Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Разтварям 5 глобулки в около 10-15мл вода и давам с биберона, че ми е най-лесно. 2 пъти на ден. Хубаво е първият прием да е преди 12ч на обд, а втория-късния следобед.

# 16
  • Мнения: 1 117
И аз ще следя темата ,че и ние страдаме от същото вече втори месец .С баткото не усетихме кога никнат зъби , но малкият дзверо ни спря тока Shocked
И аз метнах Хамомилата от онзи ден.По препоръки на хомеопатката.

# 17
  • Мнения: 78
И аз се включвам, вече 5 дни не съм спала като хората. Първите 2 долни зъбчета много лесно пробиха ,но сега са тръгнали горните и е чудо цял ден е крив мрънка плюнчи се пъха всичко до което се докопа в устата хапе ми зърната леле с тия 2 зъба  #Crazy  като му се скарам той започва да се смее а после преминава в рев, не иска да яде . Дано да пробият скоро че като го гледам как се мъчи  Cry

# 18
  • Мнения: 214
Леле като ви чета се чудя какво ли ще е с другите ни зъбчета за първото въобще не усетих кога проби второ още нямаме а да не говорим за трето ще продължавам да си следя темичката с интерес

# 19
  • Мнения: 301
Леле като ви чета се чудя какво ли ще е с другите ни зъбчета за първото въобще не усетих кога проби второ още нямаме а да не говорим за трето ще продължавам да си следя темичката с интерес

Не се притеснявай, при всяко дете е различно  Laughing

Аз затова исках да продължим темата, за да сме подготвени и да знаем какво може да очакваме - висока Т, разстройство, кашлица, сополки и все такива симптоми, които всъщност са резултат от никненето на зъби.

# 20
  • Мнения: 753
Според мене същински зъбки Simple Smile
И ние имаме такива периоди.
Гледам да суче на заспиване и на събуждане, за да си взима млекцето, иначе сама ще усетиш с какво да го равличаш - просто пробвай и ще откриеш.
За спането=Моят спи и се буди денем - донакърмвам и веднага заспива -  и аз с него,
нощем също така.
За чесането на венците - измислям му игри и той забравя за зъбите - в нас - панери, в които слага, вади играчки, нови неща за изъчаване - кутийки отваря и т.н.,лампион до кошарата - всичко,което изучава, го кара да забрави за проблема Simple Smile
Често навън - на люлка - обожава, дълга разходка в парк и други.
Пеех му песнички денем, танцувам с него -  иаз се забавлявам Wink
Ние сме на 10 1/2 месеца, атака с прекъсване е от доста време - имаме 4 зъба и долу едва наболи съседните.Промени си навиците за сън - ту 2 пъти, ту 1 път, все се менят нещата според неговите усещания, не се шашкай. Има и нощи с 1 час игра по средата - но малко на брой.
А вечер след баня също 1 час си играя с него с играчките - хвърля ми топка, пускам пееща играчка, нови неща за изучаване - това помага и няколко кърмения - сменям гърдите често.
Успех от нас, лека вечер!

# 21
  • Мнения: 329
Майчета -да ви питам нещо.Мойта дъщеря е още малка,ама прави същите неща които описвате по-горе- смуче си ръцете,вади си езичето много често,спи на пресекулки,нощем е много неспокойна, текат й много слюнки-дали това са признаци на предстоящите зъбчета(естествено не казвам че до месец ще поникне някое зъбче),просто подготовка.От два дена суче много по-малко-и като време на самото сучене и като интервали м/у храненията.Нощите не спа спокойно и затова като заспи през деня с триста зора ми е мъчна да я будя за папане и чакам сама да стане.Кажете дали е заради зъбите или нещо друго  newsm78

# 22
  • Мнения: 96
Моята дъщеря пък, откакто тръгнаха зъбите, съвсем не иска да суче през деня. А от скоро вече и сутрин едва успявам да и напъхам гърдата в устата. Вечер суче по малко и и додавам допълнително кърма, която изцеждам през деня, от шише. Само нощем суче нормално, но пък не се буди, а трябва от време на време като се събудя да я вадя от леглото и да и давам.
Започвам да мисля, че се отбива.
Как смятате вие?

# 23
  • Мнения: 214
kami27   само мога да ти кажа че това което знам аз за зъбчета на бебчета е че никнат на три етапа и вие може би сте в първия.Първият етап е от костта във венеца,вторият е от венеца към тънката ципа и третия всъщност е пробиването на въпросната ципа(и  етап).Така че не се шашкай хич не вие рано и ние на около 2 3 месеца бяхме като вас.

Общи условия

Активация на акаунт