Отговори
# 30
  • Мнения: 439
"Светът е за двама" на Орлин Горанов

# 31
  • Мнения: 805
Най-първо се сетих за From This Moment On на Шаная Туейн. Тя си е баш сватбена песен. И Still The One става.
Ето и един сайт (Top 50 Wedding Songs) с повече заглавия.

# 32
  • Мнения: 11 818
И аз си мисля, че трябва да е нещо, което и двамата харесвате, да свързвате песента с нещо.. Аз не знаех каква ще е песента и бъдещият ми съпруг ме изненада с Шаде, защото знае колко много я харесвам, а и той също и често я слушаме.
Успех!

# 33
  • Мнения: 207
"Светът е за двама" на Орлин Горанов

Тази беше и  нашата bowuu Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 461
Ние понеже с моя съпруг не харесваме еднаква музика, аз избрах компромисен вариант - "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов.

# 35
  • Мнения: 2 926
`Огън от любов` - Силвия Кацарова и Васил Найденов - невероятно красива песен.

# 36
  • Мнения: 3 521
УсеЩане zа жена на Дzукеро и Пол Йанг Peace Peace
http://www.youtube.com/watch?v=ZiUn8RwpcfY

# 37
  • у дома
  • Мнения: 965
Не мога да не се включа тук!
За нашата сватба искахме една малко позната песен на Крис Айзък, но DJ-я явно не я беше и чувал и пусна друга на Язък  Laughing
Аз гледах влюбено мъжа ми, усмихвах се и все повтарях "Това не е нашата песен", пък той ми говори разни работи, за ме успокои  Laughing. Никой не разбра, че това е нашия блус и всички ни бъзикаха - песента беше все едно катерим алпите и пеем Айларипи - представяш си зелени поляни и лилави кравички, но не и романтични влюбени. Че отгоре на всичко, като я представяше DJ-я каза, "Една песен, която те си пожелаха..." Е, бива ли такива работи ми кажете...
От тогава все като чуя някой хубав блус и предлагам на мъжа ми да се оженим пак и това да ни е песента.
Сега се сещам за една страхотна песен, с много хубав текст на Дарън Хейс - Insatiable.

# 38
  • в Низината
  • Мнения: 705
Нашата беше "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов - винаги сме я обичали.

# 39
  • Мнения: 3 268
Обаждам ти се да ти кажа,че те обичам на Стиви Уондър

# 40
  • Мнения: 7 474
Нашата беше на Браян Адамс, но никой не ни е питал коя искаме  Laughing http://www.vbox7.com/play:76728f99

Ако сега трябваше да избирам, бих избрала българска песен - Светът е за двама или Огън от любов  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 120
Нашата беше на Mariah Carey - Without You
http://www.vbox7.com/play:c68ab0e5

# 42
  • Мнения: 4 841
Огън от любов е страхотно парче!

Моята песен обаче е "You are my destiny" - Пол Анка

# 43
  • Мнения: 86
Не мога да не се включа тук!
За нашата сватба искахме една малко позната песен на Крис Айзък, но DJ-я явно не я беше и чувал и пусна друга на Язък  Laughing
Аз гледах влюбено мъжа ми, усмихвах се и все повтарях "Това не е нашата песен", пък той ми говори разни работи, за ме успокои  Laughing. Никой не разбра, че това е нашия блус и всички ни бъзикаха - песента беше все едно катерим алпите и пеем Айларипи - представяш си зелени поляни и лилави кравички, но не и романтични влюбени. Че отгоре на всичко, като я представяше DJ-я каза, "Една песен, която те си пожелаха..." Е, бива ли такива работи ми кажете...
От тогава все като чуя някой хубав блус и предлагам на мъжа ми да се оженим пак и това да ни е песента.
Сега се сещам за една страхотна песен, с много хубав текст на Дарън Хейс - Insatiable.


 newsm62 newsm62Направо си се пренесох в Алпите............по принцип ако съм си избрала нещо и DJ-ят ми свие номер, няма да съм особено щастлива.............особено ако има тиролски напеви и те избие да хванеш другарчето под ръка и да потанцувате в стил Реднекс. Една от любимите ми песни на Крис Айзък е Wicked Games и определено е в листата ми за първи сватбен танц.............ако варианта е блус smile3503

Благодаря още веднъж, сега ще се гмурна в Top 50 Wedding Songs пък да видим какво ще излезе............Гледали ли сте Сватбения агент с Дженифър Лопес?Там имаше един момент, че избора на парче го бяха обвързали с трайността на брака...............например ако си избереш Селин Дион, и ти се дава максимум 3 месеца брак..............разбира се, това си е абсолютно американска измислица и както знаем всичко си зависи от двамата влюбени, а не от това каква песен ще ти е първия танц..............но беше забавно да го гледаш Laughing

# 44
  • Мнения: 1 941
Още един глас за Васил Найденов и Силвия Кацарова!!! "Огън от любов най-щастливият пожар" само като го чуя и настръхвам ....Това е песента, която със сигурност ще избера като тръгна да се женя ...

Общи условия

Активация на акаунт