Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 595
  • 267
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 537
За цирк се  чудя дали изобщо да я водя моята.На следващия може да я пробвам. newsm78
Жане,гледам слагат прозорците на тая сграда,доста е напреднала.Но нямам познати да са купили там апартамент ,за да ги поразпитам.Абе много им са малки терасите! Tired
Моята вчера я пробвах с колан,но той и минава през врата направо.Ще се наложи да купя столче все пак. Laughing
Лилянче,къде ходите на плаж?

# 121
  • Мнения: 9
Lilqna, много ти благодаря за информацията.
Ние утре тръгваме към морето и дано не ни спре никой, защото нямаме все още столче. Немога и да излъжа за годините Sad, тя ми е слабичка Дебора Rolling Eyes.
Ами ако имахме по 2 или 3 малки деца, къде щяхме да ги подреждаме тези столчета и къде ще сядаме ние майките??? newsm78 newsm78 newsm78

# 122
  • Мнения: 135
Това със столчето е ...  Crazy ,но е правилно.Като знам как  при малка катастрофа се блъснах в предната седалка.
Детето ми довечера отива на цирк с баща си,дано стои поне половината време вътре.Аз отивам на работа.

# 123
  • Мнения: 964
Това със столчето е ...  Crazy ,но е правилно.Като знам как  при малка катастрофа се блъснах в предната седалка.
Детето ми довечера отива на цирк с баща си,дано стои поне половината време вътре.Аз отивам на работа.


Иве ти каде се разработи?Не си ли в майчинство?

# 124
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте пак.
Краси, на плаж ходим в Бургас. Вече трета неделя така отскачаме за плаж.
Дени, не си струва да рискувате. Ние днес ходихме и се върнахме и има много полицаи по пътя и спират. Поискай назаем от някой.
Жане, майчинството й на Ива свърши отдавна.

# 125
  • Мнения: 135
Дамм свърши  Mr. Green
Ей детето ми е изкарало целия цирк,даже е гледало и пляскало  Peace Има снимка с питон Shocked

# 126
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, ориентирайте ме, моля ви, къде в Ямбол има богат асортимент от пюрета и каши, памперси и т.н., т.е. влизам и си взимам всичко на куп. Най- ме вълнуват пюретата, особено еднокомпонентите, тъй като някои майчета се оплакват, че не навсякъде има например на Сънвал. Ще си идваме за повече от месец, затова трябва да съм предварително подготвена и да знам дали да мъкна от тук. Благодарско предварително и ще се радвам да се присъединя към някоя от вашите сбирки, стига да приемате нови попълнения  Simple Smile Wink

# 127
  • Мнения: 83
Buba Mara,в магазин "Бебчо"до подлеза има и пюрета на Сънвал и памперси и каши,в магазина до болницата също има всичко ,че и по-голям избор,а ако закъсаш в аптека "Берова"има добър избор на каши ,но с пюретата не съм запозната.

# 128
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Диана К, благодаря ти много за инфото   bouquet
Ориентирах се. Само не се сещам къде до болницата има магазин, но ще го открия  Peace
Още веднъж thank's  Hug Grinning

# 129
  • Мнения: 83
До болницата е - само нагоре по самото нагорнище и е точно в края на нагорнището в ляво .Няма как да не го видиш.Той е след хотел "При Татара",после има погребално бюро ,аптека и след това е той.Магазин "Ади".Успех.
Няма защо пак заповядай.

# 130
  • Мнения: 3 537
Аз все от магазина до подлеза купувах каши и пюрета,но мина мнооого време от тогава. Laughing

# 131
  • Мнения: 983
В магазина до болницата отивай по-добре, избора е мноооого по-голям и има мнооооооого хубави дрешки, може да харесаш нещо. И най-важното, там е най-евтино от където и да било другаде в Ямбол Peace
 Като отидеш до портала на болницата, където има пазач, хващаш улицата само нагоре и около 50м. в ляво е магазинчето.

НИе на 22 заминаваме на море в Несебър за една седмица, също нямаме столче и се чудя дали някой не може да ни услужи за тогава, че в Ямбол или са ги изпокрили или са ги изкупили столчетата.

# 132
  • Мнения: 3 537
Роуз,ние не сме купили още.Слагам и колана,но тя е вече над три години.

# 133
  • Мнения: 983
Краси, мисля, че над три години може  и с предпазен колан, интересувай се пак по подробно, да не купуваш излишно, ако трябва в полицията иди и питай, някой ми спомена, че след 3г. възраст може и с предпазен колан, но не съм 100% сигурна и затова те съветвам да питаш

# 134
  • Мнения: 3 537
Роуз,колана не и е по мярка. Confused

Общи условия

Активация на акаунт