Кога отслабнахте?

  • 2 681
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
От 2 месеца се ограничавам доста и съм свалила 5 кг, които качих към 6-тия месец след раждането! Има още мнооооооооого да се сваля! Все още го кърмя baby_neutral

# 16
  • Мнения: 375
разбира се, че докато кърмиш не можеш да свалиш килограми,колкото и да  въпрос на "жлеза" ,за имането на кърма си трябва ядене.Аз започнах да свалям килца след като спрях да кърмя,естествено доста намалих яденето.

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз кърмих до годинка. Сега Пепи е на година и 7 месеца. Свалила съм 30 от 30 килограма. Нито съм пазила диети, нито съм тичала на фитнес. Килограмите ги свалях постепенно от самото раждане, без значение дали кърмех или не. Не мисля че след като спрях да кърмя съм свалила повече килограми.

# 18
  • Мнения: 91
Кърмих 6 месеца. От тогава до сега съм си все същата, но аз така и изглеждах преди да забременея. Иначе по време на бременността качих 12 кг. , 10 от които загубих още на първата седмица. Другите след 1 месец. Мисля че, не е нужно точно сега да мислиш за килограмите. Като спреш да кърмиш тогава. Има диети най-различни, фитнеси, спортове и т.н. стига да имаш желание и воля!

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ами чак сега - година след раждането си влизам в старите дрехи.
Забременях 52кг. Когато Стиви беше на 6м. спрях да кърмя и бях 64кг - значи за около 6месеца съм свалила 10-12 кила.
Сега не съм се теглила, искам още да отслабна и да стана 50кг - в тези килца се чувствам най-добре.

# 20
  • Самоков
  • Мнения: 561
Една година след раждането си върнах старите килца, когато забременях бях 62кг., но откакто детето ми проходи свалям прогресивно вече съм на 55кг. и не знам докъде ще стигна ако продължавам така. А в храненото изобщо не се ограничавам. Flutter

# 21
  • Мнения: 6 155
Година след раждането отслабнах. А кърмих 18мес.

# 22
  • Мнения: 193
Качих 15кг през бременността, след като родих бях олекнала с 9кг, които обаче си върнах докато кърмех. Кърмих Денис до 8 месец, след това обаче все не ми стигаше воля да започна диета. От месец съм на разделно хранене и съм свалила 5кг...ама имам още 10....сложна работа, че и бавно става!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 407
По мое мнение връзката много храна - много кърма е остарял мит. Всичко е въпрос на жлеза.
Малко офф: Не съм съвсем съгласна. Количествено може би, но качествено дали е така? Тя трябва все отнякъде да се вземе тая 'безценна' и пълна с всички необходими вещества кърма. И ако разчитаме само на течностите дали ще е достатъчно пълноценна? Аз не бих рискувала с диета по време на кърменето. /то щото моите диети са ужасни де, спирам да ям за няколко дни и съм готова, ама това е друг въпрос/


А иначе по темата, точно като Страчитела. Един килограм отгоре съм на тези отпреди забременяването, ама е мнооого различно.  Sad  Най-вече още си имам шкембенце, а и дупе.  #2gunfire Половината ми дрехи не ми стават. Ако не беше кърменето, нямаше да е така, защото знам и умея да отслабвам с ограничаване на вида и количеството храна. Но ще почака малко, нищо няма да ми стане няколко месеца да не съм идеално изглеждаща, голяма работа. Peace

# 24
  • Мнения: 7 201
Зa 7 месеца свалих всичките килца.Първите 3 месеца качих 2-3 кг заради папкането.
Същата работа. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6
Вярно е - смъкват се, въпреки, че аз смъквах и докато кърмех...просто не си падам по яденето, а още по-малко насила тъпченето... Вече се побирам в дрехите си от преди да забременея, а бебо е на 6 месеца почти  Peace

# 26
  • Мнения: 5 401
При раждането свалих 6 кг, после отново си ги качих. Свеки живееше у нас, за да ми помага с малкия и постоянно ми готвеше и нареждаше да ям, заради кърмицата. Така освен 6-те кг, си качих и още няколко.  #Crazy Почнах да слабея когато дребното беше на 4 месеца и му поставиха диагноза АБКМ.  Sad Започнах тежка диета и съвсем скоро вече дрехите ми се отпуснаха. От 2 месеца ходя и на антицелулитен масаж и спазвам диета. Та, продължавам лека полека да се вталявам.  Grinning
Още кърмя..

# 27
  • Мнения: 1 254
Аз си свалих килограмите от бременността на 6 седмица след раждането. Сега още го кърмя и продължавам да отслабвам. Не съм съгласна че с тъпкане по време на кърмене ще осигурим на детенцето необходимите му вещества. Точно тогава трябва най-много да се внимава да се подбира качеството , не количеството на храните. Аз лично си хапвам от всичко което ми се дояде но гледам да е по-малко и по възможност да е разделно! Сега 3 месеца след раждането съм 2 кг по-малко от преди да забременея , естествено имам малко излишни мазнинки по корема и гърдите, но всички ми казват, че изглеждам дори по-добре от преди  Peace

# 28
  • Мнения: 1 288
6 месеца след раждането бях дори по-малко кг от преди да забременея. през цялото време кърмих. имам чувството обаче, че щом спрях кърменето към годинката, взех да качвам отново. така че си мисля, че при мен кърменето помогна за връщането на формата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Две години след раждането си върнах старите килограми /но бях качила 34/ Crazy Laughing. Кърмих само четиредесетина дни, не съм се подлагала на диети и не съм спортувала. Сега влизам в дрехи, които не ми ставаха преди да забременея Shocked, а килограмите са ми същите като времето, в което не ми ставаха- шантава работа.

Общи условия

Активация на акаунт