Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 605
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 537
Нашия обрив май се оказа алергия към слънцето. ooooh!
Догодина ще внимаваме много с плажа,важното е ,че се оправихме вече. Laughing

# 226
  • Мнения: 9
Как я карате през почивните дни? Казаха, че ще вали и аз чакам Confused, ама май ще ни се размине дъжда( за съжаление). Много ми е гореще искам да се захлади малко. Simple Smile Май много искам, А?

# 227
  • Мнения: 3 537
Как я карате през почивните дни? 
Сутринта пихме кафе на барчето в парка/където играят тенис там/ ,за да играе Анелия на детската площадка,след малко пак там ще ходим да пием биричка,пак по настояване на Анелия. LaughingМного и харесва ,особено пързалката и  люлеещите се кончета. Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166396&photo=1

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 21:17 от Eis

# 228
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние ходихме до Пловдив вчера. И до Асеновград, да вземем булчинска рокля и младоженски костюм. Междудругото минахме да разгледаме Бачково и манастира. Красиво кътче, щом е в Родопите.
В Пловдив обикаляхме по големите магазини - Практикер, Мосю Бриколаж, Метро, Кауфланд. Търсихме си разни туристически оборудвания, че често ни се налага да ходим по излети, а нашата палатка вече е пред скапване. Добре че колата ни е с климатик, че иначе не ми се мислеше... В Пловдив е по-горещо от тук.
Посрещнахме един приятел, който снощи се прибра от мисия в Ирак. Жив и здрав е, както и всички други негови колеги.
Да знаете тук дали някъде се продават надуваеми матраци? Трябва ни голям, двоен. В Интернет има и в краен случай ще поръчаме.

# 229
  • Мнения: 9
Ееееееехейййййййййййй на трета страница сме!!!!
Пишете по един ред, аааааааа Simple Smile
Днес водих Дебора на лекар един ден кашле, един не кашля,снощи не е спала от кашлица и днес я заведох. Изписаха ни един сироп, а аптекарката не ми го даде щото бил много силен. На кой да вярваш на доктора или на фармацефта????????
Какви са ви отзивите за Клиниката "Царица Йоана"- Сливен???

# 230
  • Мнения: 3 537
Ми какво да пиша.От днес съм огнено-червена,но Анелия не ме харесва така.  Laughing
Утре в 7 сутринта тръгвам за София,децата остават при майка.Идваааам,Софийски кръчми! JoyВ събота ще има общофорумска среща,очаквайте снимки като си дойда. Wink

Дени,нищо не знам за клиниката. newsm78
Лилянче,като научиш къде се продават в Ямбол такива матраци,кажи ми. Hug
Лека вечер! Grinning

# 231
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз си поръчах матрак от интернетсайт. Днес даже пристигна и децата в момента скачат върху него.
Ето този е: http://www.bgbazar.com/product.php?id=6289&pic=1
Eis, ще ходиш на софийската среща ли?
Ще чакаме снимки!

# 232
  • Мнения: 3 537
А,аз не отивам специално заради срещата.Съвпадение е. Grinning

Представям си какво скачане пада на матрака,а? Laughing

# 233
  • Мнения: 983
Здравейте, ето ме и мен.
Ние това лято толкова много скиторихме, че въобще нямам време нито за писане, нито за четене.
Гледам, че сте уговаряли среща, но не успях да прочета дали е имало.
Краси казвай, как беше в София.Вие ще се местите ли скоро там, или се отказахте?
Вече сме си твърдо в Ямбол, пък и първия учебен ден наближава и сме в трепетно очакване с първокласника. Аз повече се вълнувам отколкото той Mr. Green
От мен толкова, ще гледам да се включвам по-често вече. Честна пионерска Laughing

# 234
  • Мнения: 3 537
Роуз,не сме се отказали,само отложихме малко,поради лични причини. Wink
Ами много ни хареса там,но не случихме на хубаво време.Голям дъжд и град ни наваля в центъра,та сега съм малко болна,но ще се оправя. Laughing
А среща така и не организирахме. Grinning
Ето ме тук със червената коса Partyhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=169302&photo=2

# 235
  • Мнения: 983
Краси, много ти отива червеното, и аз бях такава, но много кратко време, ярко червеното пада много бързо, ако е върху русо/както беше при мен/, и после се направих тъмно червена, и сега съм доволна.

# 236
  • Мнения: 135
Здравейте!!! Ето я и най-сериозната  wavey
Краси,пак си с друг свят на косата  Grinning. Като погледнах снимките,че и на мен ми се преходи в София.
Влязох да честитя РД-то на Дебора на Deni@ ,че не се знае утре дали ще пиша.
Много здраве и късмет !!!!

# 237
  • Мнения: 3 537
Краси,пак си с друг свят на косата  Grinning. Като погледнах снимките,че и на мен ми се преходи в София.

То и на нас пак ни се ходи. Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Дебора!Весел купон!

# 238
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
, ДЕБОРА !!!
Да си здрава, щастлива и много усмихната!!!

# 239
  • Монреал
  • Мнения: 631
Честит рожден ден и весело изкарване на купона! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт