По какво се познава отбиващо се бебе?

  • 1 261
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Добре защо продължаваш да даваш от шише? Та нали това е основната причина за стачката? Има много алтернативи на хранене, шишето не е за предпочитане, опитай с лъжичка, чашка, сламка, накрайник, спринцовка... Ако даваш шише няма полза след това да "настрояваш" на гърдата, ще се въртите в омагьосан кръг, а скоро детето тотално ще откаже гърдата, което малко по малко ще доведе до тотално отбиване, защото колко време ще успееш да цедиш и даваш.
Не разбрах кое не ти е ясно всъщност?

# 16
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Джу, и моето момче имаше същия проблем. Обърнах се за съвет към д-р Слънчева (Nivea baby).
Ето тук можеш да видиш.

# 17
  • Мнения: 55
Може би просто я помързява да дърпа, защото, знаеш, това коства доста усилия. Когато мама се изцеди и постави кърмата в шише, всичко става много по-лесно, разбира се... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 318
Мами, искам да ви благодаря за ценните съвети   bouquet Мисля че овладяхме положението  Peace Никак не беше лесно, но май се нормализираха нещата. Поздрави на всички  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 106
Моето бебе е на 3месеца почти. При мен се случи веднъж преди 10дни, отдадох го на някакъв дискомфорт-колики, ушенце.
Миналата седмица се повтори, а вчера го направи 2пъти- на храненето в 18ч и в 21ч. Рева до скъсване, накрая заспа изтощена за по 30мин, като се събуди си яде нормално- все едно нищо. Днес отново- пак вечерта- след къпане. Уж започвам рано да я къпя, масажирам, да не я изнервям- не закъсняваме за хранене. Пищя, мята глава назад с ужас от гърдата ми...както предишните пъти. В момента спи, на мен ми се плаче. Чудя се дали вечер отказва, защото имам по-малко мляко, по-празни са ми сякаш гърдите? Така вместо 6пъти с проспиването изпуска хранене, стават 5пъти. Както и защо го прави? Аз давам залъгалка и вода от шише, тъй като доскоро всичко беше наред.

Общи условия

Активация на акаунт