като излязох от болницата, като че ли от лежане се "разглезих" и първите няколко дни, докато се раздвижа вкъщи, получавах при всяко движение.
Според лекарите като ти се пишка и ставаш от кревата, е нормално да ти се стяга корема.
В болницата имаше всякакви случаи, всеки индивидуален - имаше жени с контракции и разкритие, които преносваха. Аз в крайна сметка родих месец по-рано.
Почивка си трябва.

# 17
  • Мнения: 176
За първи път усетих контракциите,които споменаваш след 30г.с. и са много неприятни.

# 18
  • Мнения: 306
И двата пъти от 7г.с. с кървене, силни болки, схващане и усещане за идващ цикъл.Първия път не знаех, че това са контракции.Лежах в болница.Даваха ми алкозин за болките.Пих 100 тона хапчета,инжекции,системи и накрая преносих!

# 19
  • Мнения: 11 004
От 6 месец нататък, по няколко пъти на ден. Не бяха болезнени и неприятни, и не съм пила лекарства за тях.

# 20
  • Мнения: 27 524
Някъде през 7-ми месец, по 2-3 пъти на ден, обикновено в късния следобяд.

# 21
  • Мнения: 2 237
За съжаление аз имах контракции всеки божи ден,още от 13-14 седмица.   Sad За щастие всичко мина нормално.

Общи условия

Активация на акаунт