В моренцето едни се чипкат, други рипкат, трети щипкат

  • 3 516
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 753
 Понякога има и едни ужасни  лепящи буби в морето, нещо като щипалки. Тъкмо влезеш и те полепват цялата, впиват се направо, отврат е Sick

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бляк, такива са ни нападали на къмпинг Юг.

# 47
  • Мнения: 4 753
Отврат е и е най-гадно, когато бубата ти се е завряла някъде под банския

# 48
  • Мнения: 1 299
Мен веднъж на Златните един презерватив ме гонеше  Sick А на Градина едни щипалки как са ме щипали  ooooh! Иначе за друго по-така не се сещам  Peace

# 49
  • Мнения: 4 753
Динена кора е класика да видиш ooooh! Много ме радва като видя хора като едно време от моето детство, да си заравят дините на брега на морето за да са им хладни Laughing

# 50
  • Мнения: 68
Веднъж на плажа във Варна вълните бяха изхвърлили едно делфинче, мъртво,с някакви черни петна (като от мазут) по тялото. Много гадна гледна беше. Cry

Като стана дума за делфини- ако някой е намирал верижка  с делфинче-висулка, окачено на него- на дъщеря ми е, изгуби си го на морето миналото лято и още не го забравила. Давам възхаграждние. Hug

Сетих се, че съм попадала на кутии от цигари, фасове (безброй), използвани памперси (изхвърлени явно не от ССФ, разбира се), опаковки от сладоледи, кочани от царевици..изобщо всякакви боклуци, които разни плажуващи ги мързи да изхвърлят в кошчетата за отпадъци. ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 080
Една сутрин измъкнах умряла чайка .Това море август месец нещо му става ,избълва всички боклуци към брега .Водата става една лепкава ....

# 52
  • Мнения: 4 753
Пу първа Laughing Никой не е споменал плуващи гащи Party идея си нямам каква е предисторията им, но бяха големи и бели

# 53
  • Мнения: 3 521
Предисторията сигурно са им 6 кокошки newsm78 .

Гладам май не е станало още дума zа ластиците zа коса...много съм губила, но си имам и два красиви трофейни Flutter.

# 54
  • Мнения: 4 753
Ми то нямаше канал наблизо Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък веднъж си намерих гривна от керамични мъниста! Flutter Носих си я доста време след това...

Трай си... smile3520 Някой ще вземе да си я познае, като дюшека на БУБА... hahaha

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
крака ми потъна в торса на умряло животно /вероятно овца, поне на такова приличаше/. Просто ми идваше да го отрежа от погнуса. отвартително преживяване. някакъв кораб беше аварирал на бургаското пристанище. спомнам си, че по това време ходеха на риболов за тенекии със сирене и разни други провизии от кораба  Sick

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
крака ми потъна в торса на умряло животно /вероятно овца, поне на такова приличаше/.

Как ти се слага тогава такъв аватар...

# 58
  • Мнения: 4 753
крака ми потъна в торса на умряло животно
Това кога бре Shocked

# 59
  • Мнения: 3 521
крака ми потъна в торса на умряло животно

 Shocked Shocked Shocked, е това вече zа мен е върха на гадорията.

Общи условия

Активация на акаунт