Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 522
  • 267
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Малко място отделено за Ямбол
 
Добре дошли!!


Нашите празници

Януари
04.01.1975 dima
03.01.1976 Tanija
06.01.1976 Dani_va
09.01.1982 Deni@
10.01.1982 Диана К
18.01.1983 dope_hat
18.01.2001 Светла на Иви
25.01.1981 ivka10
27.01.2006 Лора на ScreamingMamaa и dope_hat   

Февруари

02.02.1976 Lilqna
02.02.2003 Божидар на ivka10
09.02.1976 Кrrasi

Март

02.03.2005 Мартина на galia streshkova
04.03.2006 София и Мария на Zhana
15.03.2005 Боби на dima  
18.03.   mari-yana
23.03.1973 marianna

Април

20.04.2005 Йоана на marianna
21.04.2004 Александра на Diva_na

Май

09.05.2005 Деница на no`name
09.05.2005 Дамян на Иви
18.05.1996 Мария на  Diva_na

Юни

02.06.1978 galia streshkova
04.06.2007 Георги на dima   babyuu
16.06.2004 Анелия на Krrasi
16.06.2006 Георги на kasito
20.06.         geri_di
23.06.2006 Карина на geri_di
30.06.2005 Магдалена на Lilqna
 
Юли

01.07.1986 ScreamingMamaa
05.07.1992 сватбата на Krrasi
12.07.         сватбата на Lilqna

Август

01.08.2002 Вяра на Tanija
16.08.1980 mariela_t
18.08.1982 kasito

Септември

07.09.2005 Дебора на Deni@
24.09.1978 Zhana
24.09.         rouz
24.09.1975 Живко,мъж на Диана К
25.09.1984 no`name
26.09.2005 Анна-Мария на  @R@
27.09.2004 Нина на  Диана К
28.09.2003 Елени на mari-yana

Октомври

04.10.         miraaaa
14.10.2005 Димана на miraaaa
23.10.1998 Данчо на Lilqna
26.10.1992 Станислава на Eis
30.10.2006 Маги на Tanija

Ноември

23.11.2005 Преслава на ivka10

Декември

12.12.2000 Ангел на @R@
12.12.2005 Дияна на mariela_t


Именни дни


06.01  Йордан на Lilqna ; Божидар на ivka10
07.01  Йоана на mariannano`name; Zhana ;
14.01  Нина на Диана К

10.03  galia streshkova
28.03  Боян на Dima

12.04 ScreamingMamaa ; Deni@ ; Деница на no`name
14.04  Мартина на galia streshkova

06.05  geri_di
21.05  Елени на mari-yana

01.07 Eis
22.07  Магдалена на Lilqna

15.08 Мария на Zhana

17.09  София на Zhana

18.10  miraaaa
26.10  dima ; Димана на miraaaa

08.11  Ангел на @R@

05.12  Станислава на Eis
09.12  Анелия на  Eis ; Анна-Мария на @R@
27.12 dope_hat - Татко Вожд

Старите теми, които все още се отварят
Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!
ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка.
Ямбол - 8
Ямбол - 9
Ямбол - 10
ЯМБОЛската тема ще си има бебе (11)
ЯМБОЛ(12)
Ямбол(13) - дали ни е фатална или за късмет?
   
ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?


Нашите снимки:
Anna-Maria i Angel na Rouz
Йоана
среща-26.07.2006г.
Подаръци за децата на Иви
Липсваш ни,Иви!
Zhana
Прощъпулник
krasi76
Боби на mama Dima
Magdalena na mama Lilqna
Даяна на мама mariela_t
Denitza na mama Ivelina
8-mi mart
ScreamingMamaa
Бебе Георги на Dima

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 22:50 от no`name

# 1
  • Мнения: 135
Идея за заглавието - dope_hat.Всички права са запазени  Grinning

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пу първа newsm53

Ние сме на вълна махане на пампарс, но имам чувството, че нищо не се получава. Аз само я дебна на час-час и 1/2, а сега като се захлади и по-често. Ама нищо не става, не се усеща. Иначе като я заведа в банята - пуска.
О, бибата я махнахме вече от 3-4 дни newsm44

# 3
  • Мнения: 3 537
О, бибата я махнахме вече от 3-4 дни newsm44
Честито!
Ама защо не отговаряте на въпроса от заглавието,а? Flutter

# 4
  • Мнения: 135
Добро утро!

Темата започва с добра новина - Дима е родила  newsm51 Честито на нея и на цялото й семейство.Много здраве на бебчето и много хубави моменти в живота.
Знам само,че се е родило 4кг Simple Smile Друго не знам.Някой след мен ще дава повече подробности Wink

Браво на Маги за бибата,а отговор на темата - да чукам  Whistling .... пържоли.И орехи чуках ония ден. 

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 09:45 от no`name

# 5
  • Мнения: 3 537
Честито бебче на Дима! Grinning

# 6
аиде и аз да за запиша в новата теми4ка 4е може и тва да ми е....на 3 ще летя за бристол.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА И ТАТИ!!!ДА ВИ РАДВА РОЖБАТА И НАЙ-ВЕ4Е ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА

# 7
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз чукам на дърво да не ми се размине гостуването в Ямбол през юли.Ще се радвам да се видим. Пишете ме за среща от сега  Grinning Grinning Grinning

ЗА ПРОТОКОЛА: родена съм на 03.01.1976г.;
имам 2 дещери:
                           Вяра - 01.08.2002г.;
                           Маги - 30.10.2006г.

# 8
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравейте!
Благодаря на всички за пожеланията. Родих на 4 юни момченце Георги - 4 кг. и 54 см. Снимки - малко по-късно.
От вчера сме си вкъщи, добре сме и двамата. Боби много се радва на бебе Гого и постоянно иска да го гледа, милва и целува. Joy

Браво на Маги за бибата, сега следва и памперса. Grinning
Аристидева, много късмет в работата на английска земя. Много е важно да сте заедно с половинката.
Tanija, добре дошла.  Ще се радвам да се виждаме на срещите в парка.

А, забравих, засега чукам само на дърво да сме живи и здрави. А после на какво...ще видим Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 272
Дима, честито бебче! Да ти е живо и здраво!Леко възстановяване на теб! Hug

# 10
  • Мнения: 135
Добре дошла на Таня Simple Smile и на бебе Гого във форума.
Aristideva късмет с пътуване и работата там.
А Дима не е вече с къса коса.Това съм го пропуснала.А бебчо е голямо топче  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 537
А Дима не е вече с къса коса.Това съм го пропуснала.А бебчо е голямо топче  Heart Eyes
Къде ги виждаш? newsm78

# 12
  • Монреал
  • Мнения: 631
А Дима не е вече с къса коса.Това съм го пропуснала.А бебчо е голямо топче  Heart Eyes
Къде ги виждаш? newsm78
ха ха, мъжа ми й е пратил сигурно някоя снимка на кю-то докато сме били в болницата. Но снимки още не съм качила в нета, скоро ще го направя. Гледам по-бързо да се възстановя и не се задържам много пред компа.

# 13
  • Мнения: 3 537
А Дима не е вече с къса коса.Това съм го пропуснала.А бебчо е голямо топче  Heart Eyes
Къде ги виждаш? newsm78
ха ха, мъжа ми й е пратил сигурно някоя снимка на кю-то докато сме били в болницата. Но снимки още не съм качила в нета, скоро ще го направя. Гледам по-бързо да се възстановя и не се задържам много пред компа.
Не е честно пък! Crossing Arms

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дима, честито бебе Гого!  bouquet Да сте здрави и двамата и много да се радвате един на друг!

Таня, привет. Мой набор си, може да се знаем, ако си живяла в Ямбол.

Маги е на крачка от махане на памперса. Не предполагах, че ще е лесно. вече си казва, но не казва пиш, а "мока"(мокра), но не е мокра, а така ми казва, че й се ходи. Докато я разбера, голямо чудене беше какво е това "мока". Засега е само вкъщи и в банята, навън не знам как ще е.
Днес една колежка ме навиваше да я дам на яслата сега лятото, хем да свиква, хем няма да боледува много, че е лято, хем ще я донаучат там. А на мен малко ми се свиди, но пък от друга страна си мечтая вече за една почивка и аз. Та ще умувам тия дни.

Хайде казвайте, де, какво стана със срещата. Утре или в неделя как сте със свободното време? Може и да се разберем за парка с децата Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 3 537
моята пък не казваше"искам да чуркам",а "искам да чукам" Joy

# 16
  • Мнения: 135
моята пък не казваше"искам да чуркам",а "искам да чукам" Joy
hahaha
Ние пък пикаем на гащите  Peace Ако минете зад блока,можете да познаете коя е моята тераса  bowuu

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
http://albums.jambolnet.com/bebe_Georgi Ето обещаното.

# 18
  • Мнения: 983
Здравейте и от мен. Не съм се включвала доста време, защото бях на гости при мама за около месец.
Дима, честито бебче, да ти е живо и здраво, много е сладък newsm07

Да се похваля, махнахме изцяло памперса, и през деня и вечер, Мимито много ме учуди като започна да се събужда нощем и да ми казва, че има пиш, но майка ми каза, че и аз на нейната възраст съм спряла да се напишквам нощем.Не съм полагала никакви усилия да я уча, даже сама пожела да сяда на гърне, без да я карам, явно й стана вече неудобно аз да я държа.

Аристидева, честито, дано всичко при вас бъде наред, пиши нещо повече ако имаш време, какво точно ще работиш?

за сега от мен толкова, отивам да готвя докато Мими спи.

# 19
# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много сте хубави! И как само изглеждаш няколко дни след раждане...

Rouz, завиждам ви. Аз още се мъча. Предполагам, че смяната на обстановката също е оказала влияние.

# 21
  • Мнения: 135
Здравейте,
Аз бях малко на гости с детето.И на мен ми направи впечатление,че Дима изглежда много добре.
Роуз добре дошла! И как ги правите тези неща с памперса  Crazy
Взех малко повече да обяснявам на Деница какво,къде и защо се прави.Имам малък напредък.

# 22
  • Мнения: 146
Здравейте. Аз също съм от Ямбол и много ще се радвам да се видим.

За протокола: родена съм на 18.08.1982 г. и имам син Георги - 16.06.2005 г.

# 23
  • Мнения: 3 537
Добре дошла! Grinning

# 24
  • Мнения: 135
Добре дошла на kasito!
За срещите ще ни трябват по-големи маси (надявам се).

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
kasito, привет!

Само ги споменаваме тези срещи и нищо.

Щяхме за първи юни да се събираме, после за девети, сега кога ще е? Маги на 30-ти има РД, освен да взема да ви събера аз Crazy

# 26
незнам още какво 6те работ6я ама като за на4ао няма да избирам много-много. Жиеот и здраве след някои месец и малката 6те вземем там

# 27
  • Монреал
  • Мнения: 631
Интересно, всички казват, че изглеждам добре. Благодаря.  Heart Eyes Явно е вярно, защото и се чувствам идеално. При условие, че сега бях със секцио, се възстанових изключително бързо, за разлика от предния път /нормално/ с Боби. Изписаха ни на третия ден, а днес ми махнаха конците. Много съм доволна и от факта, че този път натрупаните ми килца са много по-малко и лятото се надявам да стигна размерите си даже от преди да забременея с Боби.  Mr. Green
Вчера стегнах мъжа да оправи количката, че нямам търпение да ходя по разходки и ще се виждаме по-често. Laughing

Успешна седмица желая на всички.  Two Hearts

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се включа и аз.
Честито първо на новият член в семеството на мама Дима.
Да им е жив и  здрав и много радост да им носи. Hug
Честито на новите мами,които са открили темичката.

# 29
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен !Дима ,честито и от мен да сте живи и здрави!Абсолютен сладур е бебчо и то на тази много малка възраст -браво Heart Eyes.Браво и че имаш желание да си върнеш формата,защото аз доста съм зазляла ,а никога до сега не съм била такава ,нещо се отпуснах и натрупах 6 кила от вуле при положение ,че много много не ми са се лепяли килца независимо какво ям и колко а сега.... Blushкак ми тежат и как нищо не ми става ,чак ми става криво като знам миналото лято колко бях добре... Cry
Уф няма да ви занимавам с това Winkсега малко разпускам че с моя мъж си направихме такъв уикенд на сезонното почистване ,че и килимите  изпрахме  Crazy
успешна и вселе седмица на всички. Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 983
Здравейте, ако искате може някой следобяд да спретнем една среща на кортовете в парка, предлагам, очаквам отзиви.

Иначе хватката с памперса стана много бързо и лесно. Два три пъти се изпусна в гащичките и като се измокри стои разкрачена и започва да реве и не мърда, и аз обяснявам, че като има пиш, трябва да ми каже иначе гащичките пак ще се намокрят и от втория път детето чатна за какво става въпрос, умнооооооо като майка си Mr. Green

Нашето лято се очертава много интересно, към края на юли, отиваме на море за една седмица без децата с мъжа ми, след това се очертава една почивка август във Велинград/само с баткото, най-вероятно/ и след това пак цялото семейство на море. Пак август ще ходим  за една седмица на планина.

Чао и лек ден на всички!

# 31
  • Мнения: 3 537
И нашето се очертава интересно. PartyЗа срещата ,пропускам.През седмицата сме на градина, а пък в събота тръгваме.

# 32
  • Мнения: 3 537
Имам една молба към вожда. Praynig
Като води щерката на ясла,да поздрави леля Катя от името на Анелия. Wink
Кажи и,че Анелия лесно свикна на градината,ходи с желание и като се върнем от морето ще отидем  до яслата, да видим леля Катя.
Мерси предварително! Peace

# 33
  • Мнения: 61
Окей, утре като водя малкото НУРС-че ше и предам.

Ъъъ за среща, предлагам този петък, ако всички са свободни и имат желание и възможност да дойдат да направим една такава. Деня е малко кофти за сбирки, щото тогава цялото паплач тръгва по заведения и малко да си намерим места, ще е мисията невъзможна, но ако се уговорим до утре мога да уредя маси на Ностос отвън. Може и други предложения за място ( например Китайски ресторант - никога не съм ходил там  Mr. Green )

Честито на ДИМА за бебето, да е здраво най - вече, да спи, да слуша и да расте безгрижно Simple Smile

Ние за летните почивки още идея нямаме, то има толкова концерти, ама много нагъсто и малко кофти така.

# 34
  • Мнения: 3 537
Приятно прекарване! Grinning

# 35
Здравейте, момичета! И аз съм мама от Ямбол, но за пръв път се включвам - приемате ли още една ямболска мама при вас? Имам 2 дъщери: Мария (18. май 1996) и Александра (21. април 2004). За протокола - родена съм на 6. януари 1976 г. Живея на Крали Марко - има ли някоя мама наблизо?

# 36
  • Мнения: 3 537
Здравейте, момичета! И аз съм мама от Ямбол, но за пръв път се включвам - приемате ли още една ямболска мама при вас? Имам 2 дъщери: Мария (18. май 1996) и Александра (21. април 2004). За протокола - родена съм на 6. януари 1976 г. Живея на Крали Марко - има ли някоя мама наблизо?
Добре дошла! Wink
Аз съм до първа поликлиника.Вие да не ходите на нашата градина случайно? Laughing

# 37
Досега мислих, мислих и не можах да се сетя коя е "вашата градина"... Какво ще кажете за кафенце в някой от близките дни? Ние обикновено излизаме по центъра (Търговска, Раковска,...).

# 38
  • Мнения: 135
Добре дошла на Dani_va !  bouquet
Приятно изкарване,на който му предстои почивка.Работещите да кажат кога да е срещата. Аз мислех да пиша на dope_hap да влезе да ни събере пак,че то иначе не става



# 39
Благодаря за посрещането!
За протокола - и аз съм от работещите, но малко ми остана, още само 3 дни (учителка съм)
Laughing

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Dani_va, добре дошла Hug
И аз съм учител - математика и информатика, а ти?

Весело изкарване на почивката на всички летуващи! Ние още не сме се ориентирали, не знам кога ще ме пуснат в отпуск.

За срещата съм на линия, но ще съм с Маги(най-вероятно), затова предпочитам Ностос или някъде навън, където да може да играе и де е оградено. Иначе в събота ми е по-удобно, но и петък става, не ми пречи Маги, тя и без това късно ляга.

# 41
  • Мнения: 3 537
Досега мислих, мислих и не можах да се сетя коя е "вашата градина"... Какво ще кажете за кафенце в някой от близките дни? Ние обикновено излизаме по центъра (Търговска, Раковска,...).
Ами "Свобода" е.Една майка води детето си в от вашият комплекс в нашата градина и затова си мислех,че тя ви е най-близо.Но може и да греша. Wink
Къде си учителка?

# 42
  • Мнения: 3 537
Лилянче,много рано си станала! Wink

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лилянче,много рано си станала! Wink
Някои работим и си пия кафето тук на компютъра. А сега вече съм си вкъщи пак - наработих се за днес Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 537
yulinqa,честит рожден ден! Hug
Много здраве,късмет и щастие ти желая!  bouquet

# 45
yulinqa честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти здраве,късмет и много щастие!  bouquet  bouquet  bouquet Heart EyesМалката да те радва много ,а мъжа да те слуша Wink

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте ние се завърнахме и Ви чета от няколко дни. Радвам се за хубавита новина, че си имаме бебче. Честито на мама Дима.
Добре дошли на новите попълнения.
Чао засега

# 47
  • Мнения: 68
Добър вечер! Grinning
Ще ви моля за помощ....
Не чета тук много редовно, а само когато се присетя нещо.
Та ... на 15г. съм, ще стана на 16 тази година, (от Ямбол).  Случайно да знаете работа като за мен за лятото?  Може и в някое близко село в заведение или интернет зала примерно. Shocked
Знам английски.... уча и немски, но не мога много да го използвам( в смисъл да си говоря свободно и т.н.)...уча  в МГ ... тоест мога да работя от 1 юли.
Дано не звучи много смешно newsm78
Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 272
Добър вечер! Grinning
Ще ви моля за помощ....
Не чета тук много редовно, а само когато се присетя нещо.
Та ... на 15г. съм, ще стана на 16 тази година, (от Ямбол).  Случайно да знаете работа като за мен за лятото?  Може и в някое близко село в заведение или интернет зала примерно. Shocked
Знам английски.... уча и немски, но не мога много да го използвам( в смисъл да си говоря свободно и т.н.)...уча  в МГ ... тоест мога да работя от 1 юли.
Дано не звучи много смешно newsm78
Simple Smile


Мисля че не пишеш където трябва, но е хубаво човек да опитва, никога не се знае от къде ще изкочи заека Grinning

# 49
Привет на новодошлите!
за сре6тата ако стане за петък 6те доида!ако ли не- мога да се жклу4а ж някоя от следжа6тите след 3-4 месеца Sad тая седмица ми е по-лека но от дръгата 6те е голямо бягане пак- заболекари, документи билети и т.н. а 6те се расжам да ви видя преди да тръгна...
cuala- и аз съм запо4нала да работя по "бар4етата" от 14 годишна ама сега маи позатегнаха не6тата за непълнолетните...ама мисле 4е все 6те се намери някои дето да те вземе (нали няма да пла6тат осигуровки)

# 50
  • Мнения: 135
Ох тази среща.Има желаещи за петък,но не можем толкова бързо да се организираме.
cuala защо не си потърсиш работа по летните кафета на центъра.

Ако една фирма е изрядна,ще те накарат да си извадиш документ,за да можеш да работиш.Поне аз бях така и нямаше проблем да работя

# 51
  • Мнения: 3 537
Днес ходихме на детска консултация.Горката,тоя път много плака като и взимаха кръв! Sad
Сега си събираме багажите,че утре може да забравя нещо.Утре ще празнува РД на градината и в събота излитаме.Стискайте палци времето да е хубаво! WinkВ нашия комплекс има интернет-зала,ако не изтрая,може и да се включа от там. Laughing
И още нещо.Ще пренасям торта в хладилна чанта до Свети Влас.Стискайте и за нея палци,да я занеса благополучно. Laughing

# 52
  • Мнения: 983
Краси, благородно ти завиждам, миналата година ходихме на море в св.Влас, страхотно куруртно селище е, и много се разраства, но ходихме на плаж в Слънчев бряг. Пожелавам ви приятно изкарване на рожденния ден на малката и тортата да пристигне невредима Laughing

# 53
  • Мнения: 83
Как върви организацията за срещата?Ще  има ли такава?     dope_hat  действаш ли?Ако организираш срещата,ще ти доведа компания,ако искаш де или май само с жени се чувстваш по-добре? Joyай давайте за Петък или Събота.Да направим опит да видим колко ще дойдат?
Кой е свободен?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Благодаря за честитките за моя рд!  bouquet
На Дима честита рожба!Да ти е жив и здрав! Hug
За срещата - аз пак няма дамога да дойда, защото чакам гости
Краси, приятно прекарване на морето!И дано тортата да стигне невредима!

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм за срещата. И в петък и в събота все ще съм с Маги. Съпругът ще пътува с Данчо и няма да ги има.

Краси, и аз ще стискам палци на тортата да оживее!

Хайде, Вожде, запазвай маса и казвай час, че ако утре вали като вчера, пак няма да имам нет Wink
Уф, ако вали, ще трябва да я оставя дъщерята на майка и после да си я прибирам Thinking

# 56
  • Мнения: 3 537
Краси, благородно ти завиждам, миналата година ходихме на море в св.Влас, страхотно куруртно селище е, и много се разраства, но ходихме на плаж в Слънчев бряг. Пожелавам ви приятно изкарване на рожденния ден на малката и тортата да пристигне невредима Laughing
Няма страшно,ако не ни хареса плажа,имаме 8 басейна. Wink
Но така или иначе аз искам да ходим и в Слънчев бряг.А цените как са по магазините и заведенията?

# 57
  • Мнения: 3 537
Ако срещата е в петък,може да намина за малко с мъжо.Тая седмица бях мома,но той утре се връща и ще му кажа да отскочим. Wink

# 58
  • Мнения: 135
Успех с тортата Simple Smile
За срещата съм свободна и аз,че как  иначе Mr. Green

# 59
  • Мнения: 83
Брей тази среща..........!!!Вожда никакъв го няма , май пак ще се одремем newsm78
Ох кажете един свестен пясъчник,че мойта дъщеря ми изпили мозъка(не че съм от възторг,като знам как се цапа де #Crazy)
Сега май трябва да излизам вече ,че пощурява!!! #Crazy #Crazy
За срещата-ако днес до след обяд не се реши,ще я отложим ОТНОВО!!!

П.С дайте по някоя снимка де ,аз повечето и представа си нямам как изглеждате!Само Вожда знам по физиономия!

# 60
  • Мнения: 135
Ние хубаво се събрахме,само където нямаме запазена маса.
Ако има някой,който да запази маса,да каже час и да отиваме.Още ако се бутаме по-добре няма да стане Simple Smile
dope_hat сигурно почива.Няма го в интернет...


P.S. Диана_К Снимка Снимка 2

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 11:43 от no`name

# 61
  • Мнения: 983
Краси, цените на дрехите са доста скъпички в Слънчев бряг, по заведенията, може да се каже нормални, както на всяко море, има и по-скъпи, но те са малко.

# 62
  • Мнения: 3 537
Краси, цените на дрехите са доста скъпички в Слънчев бряг, по заведенията, може да се каже нормални, както на всяко море, има и по-скъпи, но те са малко.
А,аз дрехи няма да си купувам от там,исках да питам само за хранителните магазини.Мерси!  bouquet

# 63
  • Мнения: 83
Иве,а кой кой е? newsm78 Crazyтотално гадая.......ама май няма да има среща........
Красе,благородно ти завиждам и ти пожелавам тортата да оцелее Joy

# 64
  • Мнения: 135
Е днес може би не е било ден за срещи ..........  Wear Umbrella

# 65
  • Мнения: 3 537

Черпим по случай рожденният си ден Wink

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Краси, да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те радва!  bouquet

# 67
  • Мнения: 135
Честит рожден ден!!!

Приятно изкарване на морето.
Честито и на Георги на kasito ( новото попълнение )

# 68
  • Мнения: 61
ъъъъ аз виновен, аз виновен 0-о ... ама съвсем не усетих кога мина петък и кога дойде събота, тъй като се занимавам с няколко проекта наведнъж и малко главата ми леко казана е ееееййййййй такава <----------о-0------------>

Ааако искате може тази вечер или пък утре вечер, или пък друг ден. Казвайте кой/я кога може и да спретнем една среща. Обещавам тоз път да съм по - организиран Simple Smile

Честит рожден ден на всички хлапета , да не спират да дивеят (  Crazy Crazy Crazy )
Малката пък ония ден падна и си разби мусурката Simple Smile ожули си брадичката и носа + и текна и кръв от нослето. Вчера пък един гаденкръвосмучещкерлив кърлеж и се беше забил в крака, та ходихме да го махнат Simple Smile Явно на общината много и се свиди да даде някой евро за обезпаразитяване и пръскане поне на градинки / площадки за игра / пясъчници и тън-мън Simple Smile А уж флязофме ф феликото Ефропа саюз брат ми Simple Smile келеши!

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честит рожден ден на Анелия!

Сигурно вече сте пристигнали. Дано е оцеляла тортата.
Весел празник!

За срещата - каквото кажете. Аз съм до обяд на работа, следобед гледам децата.

# 70
  • Мнения: 135
И аз съм навита,дори да е през седмицата.
утре или сме на море или сме на село.Но ще вали тъй каТ`  гледам.На село сме май май   bowuu
Аууу детето има час днес за пострижка.Жалкооо за косата й

# 71
  • Мнения: 146
[quote
Честито и на Георги на kasito ( новото попълнение )
[/quote]

Благодаря за честитката   bouquet

# 72
  • Мнения: 983
Краси, честит рожден ден на Анелия на патерица. Да ти е жива и здрава и много да те слуша!  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
С леко закъснение - ЧЕСТИТ РД НА EIS И НА АНЕЛИЯ!

А... какво стана със срещата в крайна сметка?

Една от мамите ме беше питала по какво преподавам - учителка по немски език съм, колежке  Simple Smile

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236


Една от мамите ме беше питала по какво преподавам - учителка по немски език съм, колежке  Simple Smile

Колежке, мога ли да попитам, коя гимназия сте завършила. Нещо ми се върти в главата, защото аз съм завършила ГПЧЕ с немски език и също съм '76 набор.

Вожде, къде се покри? Казвай за срещата кога и къде.

# 75
аиде бе хора за тоя петък да се съберем?? аз след 10 дни 6те патувам и 6те се радвам да се видим ....особено 6те се радвам да видя no`name и Диана К (тъй като се знаем а не сме се виждали с години!!! а и маика ми е тук сега и спокойно  6те й  оставя малката...аиде надявам се да се видим тая седмица!!

# 76

Колежке, мога ли да попитам, коя гимназия сте завършила. Нещо ми се върти в главата, защото аз съм завършила ГПЧЕ с немски език и също съм '76 набор.


Даааа, същата гимназия завърших през '94-та! Бях в класа на Йорданка Йовчева, "З" клас, с разширено изучаване на немски и френски! А ти? Да не си била в класа на Дидито Коруджиева? Или? Ох, казвай бързо, че сега пък много се развълнувах!

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, аз си бях редовна немска паралелка и завърших '95г, заради подготвителния клас. Последно ни беше класна Снежана Добрева(сега Илиева). Май няма да се знаем Thinking

# 78
  • Мнения: 135
Здравейте,
аз се завърнах.Малко ми  изгоря компютъра.Някой по организиран да казва ден и час за срещата.Надявам се да се съберем повечко.Някои заминават,други започват мисля работа  Crazy (такива,като мен)

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ехооо, какво става тук? Crazy

Ние след малко отиваме на плаж. sun
А вие как сте? Как държите по жегите.

Отивам да си стегна багажа...

# 80
  • Мнения: 983
А вие как сте? Как държите по жегите


с климатииииииииииииииииииииииииик smile3524

# 81
  • Мнения: 3 537
Здравейте и мерси за честитките! Wink
Току-що се връщаме,тортата беше занесена сполучливо,има и много снимки,ама после. Laughing
Лек ден!И аз пуснах климатика,но още не се усеща много. Whistling

# 82
# 83
  • Мнения: 83
Красе,Красе.....ох.....ако знаеш как благородно ти завиждам.......А къде бяхте на море?Струва ми се ,че видях снимки от Несебър?Я разкажи малко де.....Моля те !

# 84
  • Мнения: 3 537
Красе,Красе.....ох.....ако знаеш как благородно ти завиждам.......А къде бяхте на море?Струва ми се ,че видях снимки от Несебър?Я разкажи малко де.....Моля те !
Да,има снимки от Несебър и Слънчев бряг. LaughingБяхме в Свети Влас и ходехме почти всеки ден в тези градове,защото са съвсем наблизо.Нашият комплекс беше на първа линия,до плажа.Имаше 8 басейна,три или четири детски площадки,частен плаж,фитнес,фризьорски салон...Построен е преди две години е е много красив.Наехме един апартамент със сестра ми-всекидневна с кухненски бокс,две спални,две бани,голям коридор,две тераси-едната беше с изглед към морето. Grinning

# 85
  • Мнения: 83
Говори ми в цифри мила! Sunglasses

# 86
  • Мнения: 3 537
Говори ми в цифри мила! Sunglasses
Ами аз бях пуснала сайта с цените тук.Сега ще го потърся пак.http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=571

# 87
  • Мнения: 3 537
Абе какво стана с вас?Къде се изгубихте?Да не се разтопихте от жегите? hahaha
Побутвам темата. Wink

# 88
  • Мнения: 135
О може и да има разтопени вече  Crazy Снимките са много хубави,както и мястото.Голям кеф.
Аз тръгнах на работа  и не сядам много тук.

# 89
  • Мнения: 3 537
О може и да има разтопени вече  Crazy Снимките са много хубави,както и мястото.Голям кеф.
Аз тръгнах на работа  и не сядам много тук.

И не си се похвалила! Crossing Arms LaughingКъде почна?

# 90
  • Мнения: 135
Ами ходиш по моретата  Mr. Green
Където бях преди майчинството - хран.магазин в Бенковски

# 91
  • Мнения: 3 537
Ами ходиш по моретата  Mr. Green
Където бях преди майчинството - хран.магазин в Бенковски
Нали и по моретата трябва да има хора! Wink
Успех в работата! PeaceВсеки е зает,явно срещи няма да има вече. Cry

# 92
  • Мнения: 9
Честит рожден ден Маги
Желаем ти много здарве и весели игри. Мама и тати да те слушат с двете уши Grinning
Весел празник на цялото семейство

# 93
# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря!
Хайде да ми е жива и здрава - черпим засега виртуално само:

# 95
  • Мнения: 3 537
ЧРД на Маги!
   

# 96
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Хайде ямболски мами, вижте тая тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202984.0 и ако можете помогнете на момичето. Поздрави!   bouquet

# 97
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Честито 1-во юлско утро с July Morning!  Wink

# 98
  • Мнения: 964
Здравейте и от нас аз все обещавам да пиша редовно и все забравям.Август живот и здраве си идваме на Ямбол и се надявам де се видим с повечето от вас.
За морето и аз завижда,въпреки че вече направих една Флорида тази година  Laughing
На Рожденничката честито и от нас.

# 99
  • Мнения: 3 537
Пусни малко снимки да ви видим и вас. Wink

# 100
  • Мнения: 83
По случай една тема тук във форума ,ми се ще да ви запитам кои от вас имат столче за кола?

# 101
  • Мнения: 3 537
Нямаме,ама утре ще ходим да купим,че не ми се дават 50лв.глоба Mr. Green

# 102
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Привет, Zhana! Как сте вие? Малките щуреят ли?

По случай една тема тук във форума ,ми се ще да ви запитам кои от вас имат столче за кола?
Ние имаме, но за Маги. А доколкото разбрах е за деца до 12г. и до 150см, а Данчо не мога да си представя как ще го навра в столче ooooh!

# 103
  • Мнения: 983
Това със столчетата е поредната тъпотия на управляващите Close Разбирам до 6-7 г. възраст да са задължителни, но пък до 12, направо се гаврят с хората. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 104
  • Мнения: 3 537
Така е,но нямаме избор.

# 105
  • Мнения: 9
Какво говорите?за какви столчета става дума, нищо не съм чула и нищо не разбирам. Моля обяснете,за да вляза в час

# 106
  • Мнения: 3 537
Какво говорите?за какви столчета става дума, нищо не съм чула и нищо не разбирам. Моля обяснете,за да вляза в час
Трябва да купите столче за кола,или ще ви глобят 50лв.Закона е вече в сила. Wink

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Май става дума само до 3г. След това до 12г и до 150см детето се вози само отзад и с предпазен колан - задължително.
Ето погледнете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204218.0 - тук са разтълкували закона.

# 108
  • Мнения: 964
За снимки няма време сега като си дойдем ще ни видите.
Кажете ми някакъв отзив за тази новостроящата се кооперация в края на Раковска,В.Заимов ли какво го водят там?Че сме загледали един апартамент,гледам тука обяви в Ало Ямбол  newsm78 и искам да чуя мнение.

# 109
  • Мнения: 3 537
Аз живея на Заимов.За тази до поликлиниката ли говориш? newsm78

# 110
  • Мнения: 9
Май става дума само до 3г. След това до 12г и до 150см детето се вози само отзад и с предпазен колан - задължително.
Ето погледнете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204218.0 - тук са разтълкували закона.
Е, така съм по съгласна.
Но защо е нужно не разбирам, сега и стол да купуваме?
Прочетох почти цялата теме, но не разбрах. Само за предната седалка ли е задължителен  децкия стол или и за задната? И дете до 12 години трябва да е на задната седалка и то с колан? Правилно ли съм разбрала?

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 11:37 от Deni@

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, Дени, така е. За детското столче за деца до 3г. е препоръчително да се вози отзад. А за над 3г. до 12г. и до 150см само отзад с колан.
Има столчета втора употреба, че на вас ще ви трябва само една година. Но не мога да те упътя къде ги продават. Една моя колежка си е купила такова, да я питам ли откъде?

# 112
  • Мнения: 964
Аз живея на Заимов.За тази до поликлиниката ли говориш? newsm78

Да бе там била тази зграда.

# 113
  • Мнения: 83
Здравейте,аз тези дни съм детегледачка на моето и на сестра ми на детето и мислим да ги водим на цирк довечера,ако някой е ходил вече да сподели какво има и дали си заслужава.Благодаря предварително.

# 114
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Диана К, спомням си, че водих сина ми на цирк, когато беше 3-4годишен. Едва изтърпя представлението. Беше му скучно, не се впечатли въобще, искаше да се разхожда и да му купувам от разните боклуци, които продават там. Изобщо голям кошмар беше.
Този цирк не знам какъв е, но дано ви хареса.

# 115
  • Мнения: 83
Ще ме разколебаеш.......ама поне на единия ще му е интересно(надявам се)

# 116
  • Мнения: 9
Да, Дени, така е. За детското столче за деца до 3г. е препоръчително да се вози отзад. А за над 3г. до 12г. и до 150см само отзад с колан.
Има столчета втора употреба, че на вас ще ви трябва само една година. Но не мога да те упътя къде ги продават. Една моя колежка си е купила такова, да я питам ли откъде?
Но задължително ли е детето да е в стол след като е седнало отзад? Аз това не мога да разбера.
Много съм против да сяда отпред малко дете. Дебора винаги е в ръцете ми докато пътуваме и до ден днешен не съм си позволила да седна от пред с нея. И по принцип гледам винаги  гледам напред, защото се страхувам. Всичко може да се случи.
Лиляна благодаря ти за отговора и  питай от къде е и колко струва за всеки случай.

# 117
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравейте, отдавна не съм писала тук. ПРопуснала съм няколко рождени дни - да са ви живи и здрави дечицата! Laughing
И аз като Диана се интересувам от столчето за кола. Май ще се наложи да купуваме, но при всички положения ще е само едно. Ако чичко полицай ни спре и сме с децата /не дай си Боже/, ще казвам, че Боби е на 3 г.  Blush
Обаче едно не ми е ясно. Представете си следната ситуация: Георги е отзад в столчето и вързано естествено с колан. Боби е той е отзад, вързан с колан /а дали ще стои???/. Мъжо кара колата. Аз ще трябва да съм отпред, при липса на 3-ти колан отзад. А хич не си се представям да оставя без контрол и сами децата на задната седалка.  newsm78  Чудя се, ако попитам в сайта на министерството, дали някой ще ми отговори.  ooooh!

# 118
  • Мнения: 83
Здравейте,ние все пак ходихме на цирк.Очаквах къде къде повече посетители,но уви.....Ама през повечето време децата слушаха и гледаха с интерес,имаше един клоун който ги закачаше и малки и големи и беше смешно.Ние с мъжо гледахме все едно за първи път сме на цирк макар да имахме по-големи представи(както по нашо време).Боже ,Боже хорицата се чудят как от нищо нещо да направят милите не е никак лесно Confusedно който отиди ще види.
П П.столче вече имаме. Party

# 119
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро!
Раничко съм станала, но ще ходим на плаж, та да се приготвя.

Дени, да, задължително е детето отзад да е в стол до 3г., след това може без стол, но трябва да е с колан. Днес ще возим 3 деца и ще трябва да ги вързваме с колани. Добре че единият е голям вече, за 8 клас. Дима, аз мисля, че само за децата е задължителен коланът отзад. Ти можеш да се возиш без колан отзад.
Уф и на мен ми е малко криво с тези столчета, че много често се налага мъжът ми да ни прибира от центъра, а не можем постоянно да държим стола вътре, понеже колата я ползва и за зареждане.

Диана К, радвам се, че сте си изкарали добре!
Хубав ден на всички!

# 120
  • Мнения: 3 537
За цирк се  чудя дали изобщо да я водя моята.На следващия може да я пробвам. newsm78
Жане,гледам слагат прозорците на тая сграда,доста е напреднала.Но нямам познати да са купили там апартамент ,за да ги поразпитам.Абе много им са малки терасите! Tired
Моята вчера я пробвах с колан,но той и минава през врата направо.Ще се наложи да купя столче все пак. Laughing
Лилянче,къде ходите на плаж?

# 121
  • Мнения: 9
Lilqna, много ти благодаря за информацията.
Ние утре тръгваме към морето и дано не ни спре никой, защото нямаме все още столче. Немога и да излъжа за годините Sad, тя ми е слабичка Дебора Rolling Eyes.
Ами ако имахме по 2 или 3 малки деца, къде щяхме да ги подреждаме тези столчета и къде ще сядаме ние майките??? newsm78 newsm78 newsm78

# 122
  • Мнения: 135
Това със столчето е ...  Crazy ,но е правилно.Като знам как  при малка катастрофа се блъснах в предната седалка.
Детето ми довечера отива на цирк с баща си,дано стои поне половината време вътре.Аз отивам на работа.

# 123
  • Мнения: 964
Това със столчето е ...  Crazy ,но е правилно.Като знам как  при малка катастрофа се блъснах в предната седалка.
Детето ми довечера отива на цирк с баща си,дано стои поне половината време вътре.Аз отивам на работа.


Иве ти каде се разработи?Не си ли в майчинство?

# 124
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте пак.
Краси, на плаж ходим в Бургас. Вече трета неделя така отскачаме за плаж.
Дени, не си струва да рискувате. Ние днес ходихме и се върнахме и има много полицаи по пътя и спират. Поискай назаем от някой.
Жане, майчинството й на Ива свърши отдавна.

# 125
  • Мнения: 135
Дамм свърши  Mr. Green
Ей детето ми е изкарало целия цирк,даже е гледало и пляскало  Peace Има снимка с питон Shocked

# 126
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, ориентирайте ме, моля ви, къде в Ямбол има богат асортимент от пюрета и каши, памперси и т.н., т.е. влизам и си взимам всичко на куп. Най- ме вълнуват пюретата, особено еднокомпонентите, тъй като някои майчета се оплакват, че не навсякъде има например на Сънвал. Ще си идваме за повече от месец, затова трябва да съм предварително подготвена и да знам дали да мъкна от тук. Благодарско предварително и ще се радвам да се присъединя към някоя от вашите сбирки, стига да приемате нови попълнения  Simple Smile Wink

# 127
  • Мнения: 83
Buba Mara,в магазин "Бебчо"до подлеза има и пюрета на Сънвал и памперси и каши,в магазина до болницата също има всичко ,че и по-голям избор,а ако закъсаш в аптека "Берова"има добър избор на каши ,но с пюретата не съм запозната.

# 128
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Диана К, благодаря ти много за инфото   bouquet
Ориентирах се. Само не се сещам къде до болницата има магазин, но ще го открия  Peace
Още веднъж thank's  Hug Grinning

# 129
  • Мнения: 83
До болницата е - само нагоре по самото нагорнище и е точно в края на нагорнището в ляво .Няма как да не го видиш.Той е след хотел "При Татара",после има погребално бюро ,аптека и след това е той.Магазин "Ади".Успех.
Няма защо пак заповядай.

# 130
  • Мнения: 3 537
Аз все от магазина до подлеза купувах каши и пюрета,но мина мнооого време от тогава. Laughing

# 131
  • Мнения: 983
В магазина до болницата отивай по-добре, избора е мноооого по-голям и има мнооооооого хубави дрешки, може да харесаш нещо. И най-важното, там е най-евтино от където и да било другаде в Ямбол Peace
 Като отидеш до портала на болницата, където има пазач, хващаш улицата само нагоре и около 50м. в ляво е магазинчето.

НИе на 22 заминаваме на море в Несебър за една седмица, също нямаме столче и се чудя дали някой не може да ни услужи за тогава, че в Ямбол или са ги изпокрили или са ги изкупили столчетата.

# 132
  • Мнения: 3 537
Роуз,ние не сме купили още.Слагам и колана,но тя е вече над три години.

# 133
  • Мнения: 983
Краси, мисля, че над три години може  и с предпазен колан, интересувай се пак по подробно, да не купуваш излишно, ако трябва в полицията иди и питай, някой ми спомена, че след 3г. възраст може и с предпазен колан, но не съм 100% сигурна и затова те съветвам да питаш

# 134
  • Мнения: 3 537
Роуз,колана не и е по мярка. Confused

# 135
  • Мнения: 61
ъммм вие доста сте изписали, не съм влизал от доста отдавна Simple Smile
За новите ЗЗДП пояснявам Simple Smile
за дете под 3 годишна възраст задължително столче отзад ( да им **** ... **** ... **** )
за дете над 3 може само с колан
за всички пасажери са задължителни коланите дори и за големите на задната седалка
задължително е наличието на сигнална жилетка в колата
задължително 0.00 промила алкохол, няма вече 0.5
това лято ще се следи зорко ( според КАТ ) за превишена скорост ...
над 10 км в час от позволеното - 10 лв глоба
за 30 и над 30 км в час от позволеното - те там става страшно Simple Smile

айде бе, няма ли да се срещаме да пийнем по бира ?  Blush каним се от 236457 дена и 234255 часа 14325 минути Simple Smile
чакам предложения

# 136
  • Мнения: 3 537
Аз съм на линия,щом е за бира. Peace
И ако може да не е в Китайския. Praynig

# 137
  • Мнения: 61
А в тия жеги как ли да не се намърдаме ( ПАК ) в Китайския ... стига толкоз. Виж за това временце, Ностоса отвън е мисля повече от перфектен. На тенис кортовете също става щото има детска площадка ако ше се ходи с малките нурс-чета ...
Ако няма да се ходи с тях ... може и на дървеното до спортната зала Диана, може и на бистро ' Мики ' Simple Smile
айде казвайте :Р

# 138
  • Мнения: 3 537
Вожде,щом не е в Китайския,ми е все едно къде . Wink
Нали за това си вожд,решавай! Laughing

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм за където решите с децата или без.
Само утре(четвъртък) съм на банкет от моята работа, а в събота сме на банкет от на мъжОто работата.

Роуз, не мога да ти дам столчето, защото го ползваме, преди само извън града, сега и за градско.

Буба Мара, и аз ти препоръчвам магазин "Ади" до болницата. Но пък там нямат памперси Либеро.

# 140
  • Мнения: 3 537
Днес забелязах двама скрити и пет госта.Бързо да се разкрият. newsm53

# 141
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
аз не съм скрита никога. Но сега като каза видях и аз 2-ма скрити и един гост.
Ако сте от Ямбол - заповядайте Hug, ние не сме страшни Party

# 142
  • Мнения: 3 537
Лилянче,може мъжете ни да четат какво пишем. newsm62
Шегувам се.Моя няма нет на работа. Smile

# 143
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, благодаря на всички ви за помощта!   bouquet
Rouz, и дрешките ще видя  Simple Smile
Lilqna, аз взимам на Памперс, тук цените на Памперс, Либеро, Молфикс и Канбебе са с разлика от 1-2 лева, а и като сложа транспортните разходи за евентуално ходене до Метро, пак е все тая. Ако в Ямбол е по-различно, може да се замисля  Wink
Относно столчетата за кола, влизали ли сте в Продавалника?
Вие докато се организирате за среща, ние може да си дойдем, а? Joy
dope_hat, имам спомен за някакви бири  Laughing  Ай поздрави брат'чеда  Sunglasses

# 144
  • Мнения: 83
Вожде,ние също сме на линия.За "Мики"   ам'че ние през вечер сме там ако не и всяка вечер newsm78.В на'ща къща без бира в кръвта не се заспива Laughing

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само аз ли не го знам това "Мики"? Къде се намира?

# 146
  • Мнения: 3 537
Само аз ли не го знам това "Мики"? Къде се намира?

и аз Peace

# 147
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Тръгваш по улицата, която е пресечна на Раковска и стига до у-ще Георги Дражев /преди така се казваше, сега не занам/; но не тази, която е срещу ОББ, а следващата срещу старата автогара. 'Мики'-то се намира преди училището и няма начин да се пропусне, малко e, самото заведение е по-скоро маси на вън, а самата сградичка е със синя мозайка. Сигурно сте го виждали, ама не сте знаели, че това е то  Wink То си е култово заведение и го има от 6-7 години, ако не и повече.

# 148
  • Мнения: 3 537
Тръгваш по улицата, която е пресечна на Раковска и стига до у-ще Георги Дражев /преди така се казваше, сега не занам/; но не тази, която е срещу ОББ, а следващата срещу старата автогара. 'Мики'-то се намира преди училището и няма начин да се пропусне, малко e, самото заведение е по-скоро маси на вън, а самата сградичка е със синя мозайка. Сигурно сте го виждали, ама не сте знаели, че това е то  Wink То си е култово заведение и го има от 6-7 години, ако не и повече.
до детската градина на дъщеря ми е явно newsm78

# 149
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте момичета.
Ще копирам поста си от ЕЛховската тема и тук,защото Ямбол е на има няма 40 км. от Елхово и ако имате възможност да помогнете ще става по лесно.

Момичета имам молба към всички вас.
Едно семейство финансово затруднено и очакващи своето първо дете съвсем скоро има нужда от помощ.
Имат нужда от всичко необходимо за бъдещото бебе.
Остава по малко от месец до събитието а те си нямат нищо.
От едрите неща ще са нужни кошарка и беб.количка по-възможност да има легнало положение.Не е нужно да са нови,просто нека са запазени.
Бебето ще има нужда и от дрешки,шишенца,спални коплекти,като олекотени завивки и чаршафчета.
Всички имате представа,какво е нужно за едно новородено бебе.
Движение на българските майки ще помагат при нужда,но нека се опитаме да съберем каквото можемние и ако имаме липси,ще помолим мамите от движението да помогнат.
Адреса си давам на ЛС,някой от вас самите знаят и къде живея,нека обаче ако има нещо за даване да се пише тук,за да не се съберат едни и същи неща.
Ако някой има кошарка,която вече не му е нужна поемам ангажимента да осигоря превоза от мамата даваща кошарката до домът на младите родители.
Хайде момичета много сме силни сме,нека помогнем.

# 150
  • Мнения: 61
хм, ше говоря с ж'ната сигур ше има разни неща с които да може да се помогне ... Ама само за протокола да питам, те като са млади защо не работят ? поне единия ... баби, дядовци, рода ... ? както и да е ...
а евентуален начин за контакт !? ако има желаещи да събират, мога да направя един курс до Елхово с колата ...

Ами за срещата ... ще ... пиша след малко пак Simple Smile

Buba Mara ше предам на малката коса ако го видя поздравите, ама като знам колко често се виждаме Wink

ааааам примерно за другия петък да кажем начало на пиньето 20;00 навити ли сте ?
иии примерно място на пиеньето на бистро " Мики " ? хем мога да звънна на Цецо да запазят маси ( е добре де! и столчета ... )




# 151
  • Мнения: 983
Аз нямам нищо за новородено, но предлагам да съберем, кой по колкото има възможност да даде, да отидем до магазин "Ади" и мисля, че от там можем да накупим доста неща. Казвайте съгласни ли сте. Нека всеки пише колко има възможност да даде и да видим какво ще се получи като краен резултат.
Аз повече от 20лв. не мога, честно казано, но са от сърце, много бих искала, но да не казвам колко са ни месечните доходи на нашето 4 членно семейство Confused

# 152
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
хм, ше говоря с ж'ната сигур ше има разни неща с които да може да се помогне ... Ама само за протокола да питам, те като са млади защо не работят ? поне единия ... баби, дядовци, рода ... ? както и да е ...
а евентуален начин за контакт !? ако има желаещи да събират, мога да направя един курс до Елхово с колата ...

Ами за срещата ... ще ... пиша след малко пак Simple Smile

Buba Mara ше предам на малката коса ако го видя поздравите, ама като знам колко често се виждаме Wink

ааааам примерно за другия петък да кажем начало на пиньето 20;00 навити ли сте ?
иии примерно място на пиеньето на бистро " Мики " ? хем мога да звънна на Цецо да запазят маси ( е добре де! и столчета ... )






Благодаря на всички,че откликвате на молбата ми.
Да отговоря на въпроса ти:Момичето отначало беше писало във под-форума за благотворителност,че е бременна нямат брак с бащата но си живеят заедно,незнаеше какво да правят.
По-късно се разбра,че са от Елхово,лично аз се срешнах със тях и поговорихме.Първоначалното им желание беше да оставят детето за временно настаняване във някой дом в случая или Ямбол или Сливен,че са най близко,докато припечелят нещо и си вземат след това детето.Надявам се разговорът,който проведохме да ги е убедил,че е много по-добре те сами да си отгледат детенцето.
Малко по късно желанието им беше,че ще дадът детето но не за временно настаняване а за осиновяване.
Последното им и много се надявам твърдо решение,че те сами ще се борят и ще отгедат детенцето си,но ще се нуждаят от помощ.
Вчера говорих по-телефовна със момичето-Ирина,и я попитах дали това е твърдото им решение заяви твърдо ДА.
По нататъче ще се видим най вероятно,че вчера ми беше много зле и нямаше как да излязем.

За момента бащата на бебето което се очаква всеки момент да се роди не работи,търси работа.Обещах им,че ще говоря със мъжът ми дали не можем да го вземем при нас и да му намерим нещо във фирмата,но за съжаление на този етап няма как да стане.

Ако искате да изчетете темите им а те са две до момента ,влезте във форума за благотворителността и форума на осиновителите.
Темите и двете са пуснати от Ирина.

Още веднъж благодаря,че се отзовяахте на молбата ми.
Ще ви държа в течение от какво има спешна нужда.

П.П.Имам телефона на момичето,адресът ксъдето живеят го нямам.Ако решите да помогнете,може да си напарвите една разходка до Елхово и сами да се запознаете със бъдещите родители,мисля,че ще се зарадват и да видят,че има хора които няма да ги оставят и ще им подадът ръка.
Ако нямате възможност да пътувате до Елхово,поемам ангажимента всичко което можете да съберете да го пренеса до тук.

# 153
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пуснах  тема във съседният форум.
В началото на темата Чут Чут е дала примерен списък на необходимите неща,моля тези които имат нещо излишно от изброените да пишат,за да не се трупат едни и същи неща.
Това което не можевм да намерим и осигорим най вероятно ще купим със събрани парички,тези които имат възможност.
Пак благодаря.А ето това е темата:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206740.0

# 154
  • Мнения: 3 537
Видях списъка,но  ние кошарка взехме на заем,коритото си го ползвам за пране на одеалца и др. подобни,по-запазените дрешки съм си ги дигнала за сестра ми,а останалите изхвърлих. Confused


За срещата,с децата ли ще бъде? newsm78Иначе съм свободна и вероятно ще дойда.

# 155
  • Мнения: 61
Ами не знам, вие кажете как ви е по - удобно Simple Smile Ако срещата е с децата, голямо тичане ще падне. Ако всички също така другия петък ( 20 07 2007 ) имат възможност ( и желание де ) да дойдат и са свободни да казват и да се събираме.
Предлагам срещата да е на " Мики " , верно освен пържени картофи и пикантни картофи друго няма, но пък има богат асортимент от коктейли ( като поне 80 % от тях съм пил ) и за най - голям ужас на жената има текила на шотчета с лимони и сол ( хахаах  Mr. Green )
Е има и " a lot of beer Simple Smile "

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?


# 156
  • Мнения: 3 537

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

# 157
  • Мнения: 135
Хайде на среща.хип хип   newsm18 newsm18
ivka10 браво,че си се наела така да организираш всичко.Аз като се огледам тук няма какво да дам,но от темата прочетох че доста от нещата са събрани вече.
dope_hat щерката да не танцува вкъщи  Mr. Green .Деница пее и дирижира едновременно.
За срещата,ако не съм на работа ще дойда без детето.

# 158
  • Мнения: 9
Здравейте завърнахме се от морето, живи и здрави. На Дебора и избиха 2 зъба за 3 дни, колкото рев изрева милата, чак кръв и тече от устата.
За морето какво да кажа беше хубаво, има много снимки, но може би утре ще Ви пусна, че сега искам да си лягам. Лека нощ и на Вас

# 159
  • Мнения: 964
Ех морето и аз му се точа,не че направих една Флорида вече тази година.

# 160
  • Мнения: 61

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

ах сакън! Simple Smile
Не, просто въпроса ми беше така ориентиран, щото миналата седмица минах за малко да оставя на щерката едни неща в шкафчето и в яслата се чуваше чалга, по културно му ( поп - фолк ) та за това реших да питам ... щото не съм съгласен да пускат различни музики от детски песнички Simple Smile

edit: след 30 минутно отсъствие

ГДБОП пак се о-а-к-а-х-а, пак тръгнаха срещу интернет потребителите, пак решиха да се ' гаврят ' с потребителите и ще стане огромен скандал Simple Smile горките!

както и да е : изготвям списък със желаещите за срещата Simple Smile ( ама сигурни ей Simple Smile и да идвате повече ... Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 537

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

ах сакън! Simple Smile
Не, просто въпроса ми беше така ориентиран, щото миналата седмица минах за малко да оставя на щерката едни неща в шкафчето и в яслата се чуваше чалга, по културно му ( поп - фолк ) та за това реших да питам ... щото не съм съгласен да пускат различни музики от детски песнички Simple Smile


Shocked
Моята не ми е казвала да са им пускали чалга.А тя всичко ми докладва.Да не би някоя заместничка да им е пускала? newsm78

За срещата съм на линия,но вероятно ще дойда с хлапето. Grinning

# 162
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може би и аз ще съм с децата, ако е в петък. Та ако може часът да не е много късен.

# 163
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета и момчета... Mr. Green
Търсим да купим кошарка до 50-най много 100 лв.за майката за която ви писах.във Елхово не успявам да намеря,моляви ако се натъкнете на нещо такова да ме имате предвид.-
Благодаря предварително.

# 164
  • Мнения: 3 537
Абе какво стана?Ще има ли утре среща или не? newsm78

# 165
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз като ви казах, че докато се организирате, ще си дойдем ...   Mr. Green

# 166
  • Мнения: 9
Някой знае ли колко вървят столчетата за кола втора употреба? От къде мога да намеря?
Искам да е запазен.
Благодаря Ви предварително

# 167
  • Мнения: 135
Аз нямах компютър,но и среща е нямало  Rolling Eyes
За кошара не знам и за стол не знам Simple Smile 

# 168
  • Мнения: 3 537
А,вожде,все се каня да те питам,къде скри жената? Mr. GreenЗащо не пише вече? Wink

# 169
  • Мнения: 287
Благодаря за поканата на Eis да се включа в темата на града!
Имам две дъщери Ирина  - 12.06.02г и Даниела- 19.11.95г. Аз съм родена на 01.08.68г.
Поздрави на всички!

# 170
  • Мнения: 3 537
Добре дошла,Дани! Grinning

# 171
  • Мнения: 2 085
Здравейте момичета!Не съм от Ямбол, но искам да ви питам, дали случайно не познавате едно момиче, с което лежах в родилното?Казва се Мими, и ако не се лъжа беше на 34 години(през 2005).Бяхме по едно и също време в "Патологочна бременност" в болница "Св.София"-гр.София.Тя трябваше да роди със секцио на 3.09.2005, но мен ме изписаха и не знам какво се случи с нея.Нямам никакви нейни координати, само знам, че е от Ямбол(и че съпругът и е с мустаци, поне тогава беше Simple Smile)Много ще се радвам ако ми помогнете да я открия Hug

# 172
  • Мнения: 9
Здравей Дани, радвам се да се запознаем макар и виртуално.
На klaris не мога да помагна дано другите момичета успеят. Желая ти успех и аз така се мъча да издиря едно момиче, но от Сливен. Simple Smile
Какво става с тези столчета не мога да намеря, разбрах, че до края на месеца няма да има по магазините. Не може да мръднем никъде 
Успешна седмица на всички

# 173
zdraveiteeee  pomnite li me...az se ppozabravih malko ama ba4kam qko i nqmam mnoo vreme...kakga  e v jl 4uh 4e e mnoo gore6to....za razlika ot tuk...samo vali,,,,o6te ne moga da si obleka letnite dre6ki tuka...ina4e london mi haresva...mnoo golqm i zaburzan grad e i e lesno da se mu6ne6 v potoka i da se nameri rabota. Celuvam vi vsi4ki i izpiite edna bira ot mene na Micky (predpoladam 4e vojda 6te go napravi s udovolstvie) hehehe

# 174
  • Мнения: 9
zdraveiteeee  pomnite li me...az se ppozabravih malko ama ba4kam qko i nqmam mnoo vreme...kakga  e v jl 4uh 4e e mnoo gore6to....za razlika ot tuk...samo vali,,,,o6te ne moga da si obleka letnite dre6ki tuka...ina4e london mi haresva...mnoo golqm i zaburzan grad e i e lesno da se mu6ne6 v potoka i da se nameri rabota. Celuvam vi vsi4ki i izpiite edna bira ot mene na Micky (predpoladam 4e vojda 6te go napravi s udovolstvie) hehehe
Здравей, не сме те забравили радвам се, че и ти се сещаш за нас.
Да, тук е страшна ЖЕГА, завиждам ти благородно, че те вали дъжд Simple Smile.

# 175
  • Мнения: 3 537
Едно здрасти и от мен. Wink

# 176
  • Мнения: 3 537
Побут темичката/на трета стр. Shocked/
Що не пишете бе,ааааа! Naughty Laughing


Айде,хапнете си. Party

# 177
  • Мнения: 9
Ммммммм, много вкусно благодаря. И аз се чудя, защо никой не пише???

# 178
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Аз почивам активно.
Eis, не ме съблазнявай така, че се опитвам да сваля някой и друг кг.

Дани, привет!
Включвай се активно, нищо, че ни не сме много на линия, от времето ще да е...

Aristideva, разкажи как сте, как я карате.

Deni@, погледни тук и в другите електронни магазини - предлагат най-различни столчета, които можете да си поръчате. Само напиши в google.bg за ключова дума "столче за кола" и ще ти излязат много сайтове, които предлагат такива.

# 179
  • Мнения: 3 695
Здравейте, ямболски мами.  Hug
Можете ли да ми кажете къде в Ямбол има магазини с бебешки пюрета, ама с голям избор, че сега захранвам малката и още не яде всичко.
Аз съм от Ямбол, но вече си идвам почти само 2 пъти годишно Sad
Родителите ми живеят в жк Зорница и през август ще идваме на гости. Гледах в софийския Кауфланд, ама нещо не ме устройват пюретата там, почти няма избор или са миксирани много неща в 1 пюре.
Мерси предварително!   bouquet

# 180
  • Мнения: 3 537
Eis, не ме съблазнявай така, че се опитвам да сваля някой и друг кг.
То от салата не се пълнее. Wink

Тини-мини,отдавна  не зная нищо за пюрета и каши,но нашите ги купувах от магазинчето до подлеза. Simple Smile

# 181
ami dobre sym...rabotq v edin bar kato servitiorka i sym dovolna ot parite...golqmo bqgane e ama si zaslujava....muja mi kupi kola ot tuka i otide v bg da q prodade i pak 6te si doide...london e golqma ludnica...naselenie 12-13 miliona du6i (kolkoto 2 bulgarii) zapo4vam 4ak sega da posvikvam...dobre sym samo deto mi lipsva mnoo malkata ..Celuvki na vsi4ki Hug newsm51

# 182
  • Мнения: 983
Тини-мини има един детски магазин "Ади" до болницата, там има голямо разнообразие на пюрета и са по-евтини от другите магазини и аптеки.

# 183
  • Мнения: 3 537
момичета,препоръчайте ми някой добър кожен лекар в Ямбол.При Янчева вече сме ходили...

# 184
  • Монреал
  • Мнения: 631
Янчева нали е гинеколог? Или има друга? Едно време сина на Цингов ми беше съученик. Мисля, че баща му е добър кожен лекар.

# 185
  • Мнения: 3 537
Янчева нали е гинеколог? Или има друга? Едно време сина на Цингов ми беше съученик. Мисля, че баща му е добър кожен лекар.
И аз само за него се сещам.ОК.Мерси!  bouquet

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Краси, една позната ми беше препоръчала някакъв, който имал кабинет до Зъболекарска някъде, май беше Цингов. Ще се обадя да я попитам, ако искаш.

# 187
  • Мнения: 3 537
А,той работи в поликлиниката . Rolling Eyes
Освен да има и друг кабинет.
Донесохме си от морето контактна алергична реакция и още не можем да се оправим. Confused

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ами да, след 17:30 работил на частно в този кабинет. Сега звъннах на моята позната да я питам, обаче тел й не е включен.

# 189
  • Мнения: 3 537
Ами да, след 17:30 работил на частно в този кабинет. Сега звъннах на моята позната да я питам, обаче тел й не е включен.
Не се притеснявай! HugАз ще я заведа в поликлиниката,по-близо ми е.

# 190
  • Мнения: 135
Здравейте!
Аз така и така влизам,да попитам - Абе Жана да не си е в Ямбол?Струва ми се,че я видях из едни барове,из едни кръчми  Mr. Green Дали съм се припознала

# 191
  • Мнения: 3 537
Здравейте!
Аз така и така влизам,да попитам - Абе Жана да не си е в Ямбол?Струва ми се,че я видях из едни барове,из едни кръчми  Mr. Green Дали съм се припознала
да Wink

# 192
  • Мнения: 135
 Mr. Green Браво на мен значи

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Може ли някой да ми даде телефон на товарни таксита!Благодаря предварително!  bouquet

# 194
  • Мнения: 3
zdraveite Qmbolski mai4eta,6te se radvam da se zapoznaq s vas.Az o4akvam svoeto parvo bebe4e noemvri s ogromno netarpenie.Moje bi za napred 6te imam nujda ot mnogo saveti.Bih se radvala da se zapoznaq i s drugi mam4eta o4akva6ti te parva rojbeta.Pi6ete mi  bouquet

# 195
  • Мнения: 3 537
Може ли някой да ми даде телефон на товарни таксита!Благодаря предварително!  bouquet
Не мога да ти помогна. ConfusedЩе се местите някъде ли?

 Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Да, в Пловдив, живот и здраве. Сега проучвам нещата за транспорта, че имаме много багаж.

# 197
  • Мнения: 3 537
Да, в Пловдив, живот и здраве. Сега проучвам нещата за транспорта, че имаме много багаж.
Да не си купихте жилище? WinkНие ползвахме услугите на един съсед,но той вече не е в БГ.Това с багажа е най-неприятната част. LaughingКато се преместите ,пиши от време на време как сте. GrinningТи не че сега пишеш много де. Wink

# 198
  • Мнения: 3
Blagodarq za gostopriemstvoto v temi4kata,ni6to 4e nqma bade6ti mami ,vie pak ste s opit taka 4e......6te si korespondirame

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ами не, нашите са от Пв и ще живеем в етажа от една стара къща, който е на баба.
Ще пиша, разбира се! Аз може да не пиша, обаче ви държа под око. Sunglasses

# 200
  • Мнения: 3 537
Аз може да не пиша, обаче ви държа под око. Sunglasses
Laughing Hug

# 201
  • Мнения: 3 537
 yulinga ,имам тел.на товарно такси,ако все още ти трябва. Wink

# 202
  • Мнения: 61
Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

Е ... някои не са родили  Joy

много опустяла темата Sad ...  ние бяхме отпуска, мързел мързел и пак мързел ... съжалявам че не съм писал отдавна ама единственото нещо за което пусках компютъра в нас, беше да гледаме Masters Of Horror и туй то ... Simple Smile
Тъй като вече тръгнах на работа, може съвсем сериозно да се организираме да направим една среща Simple Smile ... ако все още има желаещи и можещи де.
Ходихме на Медвен, беше доста добре особено на палатки, усещането е невероятно ( old school old school Simple Smile )
Все още не можем намерим свястно столче за кола ( fsck на КАТ с техните ' мерки ' ) имаше едно ( 2 ) на Kaufland и май от там ще се купува.
Ай, кажете ако сте навити за среща да я правим, че се точим от 344858 години вече Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 203
  • Мнения: 3 537
Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

Е ... някои не са родили  Joy
Но пък и не чакаш бебе,нали? Mr. GreenПоне аз не знам. Joy

# 204
  • Мнения: 61
Верно е ... не чакам  Mr. Green

# 205
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти мо'е да не чакаш, то по принцип не пита Wink

Пиши дата и час за срещата и който дойде - дойде. Но да не е от днес за утре, че да си направим сметката и уговорки евентуално за децата.

# 206
  • Мнения: 3 537
Тия дни и аз няма да мога.Другата седмица примерно. Mr. Green

# 207
  • Мнения: 3
dope hat , кажи каде сте ходили на Медвен и ние искаме да отидем там за един уикенд.Търсим местенце, където да може да ходим и за риба .

# 208
  • Мнения: 9
Здравейте отдавна не съм писала иначе и аз ви наблюдавам. Бях малко болна, но вече съм по-добре.
Сега съм на вълна кръщене, ще го правим другия месец и обикалях днес няколко заведения и църквите в Ямбол.
Който е минал по този път нека сподели впечатления или да ми даде идеи.
Лягам да си почина приятен следобед и на Вас.

# 209
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Deni@, кръщавали сме Данчо в църквата Св. Никола ли беше, тази на центъра зад общината. Не съм доволна. Беще вярно отдавна, ама аз по принцип не обичам църкви и ритуали свързани с тях. Имаше поне десет кръщенета(може и повече да са били) за деня и всички минаха наведнъж. Бебетата се съдраха да реват, а Данчо макар голям - 4г., аха за малко да ревне. Щото едно да ревне и всички започват след него.

# 210
  • Мнения: 3 537
и в Кабиле не ходете,ще се разочаровате.

# 211
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Момичета,помощ!За около 15 дни ми е неоходимо манежче за игра.Ще го използвам за спане на бебе,че изведнъж ще ме нападнат 4 внучета Laughing.А другото лято вече изобщо няма да ми е необходимо и не си струва за толкова кратко време да купувам...Ще черпя....
       Децата пристигат около 18.8.

# 212
  • Мнения: 9
Здравейте, защо не пишете бе хора къде сте?
Аз се лутам из града, почти всеки ден съм по задачи заради кръщенето. Всичко съм избрала, но е рано да се поръчва и да се записваме.
Искам да питам някой ползвал ли е услугите на тези фирми, които правят украси и т.н., организации на рожденни дни и свадби?

# 213
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Аз изкарах летния вирус и тъкмо се оправих, сега я хвана Маги. Някакъв кошмар е да го кара малко дете - дриска, повръща на десет минути. Тъкмо й дам глюкоза, сироп за повръщане и Панадол и тя ги повърне и пак наново. На всичкото отгоре и това лекарство против обезводняването го няма в Ямбол и не знам докъде ще я докараме. Отивам пак при нея. Беше заспала за малко.

# 214
  • Мнения: 3 537
Ние пък сме с алергична реакция и сменихме няколко кожни доктора и много лекарства и....нищо #2gunfire
Днес ни изписаха друго и ако не стане и с това мазило ще ходим в Бургас.

# 215
  • Монреал
  • Мнения: 631
Лилянче, и Боби беше така /тогава пропуших отново  Sunglasses/. Единственото спасение за повръщането беше половин ампула Деган в крачето, мускулно. Другата половина сипах в единия коктейл от глюкоза и натриев цитрат. Втория коктейл беше чай от шипка, мента, джоджен и лайка+витамин Ц. И така ги редувахме по 2 чаени лъжички през 10 мин. И пак се обезводни...разбрах по урината. Добре, че нямаше сериозни последствия. Дрискането по-бавно мина. Като цяло за 10-ина дни.

Какво е това лекарство, което го няма в Ямбол?

# 216
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дима, лекарството е Хидрасект. Но моят мъж снощи издири нещо подобно чак в една каргонска аптека, пак са прахчета.
Ох не съм спала снощи, голямо чудо. Повръщането засега спря към 5,30ч. Поема си всички течности по малко - глюкоза, прахчетата, Панадол, вода. Сега ще й правя чайче.
Ох, не ме отчайвай с тези 10 дни, голямо пране му хвърлих.

Данчо засега е изолиран у майка ми, дано и него не го хване.

Вие как сте? Бебето?
А другите?

Краси, сигурна ли си, че е алергична реакция. На нас преди време и личната и една кожна не можаха да разберат ухапване от бълха и я лекуваха за алергия със Зиртек и мазила, докато не хванах бълхата Grinning

# 217
  • Монреал
  • Мнения: 631
И Боби пи прахчета Хидрасект. Всички лекарства ги купихме от денонощната аптека на площад Боровец, защото беше през нощта на рвъщане от болницата. Но като знам как върлува този вирус, нищо чудно, че са се свършили навсякъде.
Дано при вас да е по-кратко боледуването и да няма други болни. На Боби му слагах памперси и нямаше много пране Laughing

Ние сме добре, Боби ходи на ясла, Гого по разходки. Миналия месец наддаде 1.2 кг. Направо се облещих...Боби наддаваше в началото само по 400 гр., но той беше със страшни колики. Сега малкия е 6 кила и 60 см. Вече раздава на всички усмивки, смее се с глас и гука. Голям е шишко. Heart Eyes

А в нас тече ремонтна кухнята. Всичко от там е пръснато по стаите...искам вече да свършвааа. Свекървата вчера ни наготвила и донесе една тенджера. Ама златна жена, нали?   bouquet /добре, че живеем сами, иначе по цял ден щеше да носи Боби и да го храни като бебе Thinking, /

# 218
  • Мнения: 3 537


Краси, сигурна ли си, че е алергична реакция. На нас преди време и личната и една кожна не можаха да разберат ухапване от бълха и я лекуваха за алергия със Зиртек и мазила, докато не хванах бълхата Grinning
Пъпките са много,тръгнаха от морето-само няколко по дупето и сега има навсякъде ,без гърба и лицето.И Зиртек ,и Кларитин пихме,и сапуна и разни мазила сменяхме... ConfusedДе да беше от бълха! Cry

# 219
  • Мнения: 9
Здравейте майчета, оздравяха ли ви децата? Започна новата седмица хайде да сме по-активни. Който е по-свободен нека драсне някой ред. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 220
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Еееееей! К'во става с тая ваш'та среща бе??? От три седмици съм в Ямбол, а вие още не сте се сбрали  Rolling Eyes Мнооооооооо сте '"нисирьозни"  Wink

# 221
  • Мнения: 3 537
Другата седмица заминавам за София.Ако ще има среща, хайде да е тази седмица. Laughing
Снощи бяхме на Карандила.Ето и снимков материал-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164414

# 222
  • Мнения: 3 537
Мнооооооооо сте '"нисирьозни"  Wink
Нали? Mr. Green

# 223
  • Мнения: 258
Айде да видим сега кой ще побутне темата...най-несериозната  Joy как сте, ямболлийки, ямболлии и малки ямболлийчета  Hug гледам и Вождов не е писал за нас..аз поне на него разчитах,пък то...бяхме болни...Лора де..ние не сме били още...ходихме на море за 1 ден само, за Медвен гледам, че се е отчел господина Wink На мен ми предстои учене пак (аман вече!)...а пък така ми се ходи някъде поне още веднъж...планираме за петък и събота да отидем на вилата на баба на Курткая,ако не ни мине котка път,там сме...иначе аз си работя, едва издържам в жегата,ама няма как..гледам пак за среща започва да се говори..ний сме за,само че да е по хладното и евентуално в градината на заведението дето се събирахме миналото лято,че има къде да играят децата(вече всички щъкат,с изключение на бебко на дима и очакваното бебе от новата мама Simple Smile ) пф..не мога да мисля от жега...тъй че почвам да работя Wink айде до скоро
п.с. и Жането е тука с близначките,много са пораснали и сладки...ама аз като гледам и Анелия каква дама е станала...крайно време е да ги съберем Wink

# 224
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде де, само си говорим!

Маги е с конюнктивит от пясъка на "Кондора". Заведението го написах заради комшийките, да го имат предвид.

# 225
  • Мнения: 3 537
Нашия обрив май се оказа алергия към слънцето. ooooh!
Догодина ще внимаваме много с плажа,важното е ,че се оправихме вече. Laughing

# 226
  • Мнения: 9
Как я карате през почивните дни? Казаха, че ще вали и аз чакам Confused, ама май ще ни се размине дъжда( за съжаление). Много ми е гореще искам да се захлади малко. Simple Smile Май много искам, А?

# 227
  • Мнения: 3 537
Как я карате през почивните дни? 
Сутринта пихме кафе на барчето в парка/където играят тенис там/ ,за да играе Анелия на детската площадка,след малко пак там ще ходим да пием биричка,пак по настояване на Анелия. LaughingМного и харесва ,особено пързалката и  люлеещите се кончета. Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166396&photo=1

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 21:17 от Eis

# 228
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние ходихме до Пловдив вчера. И до Асеновград, да вземем булчинска рокля и младоженски костюм. Междудругото минахме да разгледаме Бачково и манастира. Красиво кътче, щом е в Родопите.
В Пловдив обикаляхме по големите магазини - Практикер, Мосю Бриколаж, Метро, Кауфланд. Търсихме си разни туристически оборудвания, че често ни се налага да ходим по излети, а нашата палатка вече е пред скапване. Добре че колата ни е с климатик, че иначе не ми се мислеше... В Пловдив е по-горещо от тук.
Посрещнахме един приятел, който снощи се прибра от мисия в Ирак. Жив и здрав е, както и всички други негови колеги.
Да знаете тук дали някъде се продават надуваеми матраци? Трябва ни голям, двоен. В Интернет има и в краен случай ще поръчаме.

# 229
  • Мнения: 9
Ееееееехейййййййййййй на трета страница сме!!!!
Пишете по един ред, аааааааа Simple Smile
Днес водих Дебора на лекар един ден кашле, един не кашля,снощи не е спала от кашлица и днес я заведох. Изписаха ни един сироп, а аптекарката не ми го даде щото бил много силен. На кой да вярваш на доктора или на фармацефта????????
Какви са ви отзивите за Клиниката "Царица Йоана"- Сливен???

# 230
  • Мнения: 3 537
Ми какво да пиша.От днес съм огнено-червена,но Анелия не ме харесва така.  Laughing
Утре в 7 сутринта тръгвам за София,децата остават при майка.Идваааам,Софийски кръчми! JoyВ събота ще има общофорумска среща,очаквайте снимки като си дойда. Wink

Дени,нищо не знам за клиниката. newsm78
Лилянче,като научиш къде се продават в Ямбол такива матраци,кажи ми. Hug
Лека вечер! Grinning

# 231
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз си поръчах матрак от интернетсайт. Днес даже пристигна и децата в момента скачат върху него.
Ето този е: http://www.bgbazar.com/product.php?id=6289&pic=1
Eis, ще ходиш на софийската среща ли?
Ще чакаме снимки!

# 232
  • Мнения: 3 537
А,аз не отивам специално заради срещата.Съвпадение е. Grinning

Представям си какво скачане пада на матрака,а? Laughing

# 233
  • Мнения: 983
Здравейте, ето ме и мен.
Ние това лято толкова много скиторихме, че въобще нямам време нито за писане, нито за четене.
Гледам, че сте уговаряли среща, но не успях да прочета дали е имало.
Краси казвай, как беше в София.Вие ще се местите ли скоро там, или се отказахте?
Вече сме си твърдо в Ямбол, пък и първия учебен ден наближава и сме в трепетно очакване с първокласника. Аз повече се вълнувам отколкото той Mr. Green
От мен толкова, ще гледам да се включвам по-често вече. Честна пионерска Laughing

# 234
  • Мнения: 3 537
Роуз,не сме се отказали,само отложихме малко,поради лични причини. Wink
Ами много ни хареса там,но не случихме на хубаво време.Голям дъжд и град ни наваля в центъра,та сега съм малко болна,но ще се оправя. Laughing
А среща така и не организирахме. Grinning
Ето ме тук със червената коса Partyhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=169302&photo=2

# 235
  • Мнения: 983
Краси, много ти отива червеното, и аз бях такава, но много кратко време, ярко червеното пада много бързо, ако е върху русо/както беше при мен/, и после се направих тъмно червена, и сега съм доволна.

# 236
  • Мнения: 135
Здравейте!!! Ето я и най-сериозната  wavey
Краси,пак си с друг свят на косата  Grinning. Като погледнах снимките,че и на мен ми се преходи в София.
Влязох да честитя РД-то на Дебора на Deni@ ,че не се знае утре дали ще пиша.
Много здраве и късмет !!!!

# 237
  • Мнения: 3 537
Краси,пак си с друг свят на косата  Grinning. Като погледнах снимките,че и на мен ми се преходи в София.

То и на нас пак ни се ходи. Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Дебора!Весел купон!

# 238
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
, ДЕБОРА !!!
Да си здрава, щастлива и много усмихната!!!

# 239
  • Монреал
  • Мнения: 631
Честит рожден ден и весело изкарване на купона! Laughing

# 240
  • Мнения: 3 537
Диме,как сте?Имате ли колики?

# 241
  • Монреал
  • Мнения: 631
Коликите отдавна свършиха, не че е имал много, но  вече е съвсем спокоен. Реве само, ако прекалено се забавя с млякото. Спи непробудно цяла нощ, често до 8 сутринта. Много весело и кротко бебе. Абе, на мен прилича.  Mr. Green
С такова бебе, направо да ти се прииска още едно.  Joy

# 242
  • Мнения: 9
Много благодаря за пожеланията   Tada
                                                                                                  bdbaloni

# 243
  • Мнения: 3 537
Много благодаря за пожеланията   Tada
                                                                                                  bdbaloni
аааа,чакаме почерпка. Wink


С такова бебе, направо да ти се прииска още едно.  Joy
куражлийка си ти. Laughing

# 244
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде да ми стискате палци утре, че ще съм кума Rolling Eyes
Нищо не знам, никакви традиции, квот'  ми кажат, това ще правя. Crazy

А Данчо така жестоко си е обелил коляното(до кокал), падна от колелото. Водихме го в спешния, размина му се шиенето. Едва ходи, но не се отказва от сватбата, твърд е - ще идва с нас.

# 245
  • Мнения: 135
Късмет и кураж на Лиляна и Станимир Wink Утре сме на кръщене на Дебора,следобед на детски рожден ден,голямо турне ще правим  Grinning (трябва да изкараме)
Деница не почерпи,много шета тя,ми аз да почерпя-днес баща ми има РД
Който не обича зелена ябълка да свирка да му търся друго.
На мен ми се препи,не знам за вас  Blush

# 246
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Дебора !!!Да е жива и здрава и много безгрижно детство.
Чета ви редовно,Красето е най активна smile3501
Ние сме добре ,купихме си апартамент и за това ме няма ,занимавам се с ремонти #Crazyужас.
Мисля да пускам Нина на градина,Красе давай съвети.
Целувам ви,приятен ден! Hug Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 3 537
Чета ви редовно,Красето е най активна smile3501
Ние сме добре ,купихме си апартамент и за това ме няма ,занимавам се с ремонти #Crazyужас.
Мисля да пускам Нина на градина,Красе давай съвети.
Целувам ви,приятен ден! Hug Heart Eyes[/color][/size]
Първо,честито!  bouquet
Ами аз какъв съвет да ти дам,като от два месеца я гледам моята в къщи.Получи алергия.Сега ще я пускам отново тая седмица,че и на нея и се ходи вече на градина,не иска в къщи.

# 248
  • Мнения: 3 537
Лилянче,ще чакаме снимки. Wink

 no`name ,ти се появи бе. Crossing ArmsХич не надничаш тук вече,ааааа! Naughty Wink

# 249
  • Мнения: 83
Мерси Красе.В коя градина сте,коя група,какво да и приготвям за градината.Нищо незнам.

# 250
  • Мнения: 3 537
Мерси Красе.В коя градина сте,коя група,какво да и приготвям за градината.Нищо незнам.
В "СВОБОДА" сме,но тя ви е далеч.Къде ви е всъщност новото жилище?

# 251
  • Мнения: 3 537
За градината ни искаха 20бр.кърпички,една нова играчка,хартия,сапун,салфетки,резервни дрехи,пантофи,пижами,документи.
Първа група сме.

# 252
  • Мнения: 83
Ухуууу толкова ли са бедни,че и пижами да носим.Понякога малко прекаляват и с тези сапуни и т.хатрии и слафетки.Ама нищо де ще носим .Ами много близо до "Меркурии"ама не в Каргона ами в един от първите блокове на Седма петилетка.Там в района  има две ама не ги харесвам и си мисля да е на Слънце,така ще е близо до работата на баща си ,пък и познавам директорката(не че тя самата ще гледа Нина).
Ако знаете моя мъж с какво извинение ми изкочи  като му казах ,че искам да я пускаме на градина и че в 8 без 10 часа трябва да е там-нямал милия да може да се наспива като ставал толкова рано smile3555направо ме утрепа .Не знам как ще го принудя .

# 253
  • Мнения: 3 537
Иииии,моя в 5 и 30 става,в 6 му е автобуса и пак се наспива.
Много спи твоя. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 83
спи той #Cussing outдо последната минута,ами как няма да е така като по-рано от 3 часа не си ляга и все реве,че е не наспан,направо бяс да те хване .А то това дете без грижи без безсъния става на 3 нали.Голям е лигльо ,а сега както съм му бяснааааа има да му пиша недостатъците........... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 255
  • Мнения: 3 537
Ей сега ще ти кажа,къде да му напишеш недостатъците. Laughing
Момент само. Wink

# 256
# 257
  • Мнения: 83
 hahahaпреди малко попаднах на него,но не съм писала,че 5 опции ми се виждат малко сега #Cussing out

# 258
  • Мнения: 3 537
hahahaпреди малко попаднах на него,но не съм писала,че 5 опции ми се виждат малко сега #Cussing out
Ми напиши най-важните. Laughing

# 259
  • Мнения: 83
 Laughingнаписах,малко ми мина бяса май от това. Laughing

# 260
  • Мнения: 3 537
Laughingнаписах,малко ми мина бяса май от това. Laughing
И моя е зодия везни. Grinning
Уф,направихме темата на чат.Другите ще ни бият. Simple Smile

# 261
  • Мнения: 83
Да ни простят другите ама така е с мъж Везни.....друго не ти остава.

# 262
  • Мнения: 83
Е поне раздвижихме малко темата ,че вече е на 14 стр Grinning

# 263
  • Мнения: 3 537
Е поне раздвижихме малко темата ,че вече е на 14 стр Grinning
Ми да.И заглавието е лятно,трябва да започнем есенна тема. Grinning

# 264
  • Мнения: 83
Тази тема е от цяло лято ,време е наистина да сме малко по-активни и да направим една есенна .Септември ми е един от най любимите месеци,нищо че два рожденни дни ме чакат(за които и идея си нямам как ,къде ).в абсолютно неведение съм.Пък и четсно казано май не ми се и празнува.Една ракийка не мога да пийна Crossing Arms

# 265
  • Мнения: 3 537
Ми пускай нова де. Wink
Не мога да се сетя за заглавие. Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 83
аха без да съм аз . Whistlingпък и чак толкова не съм кадърна с линкивете на старите теми Embarassed

# 267
  • Мнения: 3 537
аха без да съм аз . Whistlingпък и чак толкова не съм кадърна с линкивете на старите теми Embarassed
от мен да мине-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221637.msg4903894#msg4903894 Wink

Общи условия

Активация на акаунт