за купешките зеленчукови пюрета

  • 1 156
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 207
И аз пробвах с тези на Хип и като не ги хареса направо го записах на млечна кухня.Първа група-зел.пюре и кисел,като кисела естествено не го даваш.С техните пюрета захранвах.Много по вкусни са.В началото може да пасираш ако искаш въпреки,че на мен не ми се наложи.

# 16
  • Мнения: 230
Влади също не харесва всичко - особено броколито с ориз Sick
За да се води захранен с него и с други неща, които не яде прибавях тиква или ябълка. И така пробутвах храната. Целта ми беше да знам, че съответният зеленчук не му предизвиква алергия и да мога да давам от месните пюрета, че с тиква е само пуешкото.
Сега вече спрях да добавям тиква и го оставям да яде каквото му харесва и въпреки, че предпочита сладките пюрета (тиква, моркови, различни зеленчуци) вече похапва (2-3 лъж.) и по-солените такива (пиле с картов и пр.). Въобще променя се от месец на месец.
Да поясня, че давам само пюрета на Хип.
Ганчев има един куп други съставки, дори и дуо-пюрето морков+пиле на Нестле имаше още лук, сметана, оризово нишесте, картоф, ориз. Гербер не си посочват всичко което слагат - на сокът от ябълки не пишеше имали или не добавена захар.

# 17
  • Мнения: 208
И аз те съветвам да пробваш и други марки. И ние сме почти изцяло на ХИП, но започнах да давам и други, за да разнообразя асортимента. Последно попаднах на Тиквичка с царевица на Bebivita и много се хареса  Peace (исках да въведа царевицата, за да дам пуешкото с царевица и картоф на ХИП). 
Успех и търпение ти желая  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт