Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 572
  • 267
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 537
Може ли някой да ми даде телефон на товарни таксита!Благодаря предварително!  bouquet
Не мога да ти помогна. ConfusedЩе се местите някъде ли?

 Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Да, в Пловдив, живот и здраве. Сега проучвам нещата за транспорта, че имаме много багаж.

# 197
  • Мнения: 3 537
Да, в Пловдив, живот и здраве. Сега проучвам нещата за транспорта, че имаме много багаж.
Да не си купихте жилище? WinkНие ползвахме услугите на един съсед,но той вече не е в БГ.Това с багажа е най-неприятната част. LaughingКато се преместите ,пиши от време на време как сте. GrinningТи не че сега пишеш много де. Wink

# 198
  • Мнения: 3
Blagodarq za gostopriemstvoto v temi4kata,ni6to 4e nqma bade6ti mami ,vie pak ste s opit taka 4e......6te si korespondirame

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ами не, нашите са от Пв и ще живеем в етажа от една стара къща, който е на баба.
Ще пиша, разбира се! Аз може да не пиша, обаче ви държа под око. Sunglasses

# 200
  • Мнения: 3 537
Аз може да не пиша, обаче ви държа под око. Sunglasses
Laughing Hug

# 201
  • Мнения: 3 537
 yulinga ,имам тел.на товарно такси,ако все още ти трябва. Wink

# 202
  • Мнения: 61
Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

Е ... някои не са родили  Joy

много опустяла темата Sad ...  ние бяхме отпуска, мързел мързел и пак мързел ... съжалявам че не съм писал отдавна ама единственото нещо за което пусках компютъра в нас, беше да гледаме Masters Of Horror и туй то ... Simple Smile
Тъй като вече тръгнах на работа, може съвсем сериозно да се организираме да направим една среща Simple Smile ... ако все още има желаещи и можещи де.
Ходихме на Медвен, беше доста добре особено на палатки, усещането е невероятно ( old school old school Simple Smile )
Все още не можем намерим свястно столче за кола ( fsck на КАТ с техните ' мерки ' ) имаше едно ( 2 ) на Kaufland и май от там ще се купува.
Ай, кажете ако сте навити за среща да я правим, че се точим от 344858 години вече Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 203
  • Мнения: 3 537
Eliq ,за съжаление тук вече всички сме родили,но ти си добре дошла да пишеш в нашата темичка. Grinning

Е ... някои не са родили  Joy
Но пък и не чакаш бебе,нали? Mr. GreenПоне аз не знам. Joy

# 204
  • Мнения: 61
Верно е ... не чакам  Mr. Green

# 205
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти мо'е да не чакаш, то по принцип не пита Wink

Пиши дата и час за срещата и който дойде - дойде. Но да не е от днес за утре, че да си направим сметката и уговорки евентуално за децата.

# 206
  • Мнения: 3 537
Тия дни и аз няма да мога.Другата седмица примерно. Mr. Green

# 207
  • Мнения: 3
dope hat , кажи каде сте ходили на Медвен и ние искаме да отидем там за един уикенд.Търсим местенце, където да може да ходим и за риба .

# 208
  • Мнения: 9
Здравейте отдавна не съм писала иначе и аз ви наблюдавам. Бях малко болна, но вече съм по-добре.
Сега съм на вълна кръщене, ще го правим другия месец и обикалях днес няколко заведения и църквите в Ямбол.
Който е минал по този път нека сподели впечатления или да ми даде идеи.
Лягам да си почина приятен следобед и на Вас.

# 209
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Deni@, кръщавали сме Данчо в църквата Св. Никола ли беше, тази на центъра зад общината. Не съм доволна. Беще вярно отдавна, ама аз по принцип не обичам църкви и ритуали свързани с тях. Имаше поне десет кръщенета(може и повече да са били) за деня и всички минаха наведнъж. Бебетата се съдраха да реват, а Данчо макар голям - 4г., аха за малко да ревне. Щото едно да ревне и всички започват след него.

Общи условия

Активация на акаунт