Домашна или купешка продукция предпочитате?

  • 2 889
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 941
Не може да се отговори точно, аз съм за купешките, но не българските. Не мисля, че има контрол, хигиена и съвест при приготвяне на храните. Така че купувам вносни, но много често и приготвям домашни.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
ЗА купешкото

# 47
  • Мнения: 3 317
 PeaceДомашна Peace

# 48
  • Мнения: 24 467
За бебето ми до около 8 месеца бяхме само на готова храна, тъй като мисля, че контролът при нея е налице. Доверявам се на производителите. След тази възраст започнах постепенно да давам домашна храна на бебето, като на годинка то се храни вече с почти всичко, което готвя за останалите членове на семейството. Не давам пържени храни, колбаси, газирани напитки и сокове от кутии, които незнайно защо се приемат за "натурални" или откровено изкуствените такива, както и зрял фасул /все още/.
В момента съчетавам домашната храна с готовите пюрета /за когато не съм наготвила/, инстантните каши и АМ, като ядем и кисело мляко. Умишлено не споменавам марките готови храни за бебета, които ползвам /и съм ползвала при захранването/.
Плодовете за сокове и пасиране съм купувала от пазара, нямам овощна градина в апартамента.

# 49
  • Мнения: 1 092
аз съм за купешката Peace.Специално за бебешките пюрета и каши ВЯРВАМ , че има строг контрол при подбора на продукти и производството им.  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 3 099
До 1 годинка - Нестле Алете. Производството им е за немски пазар. Безотказно качество.

# 51
# 52
  • Мнения: 1 207
Той предпочита кухнята или домашната,а аз предпочитам купеното.По-лесничко е. Flutter

# 53
  • Мнения: 4 111
Гласувах с "домашна", защото съм сигурна в "качеството на приготвяне". Не отричам купешката, обаче. Купувала съм пюренца и смятам да купувам, когато дойде времето за заешко, пуешко и подобни, които ще ми е трудно да намирам и приготвям сама.

# 54
  • Мнения: 4 496
Купешката,въпреки че приготвям и домашна,но все по-често желанието ми е по-голямо от свободното време...

# 55
  • Мнения: 814
И аз мисля, че що се отнася до яйцата, месото и млечните продукти за малко бебче, е по-добре да използваш купешка. Аз особено много се притеснявам от домашните яйца и мляко. Обаче що се отнася до плодовете и зеленчуците - ако имаш откъде да черпиш домашно производство - е супер!

# 56
  • Мнения: 1 877
Изцяло сме на домашна продукция - яйца,мляко и т.н.

# 57
  • Мнения: 1 483
Твърдо домашна храна!!! Да живее пасаторът!!!

 Peace

# 58
  • Мнения: 1 483
И аз мисля, че що се отнася до яйцата, месото и млечните продукти за малко бебче, е по-добре да използваш купешка. Аз особено много се притеснявам от домашните яйца и мляко. Обаче що се отнася до плодовете и зеленчуците - ако имаш откъде да черпиш домашно производство - е супер!

Мен пък мноооого ме притесняват купешките яйца,особенно в тия жеги Naughty

# 59
  • Мнения: 4 447
Е, моя отговор го няма в анкетата.

Общи условия

Активация на акаунт