Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 561
  • 267
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 537
Диме,как сте?Имате ли колики?

# 241
  • Монреал
  • Мнения: 631
Коликите отдавна свършиха, не че е имал много, но  вече е съвсем спокоен. Реве само, ако прекалено се забавя с млякото. Спи непробудно цяла нощ, често до 8 сутринта. Много весело и кротко бебе. Абе, на мен прилича.  Mr. Green
С такова бебе, направо да ти се прииска още едно.  Joy

# 242
  • Мнения: 9
Много благодаря за пожеланията   Tada
                                                                                                  bdbaloni

# 243
  • Мнения: 3 537
Много благодаря за пожеланията   Tada
                                                                                                  bdbaloni
аааа,чакаме почерпка. Wink


С такова бебе, направо да ти се прииска още едно.  Joy
куражлийка си ти. Laughing

# 244
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде да ми стискате палци утре, че ще съм кума Rolling Eyes
Нищо не знам, никакви традиции, квот'  ми кажат, това ще правя. Crazy

А Данчо така жестоко си е обелил коляното(до кокал), падна от колелото. Водихме го в спешния, размина му се шиенето. Едва ходи, но не се отказва от сватбата, твърд е - ще идва с нас.

# 245
  • Мнения: 135
Късмет и кураж на Лиляна и Станимир Wink Утре сме на кръщене на Дебора,следобед на детски рожден ден,голямо турне ще правим  Grinning (трябва да изкараме)
Деница не почерпи,много шета тя,ми аз да почерпя-днес баща ми има РД
Който не обича зелена ябълка да свирка да му търся друго.
На мен ми се препи,не знам за вас  Blush

# 246
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Дебора !!!Да е жива и здрава и много безгрижно детство.
Чета ви редовно,Красето е най активна smile3501
Ние сме добре ,купихме си апартамент и за това ме няма ,занимавам се с ремонти #Crazyужас.
Мисля да пускам Нина на градина,Красе давай съвети.
Целувам ви,приятен ден! Hug Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 3 537
Чета ви редовно,Красето е най активна smile3501
Ние сме добре ,купихме си апартамент и за това ме няма ,занимавам се с ремонти #Crazyужас.
Мисля да пускам Нина на градина,Красе давай съвети.
Целувам ви,приятен ден! Hug Heart Eyes[/color][/size]
Първо,честито!  bouquet
Ами аз какъв съвет да ти дам,като от два месеца я гледам моята в къщи.Получи алергия.Сега ще я пускам отново тая седмица,че и на нея и се ходи вече на градина,не иска в къщи.

# 248
  • Мнения: 3 537
Лилянче,ще чакаме снимки. Wink

 no`name ,ти се появи бе. Crossing ArmsХич не надничаш тук вече,ааааа! Naughty Wink

# 249
  • Мнения: 83
Мерси Красе.В коя градина сте,коя група,какво да и приготвям за градината.Нищо незнам.

# 250
  • Мнения: 3 537
Мерси Красе.В коя градина сте,коя група,какво да и приготвям за градината.Нищо незнам.
В "СВОБОДА" сме,но тя ви е далеч.Къде ви е всъщност новото жилище?

# 251
  • Мнения: 3 537
За градината ни искаха 20бр.кърпички,една нова играчка,хартия,сапун,салфетки,резервни дрехи,пантофи,пижами,документи.
Първа група сме.

# 252
  • Мнения: 83
Ухуууу толкова ли са бедни,че и пижами да носим.Понякога малко прекаляват и с тези сапуни и т.хатрии и слафетки.Ама нищо де ще носим .Ами много близо до "Меркурии"ама не в Каргона ами в един от първите блокове на Седма петилетка.Там в района  има две ама не ги харесвам и си мисля да е на Слънце,така ще е близо до работата на баща си ,пък и познавам директорката(не че тя самата ще гледа Нина).
Ако знаете моя мъж с какво извинение ми изкочи  като му казах ,че искам да я пускаме на градина и че в 8 без 10 часа трябва да е там-нямал милия да може да се наспива като ставал толкова рано smile3555направо ме утрепа .Не знам как ще го принудя .

# 253
  • Мнения: 3 537
Иииии,моя в 5 и 30 става,в 6 му е автобуса и пак се наспива.
Много спи твоя. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 83
спи той #Cussing outдо последната минута,ами как няма да е така като по-рано от 3 часа не си ляга и все реве,че е не наспан,направо бяс да те хване .А то това дете без грижи без безсъния става на 3 нали.Голям е лигльо ,а сега както съм му бяснааааа има да му пиша недостатъците........... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт