Преди брака

  • 3 819
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
А то всъщност в днешно време има ли изобщо вариант без някакво съжителство преди брака? Така, както го е описала Блонди - на кино, на кръчма, в парка, тук-там секс (хайде, дори и да не е по пейките), и после - хоп, женят се и едва тогава заживяват заедно... Нереално ми звучи, макар че ще ми е интересно да чуя и такава история.
Има  bowuu

# 16
# 17
  • Мнения: 3 447
Ама разказвайте, деее  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 161
Без съжителство.Че може да има после много разколебани.Аз едва му научих фамилията и се омъжих.

# 19
  • Мнения: 4 300
А то всъщност в днешно време има ли изобщо вариант без някакво съжителство преди брака? Така, както го е описала Блонди - на кино, на кръчма, в парка, тук-там секс (хайде, дори и да не е по пейките), и после - хоп, женят се и едва тогава заживяват заедно... Нереално ми звучи, макар че ще ми е интересно да чуя и такава история.
Моята е такава. 2 месеца преди брака ( по ранна дата нямаше свободна), дотук две мирни и щастливи години брак.
Поживем, увидем ..

П.С. Понеже не сме били и гаджета преди това ( цуни- гуни, дискотеки и изпращания) историята ни сигурно е хептен странна.

# 20
  • Мнения: X
ЗА PeaceС две ръце.
Ако бях живяла с бившия преди брака,никога, нямаше да се оженя за него Stop
Ама преди 11 години, малко хора се решаваха да живеят така Tired

# 21
  • Мнения: 155
За! PeaceДве години живяхме заедно преди брака.

# 22
  • Мнения: 2 407
За!Мисля ,че все пак трябва да добиеш представа за човека с който ще живееш.

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не съм като, 4е ли имала такъв момент, 15 дни преди брака се видяхме за 1 път! но съм "за" поне за децата си, не вси4ки имат шанс да са психолози по натура и търпеливи в съдбата си!има доста  лъжливи представяния от някои хора, едно на вид, друго в къщи, трето пред хората!ина4е, един мъж реши месец, след като се запознахме, 4е съм жената , която търси и е верно, мене е търсил! ама аз не само!

# 24
  • Мнения: 251
 За!
 Аз си имам лаф - "Докато четките ни за зъби не са една до друга, не познавам човека до мен"

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Полезно.
Обаче ние зациклихме на този етап - 11-та година си съжителстваме и си отглеждаме децата Laughing

# 26
  • Мнения: 296
За  разбира се Peace Ние нямаме брак, но сме заедно от почти 8 години, а живеем от 4. А преди това в тях, в нас пак същата работа май Grinning

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според мен е задължително. Разумно, поне. Логично. Зависи от човека. Аз не бих рискувала да се омъжа за човек, когото не познавам. Ами ако след брака се окаже, че обича да прави неща, които намирам за неприемливи, гадни, отвратителни?

# 28
  • Мнения: 463
"ЗА" с две ръце, много е полезно.
Но все си мисля, че по- важен е въпроса : Колко да поживеем заедно преди да си родим деца ?
Дали с брак или без, все тая.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 043
Определено ЗА. При мен дългогодишна връзка приключи след няколко месеца съжителство. Иначе щеше да приключи с развод  Confused Та твърдо ЗА.

Общи условия

Активация на акаунт