Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 593
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
аиде бе хора за тоя петък да се съберем?? аз след 10 дни 6те патувам и 6те се радвам да се видим ....особено 6те се радвам да видя no`name и Диана К (тъй като се знаем а не сме се виждали с години!!! а и маика ми е тук сега и спокойно  6те й  оставя малката...аиде надявам се да се видим тая седмица!!

# 76

Колежке, мога ли да попитам, коя гимназия сте завършила. Нещо ми се върти в главата, защото аз съм завършила ГПЧЕ с немски език и също съм '76 набор.


Даааа, същата гимназия завърших през '94-та! Бях в класа на Йорданка Йовчева, "З" клас, с разширено изучаване на немски и френски! А ти? Да не си била в класа на Дидито Коруджиева? Или? Ох, казвай бързо, че сега пък много се развълнувах!

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, аз си бях редовна немска паралелка и завърших '95г, заради подготвителния клас. Последно ни беше класна Снежана Добрева(сега Илиева). Май няма да се знаем Thinking

# 78
  • Мнения: 135
Здравейте,
аз се завърнах.Малко ми  изгоря компютъра.Някой по организиран да казва ден и час за срещата.Надявам се да се съберем повечко.Някои заминават,други започват мисля работа  Crazy (такива,като мен)

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ехооо, какво става тук? Crazy

Ние след малко отиваме на плаж. sun
А вие как сте? Как държите по жегите.

Отивам да си стегна багажа...

# 80
  • Мнения: 983
А вие как сте? Как държите по жегите


с климатииииииииииииииииииииииииик smile3524

# 81
  • Мнения: 3 537
Здравейте и мерси за честитките! Wink
Току-що се връщаме,тортата беше занесена сполучливо,има и много снимки,ама после. Laughing
Лек ден!И аз пуснах климатика,но още не се усеща много. Whistling

# 82
# 83
  • Мнения: 83
Красе,Красе.....ох.....ако знаеш как благородно ти завиждам.......А къде бяхте на море?Струва ми се ,че видях снимки от Несебър?Я разкажи малко де.....Моля те !

# 84
  • Мнения: 3 537
Красе,Красе.....ох.....ако знаеш как благородно ти завиждам.......А къде бяхте на море?Струва ми се ,че видях снимки от Несебър?Я разкажи малко де.....Моля те !
Да,има снимки от Несебър и Слънчев бряг. LaughingБяхме в Свети Влас и ходехме почти всеки ден в тези градове,защото са съвсем наблизо.Нашият комплекс беше на първа линия,до плажа.Имаше 8 басейна,три или четири детски площадки,частен плаж,фитнес,фризьорски салон...Построен е преди две години е е много красив.Наехме един апартамент със сестра ми-всекидневна с кухненски бокс,две спални,две бани,голям коридор,две тераси-едната беше с изглед към морето. Grinning

# 85
  • Мнения: 83
Говори ми в цифри мила! Sunglasses

# 86
  • Мнения: 3 537
Говори ми в цифри мила! Sunglasses
Ами аз бях пуснала сайта с цените тук.Сега ще го потърся пак.http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=571

# 87
  • Мнения: 3 537
Абе какво стана с вас?Къде се изгубихте?Да не се разтопихте от жегите? hahaha
Побутвам темата. Wink

# 88
  • Мнения: 135
О може и да има разтопени вече  Crazy Снимките са много хубави,както и мястото.Голям кеф.
Аз тръгнах на работа  и не сядам много тук.

# 89
  • Мнения: 3 537
О може и да има разтопени вече  Crazy Снимките са много хубави,както и мястото.Голям кеф.
Аз тръгнах на работа  и не сядам много тук.

И не си се похвалила! Crossing Arms LaughingКъде почна?

Общи условия

Активация на акаунт