Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 581
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 983
Здравейте, ако искате може някой следобяд да спретнем една среща на кортовете в парка, предлагам, очаквам отзиви.

Иначе хватката с памперса стана много бързо и лесно. Два три пъти се изпусна в гащичките и като се измокри стои разкрачена и започва да реве и не мърда, и аз обяснявам, че като има пиш, трябва да ми каже иначе гащичките пак ще се намокрят и от втория път детето чатна за какво става въпрос, умнооооооо като майка си Mr. Green

Нашето лято се очертава много интересно, към края на юли, отиваме на море за една седмица без децата с мъжа ми, след това се очертава една почивка август във Велинград/само с баткото, най-вероятно/ и след това пак цялото семейство на море. Пак август ще ходим  за една седмица на планина.

Чао и лек ден на всички!

# 31
  • Мнения: 3 537
И нашето се очертава интересно. PartyЗа срещата ,пропускам.През седмицата сме на градина, а пък в събота тръгваме.

# 32
  • Мнения: 3 537
Имам една молба към вожда. Praynig
Като води щерката на ясла,да поздрави леля Катя от името на Анелия. Wink
Кажи и,че Анелия лесно свикна на градината,ходи с желание и като се върнем от морето ще отидем  до яслата, да видим леля Катя.
Мерси предварително! Peace

# 33
  • Мнения: 61
Окей, утре като водя малкото НУРС-че ше и предам.

Ъъъ за среща, предлагам този петък, ако всички са свободни и имат желание и възможност да дойдат да направим една такава. Деня е малко кофти за сбирки, щото тогава цялото паплач тръгва по заведения и малко да си намерим места, ще е мисията невъзможна, но ако се уговорим до утре мога да уредя маси на Ностос отвън. Може и други предложения за място ( например Китайски ресторант - никога не съм ходил там  Mr. Green )

Честито на ДИМА за бебето, да е здраво най - вече, да спи, да слуша и да расте безгрижно Simple Smile

Ние за летните почивки още идея нямаме, то има толкова концерти, ама много нагъсто и малко кофти така.

# 34
  • Мнения: 3 537
Приятно прекарване! Grinning

# 35
Здравейте, момичета! И аз съм мама от Ямбол, но за пръв път се включвам - приемате ли още една ямболска мама при вас? Имам 2 дъщери: Мария (18. май 1996) и Александра (21. април 2004). За протокола - родена съм на 6. януари 1976 г. Живея на Крали Марко - има ли някоя мама наблизо?

# 36
  • Мнения: 3 537
Здравейте, момичета! И аз съм мама от Ямбол, но за пръв път се включвам - приемате ли още една ямболска мама при вас? Имам 2 дъщери: Мария (18. май 1996) и Александра (21. април 2004). За протокола - родена съм на 6. януари 1976 г. Живея на Крали Марко - има ли някоя мама наблизо?
Добре дошла! Wink
Аз съм до първа поликлиника.Вие да не ходите на нашата градина случайно? Laughing

# 37
Досега мислих, мислих и не можах да се сетя коя е "вашата градина"... Какво ще кажете за кафенце в някой от близките дни? Ние обикновено излизаме по центъра (Търговска, Раковска,...).

# 38
  • Мнения: 135
Добре дошла на Dani_va !  bouquet
Приятно изкарване,на който му предстои почивка.Работещите да кажат кога да е срещата. Аз мислех да пиша на dope_hap да влезе да ни събере пак,че то иначе не става



# 39
Благодаря за посрещането!
За протокола - и аз съм от работещите, но малко ми остана, още само 3 дни (учителка съм)
Laughing

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Dani_va, добре дошла Hug
И аз съм учител - математика и информатика, а ти?

Весело изкарване на почивката на всички летуващи! Ние още не сме се ориентирали, не знам кога ще ме пуснат в отпуск.

За срещата съм на линия, но ще съм с Маги(най-вероятно), затова предпочитам Ностос или някъде навън, където да може да играе и де е оградено. Иначе в събота ми е по-удобно, но и петък става, не ми пречи Маги, тя и без това късно ляга.

# 41
  • Мнения: 3 537
Досега мислих, мислих и не можах да се сетя коя е "вашата градина"... Какво ще кажете за кафенце в някой от близките дни? Ние обикновено излизаме по центъра (Търговска, Раковска,...).
Ами "Свобода" е.Една майка води детето си в от вашият комплекс в нашата градина и затова си мислех,че тя ви е най-близо.Но може и да греша. Wink
Къде си учителка?

# 42
  • Мнения: 3 537
Лилянче,много рано си станала! Wink

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лилянче,много рано си станала! Wink
Някои работим и си пия кафето тук на компютъра. А сега вече съм си вкъщи пак - наработих се за днес Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 537
yulinqa,честит рожден ден! Hug
Много здраве,късмет и щастие ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт