Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 572
  • 267
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 537
Eis, не ме съблазнявай така, че се опитвам да сваля някой и друг кг.
То от салата не се пълнее. Wink

Тини-мини,отдавна  не зная нищо за пюрета и каши,но нашите ги купувах от магазинчето до подлеза. Simple Smile

# 181
ami dobre sym...rabotq v edin bar kato servitiorka i sym dovolna ot parite...golqmo bqgane e ama si zaslujava....muja mi kupi kola ot tuka i otide v bg da q prodade i pak 6te si doide...london e golqma ludnica...naselenie 12-13 miliona du6i (kolkoto 2 bulgarii) zapo4vam 4ak sega da posvikvam...dobre sym samo deto mi lipsva mnoo malkata ..Celuvki na vsi4ki Hug newsm51

# 182
  • Мнения: 983
Тини-мини има един детски магазин "Ади" до болницата, там има голямо разнообразие на пюрета и са по-евтини от другите магазини и аптеки.

# 183
  • Мнения: 3 537
момичета,препоръчайте ми някой добър кожен лекар в Ямбол.При Янчева вече сме ходили...

# 184
  • Монреал
  • Мнения: 631
Янчева нали е гинеколог? Или има друга? Едно време сина на Цингов ми беше съученик. Мисля, че баща му е добър кожен лекар.

# 185
  • Мнения: 3 537
Янчева нали е гинеколог? Или има друга? Едно време сина на Цингов ми беше съученик. Мисля, че баща му е добър кожен лекар.
И аз само за него се сещам.ОК.Мерси!  bouquet

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Краси, една позната ми беше препоръчала някакъв, който имал кабинет до Зъболекарска някъде, май беше Цингов. Ще се обадя да я попитам, ако искаш.

# 187
  • Мнения: 3 537
А,той работи в поликлиниката . Rolling Eyes
Освен да има и друг кабинет.
Донесохме си от морето контактна алергична реакция и още не можем да се оправим. Confused

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ами да, след 17:30 работил на частно в този кабинет. Сега звъннах на моята позната да я питам, обаче тел й не е включен.

# 189
  • Мнения: 3 537
Ами да, след 17:30 работил на частно в този кабинет. Сега звъннах на моята позната да я питам, обаче тел й не е включен.
Не се притеснявай! HugАз ще я заведа в поликлиниката,по-близо ми е.

# 190
  • Мнения: 135
Здравейте!
Аз така и така влизам,да попитам - Абе Жана да не си е в Ямбол?Струва ми се,че я видях из едни барове,из едни кръчми  Mr. Green Дали съм се припознала

# 191
  • Мнения: 3 537
Здравейте!
Аз така и така влизам,да попитам - Абе Жана да не си е в Ямбол?Струва ми се,че я видях из едни барове,из едни кръчми  Mr. Green Дали съм се припознала
да Wink

# 192
  • Мнения: 135
 Mr. Green Браво на мен значи

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Може ли някой да ми даде телефон на товарни таксита!Благодаря предварително!  bouquet

# 194
  • Мнения: 3
zdraveite Qmbolski mai4eta,6te se radvam da se zapoznaq s vas.Az o4akvam svoeto parvo bebe4e noemvri s ogromno netarpenie.Moje bi za napred 6te imam nujda ot mnogo saveti.Bih se radvala da se zapoznaq i s drugi mam4eta o4akva6ti te parva rojbeta.Pi6ete mi  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт