Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 575
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 537
и в Кабиле не ходете,ще се разочаровате.

# 211
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Момичета,помощ!За около 15 дни ми е неоходимо манежче за игра.Ще го използвам за спане на бебе,че изведнъж ще ме нападнат 4 внучета Laughing.А другото лято вече изобщо няма да ми е необходимо и не си струва за толкова кратко време да купувам...Ще черпя....
       Децата пристигат около 18.8.

# 212
  • Мнения: 9
Здравейте, защо не пишете бе хора къде сте?
Аз се лутам из града, почти всеки ден съм по задачи заради кръщенето. Всичко съм избрала, но е рано да се поръчва и да се записваме.
Искам да питам някой ползвал ли е услугите на тези фирми, които правят украси и т.н., организации на рожденни дни и свадби?

# 213
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Аз изкарах летния вирус и тъкмо се оправих, сега я хвана Маги. Някакъв кошмар е да го кара малко дете - дриска, повръща на десет минути. Тъкмо й дам глюкоза, сироп за повръщане и Панадол и тя ги повърне и пак наново. На всичкото отгоре и това лекарство против обезводняването го няма в Ямбол и не знам докъде ще я докараме. Отивам пак при нея. Беше заспала за малко.

# 214
  • Мнения: 3 537
Ние пък сме с алергична реакция и сменихме няколко кожни доктора и много лекарства и....нищо #2gunfire
Днес ни изписаха друго и ако не стане и с това мазило ще ходим в Бургас.

# 215
  • Монреал
  • Мнения: 631
Лилянче, и Боби беше така /тогава пропуших отново  Sunglasses/. Единственото спасение за повръщането беше половин ампула Деган в крачето, мускулно. Другата половина сипах в единия коктейл от глюкоза и натриев цитрат. Втория коктейл беше чай от шипка, мента, джоджен и лайка+витамин Ц. И така ги редувахме по 2 чаени лъжички през 10 мин. И пак се обезводни...разбрах по урината. Добре, че нямаше сериозни последствия. Дрискането по-бавно мина. Като цяло за 10-ина дни.

Какво е това лекарство, което го няма в Ямбол?

# 216
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дима, лекарството е Хидрасект. Но моят мъж снощи издири нещо подобно чак в една каргонска аптека, пак са прахчета.
Ох не съм спала снощи, голямо чудо. Повръщането засега спря към 5,30ч. Поема си всички течности по малко - глюкоза, прахчетата, Панадол, вода. Сега ще й правя чайче.
Ох, не ме отчайвай с тези 10 дни, голямо пране му хвърлих.

Данчо засега е изолиран у майка ми, дано и него не го хване.

Вие как сте? Бебето?
А другите?

Краси, сигурна ли си, че е алергична реакция. На нас преди време и личната и една кожна не можаха да разберат ухапване от бълха и я лекуваха за алергия със Зиртек и мазила, докато не хванах бълхата Grinning

# 217
  • Монреал
  • Мнения: 631
И Боби пи прахчета Хидрасект. Всички лекарства ги купихме от денонощната аптека на площад Боровец, защото беше през нощта на рвъщане от болницата. Но като знам как върлува този вирус, нищо чудно, че са се свършили навсякъде.
Дано при вас да е по-кратко боледуването и да няма други болни. На Боби му слагах памперси и нямаше много пране Laughing

Ние сме добре, Боби ходи на ясла, Гого по разходки. Миналия месец наддаде 1.2 кг. Направо се облещих...Боби наддаваше в началото само по 400 гр., но той беше със страшни колики. Сега малкия е 6 кила и 60 см. Вече раздава на всички усмивки, смее се с глас и гука. Голям е шишко. Heart Eyes

А в нас тече ремонтна кухнята. Всичко от там е пръснато по стаите...искам вече да свършвааа. Свекървата вчера ни наготвила и донесе една тенджера. Ама златна жена, нали?   bouquet /добре, че живеем сами, иначе по цял ден щеше да носи Боби и да го храни като бебе Thinking, /

# 218
  • Мнения: 3 537


Краси, сигурна ли си, че е алергична реакция. На нас преди време и личната и една кожна не можаха да разберат ухапване от бълха и я лекуваха за алергия със Зиртек и мазила, докато не хванах бълхата Grinning
Пъпките са много,тръгнаха от морето-само няколко по дупето и сега има навсякъде ,без гърба и лицето.И Зиртек ,и Кларитин пихме,и сапуна и разни мазила сменяхме... ConfusedДе да беше от бълха! Cry

# 219
  • Мнения: 9
Здравейте майчета, оздравяха ли ви децата? Започна новата седмица хайде да сме по-активни. Който е по-свободен нека драсне някой ред. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 220
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Еееееей! К'во става с тая ваш'та среща бе??? От три седмици съм в Ямбол, а вие още не сте се сбрали  Rolling Eyes Мнооооооооо сте '"нисирьозни"  Wink

# 221
  • Мнения: 3 537
Другата седмица заминавам за София.Ако ще има среща, хайде да е тази седмица. Laughing
Снощи бяхме на Карандила.Ето и снимков материал-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164414

# 222
  • Мнения: 3 537
Мнооооооооо сте '"нисирьозни"  Wink
Нали? Mr. Green

# 223
  • Мнения: 258
Айде да видим сега кой ще побутне темата...най-несериозната  Joy как сте, ямболлийки, ямболлии и малки ямболлийчета  Hug гледам и Вождов не е писал за нас..аз поне на него разчитах,пък то...бяхме болни...Лора де..ние не сме били още...ходихме на море за 1 ден само, за Медвен гледам, че се е отчел господина Wink На мен ми предстои учене пак (аман вече!)...а пък така ми се ходи някъде поне още веднъж...планираме за петък и събота да отидем на вилата на баба на Курткая,ако не ни мине котка път,там сме...иначе аз си работя, едва издържам в жегата,ама няма как..гледам пак за среща започва да се говори..ний сме за,само че да е по хладното и евентуално в градината на заведението дето се събирахме миналото лято,че има къде да играят децата(вече всички щъкат,с изключение на бебко на дима и очакваното бебе от новата мама Simple Smile ) пф..не мога да мисля от жега...тъй че почвам да работя Wink айде до скоро
п.с. и Жането е тука с близначките,много са пораснали и сладки...ама аз като гледам и Анелия каква дама е станала...крайно време е да ги съберем Wink

# 224
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде де, само си говорим!

Маги е с конюнктивит от пясъка на "Кондора". Заведението го написах заради комшийките, да го имат предвид.

Общи условия

Активация на акаунт