Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 519
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
yulinqa честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти здраве,късмет и много щастие!  bouquet  bouquet  bouquet Heart EyesМалката да те радва много ,а мъжа да те слуша Wink

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте ние се завърнахме и Ви чета от няколко дни. Радвам се за хубавита новина, че си имаме бебче. Честито на мама Дима.
Добре дошли на новите попълнения.
Чао засега

# 47
  • Мнения: 68
Добър вечер! Grinning
Ще ви моля за помощ....
Не чета тук много редовно, а само когато се присетя нещо.
Та ... на 15г. съм, ще стана на 16 тази година, (от Ямбол).  Случайно да знаете работа като за мен за лятото?  Може и в някое близко село в заведение или интернет зала примерно. Shocked
Знам английски.... уча и немски, но не мога много да го използвам( в смисъл да си говоря свободно и т.н.)...уча  в МГ ... тоест мога да работя от 1 юли.
Дано не звучи много смешно newsm78
Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 272
Добър вечер! Grinning
Ще ви моля за помощ....
Не чета тук много редовно, а само когато се присетя нещо.
Та ... на 15г. съм, ще стана на 16 тази година, (от Ямбол).  Случайно да знаете работа като за мен за лятото?  Може и в някое близко село в заведение или интернет зала примерно. Shocked
Знам английски.... уча и немски, но не мога много да го използвам( в смисъл да си говоря свободно и т.н.)...уча  в МГ ... тоест мога да работя от 1 юли.
Дано не звучи много смешно newsm78
Simple Smile


Мисля че не пишеш където трябва, но е хубаво човек да опитва, никога не се знае от къде ще изкочи заека Grinning

# 49
Привет на новодошлите!
за сре6тата ако стане за петък 6те доида!ако ли не- мога да се жклу4а ж някоя от следжа6тите след 3-4 месеца Sad тая седмица ми е по-лека но от дръгата 6те е голямо бягане пак- заболекари, документи билети и т.н. а 6те се расжам да ви видя преди да тръгна...
cuala- и аз съм запо4нала да работя по "бар4етата" от 14 годишна ама сега маи позатегнаха не6тата за непълнолетните...ама мисле 4е все 6те се намери някои дето да те вземе (нали няма да пла6тат осигуровки)

# 50
  • Мнения: 135
Ох тази среща.Има желаещи за петък,но не можем толкова бързо да се организираме.
cuala защо не си потърсиш работа по летните кафета на центъра.

Ако една фирма е изрядна,ще те накарат да си извадиш документ,за да можеш да работиш.Поне аз бях така и нямаше проблем да работя

# 51
  • Мнения: 3 537
Днес ходихме на детска консултация.Горката,тоя път много плака като и взимаха кръв! Sad
Сега си събираме багажите,че утре може да забравя нещо.Утре ще празнува РД на градината и в събота излитаме.Стискайте палци времето да е хубаво! WinkВ нашия комплекс има интернет-зала,ако не изтрая,може и да се включа от там. Laughing
И още нещо.Ще пренасям торта в хладилна чанта до Свети Влас.Стискайте и за нея палци,да я занеса благополучно. Laughing

# 52
  • Мнения: 983
Краси, благородно ти завиждам, миналата година ходихме на море в св.Влас, страхотно куруртно селище е, и много се разраства, но ходихме на плаж в Слънчев бряг. Пожелавам ви приятно изкарване на рожденния ден на малката и тортата да пристигне невредима Laughing

# 53
  • Мнения: 83
Как върви организацията за срещата?Ще  има ли такава?     dope_hat  действаш ли?Ако организираш срещата,ще ти доведа компания,ако искаш де или май само с жени се чувстваш по-добре? Joyай давайте за Петък или Събота.Да направим опит да видим колко ще дойдат?
Кой е свободен?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Благодаря за честитките за моя рд!  bouquet
На Дима честита рожба!Да ти е жив и здрав! Hug
За срещата - аз пак няма дамога да дойда, защото чакам гости
Краси, приятно прекарване на морето!И дано тортата да стигне невредима!

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм за срещата. И в петък и в събота все ще съм с Маги. Съпругът ще пътува с Данчо и няма да ги има.

Краси, и аз ще стискам палци на тортата да оживее!

Хайде, Вожде, запазвай маса и казвай час, че ако утре вали като вчера, пак няма да имам нет Wink
Уф, ако вали, ще трябва да я оставя дъщерята на майка и после да си я прибирам Thinking

# 56
  • Мнения: 3 537
Краси, благородно ти завиждам, миналата година ходихме на море в св.Влас, страхотно куруртно селище е, и много се разраства, но ходихме на плаж в Слънчев бряг. Пожелавам ви приятно изкарване на рожденния ден на малката и тортата да пристигне невредима Laughing
Няма страшно,ако не ни хареса плажа,имаме 8 басейна. Wink
Но така или иначе аз искам да ходим и в Слънчев бряг.А цените как са по магазините и заведенията?

# 57
  • Мнения: 3 537
Ако срещата е в петък,може да намина за малко с мъжо.Тая седмица бях мома,но той утре се връща и ще му кажа да отскочим. Wink

# 58
  • Мнения: 135
Успех с тортата Simple Smile
За срещата съм свободна и аз,че как  иначе Mr. Green

# 59
  • Мнения: 83
Брей тази среща..........!!!Вожда никакъв го няма , май пак ще се одремем newsm78
Ох кажете един свестен пясъчник,че мойта дъщеря ми изпили мозъка(не че съм от възторг,като знам как се цапа де #Crazy)
Сега май трябва да излизам вече ,че пощурява!!! #Crazy #Crazy
За срещата-ако днес до след обяд не се реши,ще я отложим ОТНОВО!!!

П.С дайте по някоя снимка де ,аз повечето и представа си нямам как изглеждате!Само Вожда знам по физиономия!

Общи условия

Активация на акаунт