Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 561
  • 267
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 61
ъммм вие доста сте изписали, не съм влизал от доста отдавна Simple Smile
За новите ЗЗДП пояснявам Simple Smile
за дете под 3 годишна възраст задължително столче отзад ( да им **** ... **** ... **** )
за дете над 3 може само с колан
за всички пасажери са задължителни коланите дори и за големите на задната седалка
задължително е наличието на сигнална жилетка в колата
задължително 0.00 промила алкохол, няма вече 0.5
това лято ще се следи зорко ( според КАТ ) за превишена скорост ...
над 10 км в час от позволеното - 10 лв глоба
за 30 и над 30 км в час от позволеното - те там става страшно Simple Smile

айде бе, няма ли да се срещаме да пийнем по бира ?  Blush каним се от 236457 дена и 234255 часа 14325 минути Simple Smile
чакам предложения

# 136
  • Мнения: 3 537
Аз съм на линия,щом е за бира. Peace
И ако може да не е в Китайския. Praynig

# 137
  • Мнения: 61
А в тия жеги как ли да не се намърдаме ( ПАК ) в Китайския ... стига толкоз. Виж за това временце, Ностоса отвън е мисля повече от перфектен. На тенис кортовете също става щото има детска площадка ако ше се ходи с малките нурс-чета ...
Ако няма да се ходи с тях ... може и на дървеното до спортната зала Диана, може и на бистро ' Мики ' Simple Smile
айде казвайте :Р

# 138
  • Мнения: 3 537
Вожде,щом не е в Китайския,ми е все едно къде . Wink
Нали за това си вожд,решавай! Laughing

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм за където решите с децата или без.
Само утре(четвъртък) съм на банкет от моята работа, а в събота сме на банкет от на мъжОто работата.

Роуз, не мога да ти дам столчето, защото го ползваме, преди само извън града, сега и за градско.

Буба Мара, и аз ти препоръчвам магазин "Ади" до болницата. Но пък там нямат памперси Либеро.

# 140
  • Мнения: 3 537
Днес забелязах двама скрити и пет госта.Бързо да се разкрият. newsm53

# 141
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
аз не съм скрита никога. Но сега като каза видях и аз 2-ма скрити и един гост.
Ако сте от Ямбол - заповядайте Hug, ние не сме страшни Party

# 142
  • Мнения: 3 537
Лилянче,може мъжете ни да четат какво пишем. newsm62
Шегувам се.Моя няма нет на работа. Smile

# 143
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, благодаря на всички ви за помощта!   bouquet
Rouz, и дрешките ще видя  Simple Smile
Lilqna, аз взимам на Памперс, тук цените на Памперс, Либеро, Молфикс и Канбебе са с разлика от 1-2 лева, а и като сложа транспортните разходи за евентуално ходене до Метро, пак е все тая. Ако в Ямбол е по-различно, може да се замисля  Wink
Относно столчетата за кола, влизали ли сте в Продавалника?
Вие докато се организирате за среща, ние може да си дойдем, а? Joy
dope_hat, имам спомен за някакви бири  Laughing  Ай поздрави брат'чеда  Sunglasses

# 144
  • Мнения: 83
Вожде,ние също сме на линия.За "Мики"   ам'че ние през вечер сме там ако не и всяка вечер newsm78.В на'ща къща без бира в кръвта не се заспива Laughing

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само аз ли не го знам това "Мики"? Къде се намира?

# 146
  • Мнения: 3 537
Само аз ли не го знам това "Мики"? Къде се намира?

и аз Peace

# 147
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Тръгваш по улицата, която е пресечна на Раковска и стига до у-ще Георги Дражев /преди така се казваше, сега не занам/; но не тази, която е срещу ОББ, а следващата срещу старата автогара. 'Мики'-то се намира преди училището и няма начин да се пропусне, малко e, самото заведение е по-скоро маси на вън, а самата сградичка е със синя мозайка. Сигурно сте го виждали, ама не сте знаели, че това е то  Wink То си е култово заведение и го има от 6-7 години, ако не и повече.

# 148
  • Мнения: 3 537
Тръгваш по улицата, която е пресечна на Раковска и стига до у-ще Георги Дражев /преди така се казваше, сега не занам/; но не тази, която е срещу ОББ, а следващата срещу старата автогара. 'Мики'-то се намира преди училището и няма начин да се пропусне, малко e, самото заведение е по-скоро маси на вън, а самата сградичка е със синя мозайка. Сигурно сте го виждали, ама не сте знаели, че това е то  Wink То си е култово заведение и го има от 6-7 години, ако не и повече.
до детската градина на дъщеря ми е явно newsm78

# 149
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте момичета.
Ще копирам поста си от ЕЛховската тема и тук,защото Ямбол е на има няма 40 км. от Елхово и ако имате възможност да помогнете ще става по лесно.

Момичета имам молба към всички вас.
Едно семейство финансово затруднено и очакващи своето първо дете съвсем скоро има нужда от помощ.
Имат нужда от всичко необходимо за бъдещото бебе.
Остава по малко от месец до събитието а те си нямат нищо.
От едрите неща ще са нужни кошарка и беб.количка по-възможност да има легнало положение.Не е нужно да са нови,просто нека са запазени.
Бебето ще има нужда и от дрешки,шишенца,спални коплекти,като олекотени завивки и чаршафчета.
Всички имате представа,какво е нужно за едно новородено бебе.
Движение на българските майки ще помагат при нужда,но нека се опитаме да съберем каквото можемние и ако имаме липси,ще помолим мамите от движението да помогнат.
Адреса си давам на ЛС,някой от вас самите знаят и къде живея,нека обаче ако има нещо за даване да се пише тук,за да не се съберат едни и същи неща.
Ако някой има кошарка,която вече не му е нужна поемам ангажимента да осигоря превоза от мамата даваща кошарката до домът на младите родители.
Хайде момичета много сме силни сме,нека помогнем.

Общи условия

Активация на акаунт