Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 594
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Ние хубаво се събрахме,само където нямаме запазена маса.
Ако има някой,който да запази маса,да каже час и да отиваме.Още ако се бутаме по-добре няма да стане Simple Smile
dope_hat сигурно почива.Няма го в интернет...


P.S. Диана_К Снимка Снимка 2

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 11:43 от no`name

# 61
  • Мнения: 983
Краси, цените на дрехите са доста скъпички в Слънчев бряг, по заведенията, може да се каже нормални, както на всяко море, има и по-скъпи, но те са малко.

# 62
  • Мнения: 3 537
Краси, цените на дрехите са доста скъпички в Слънчев бряг, по заведенията, може да се каже нормални, както на всяко море, има и по-скъпи, но те са малко.
А,аз дрехи няма да си купувам от там,исках да питам само за хранителните магазини.Мерси!  bouquet

# 63
  • Мнения: 83
Иве,а кой кой е? newsm78 Crazyтотално гадая.......ама май няма да има среща........
Красе,благородно ти завиждам и ти пожелавам тортата да оцелее Joy

# 64
  • Мнения: 135
Е днес може би не е било ден за срещи ..........  Wear Umbrella

# 65
  • Мнения: 3 537

Черпим по случай рожденният си ден Wink

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Краси, да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те радва!  bouquet

# 67
  • Мнения: 135
Честит рожден ден!!!

Приятно изкарване на морето.
Честито и на Георги на kasito ( новото попълнение )

# 68
  • Мнения: 61
ъъъъ аз виновен, аз виновен 0-о ... ама съвсем не усетих кога мина петък и кога дойде събота, тъй като се занимавам с няколко проекта наведнъж и малко главата ми леко казана е ееееййййййй такава <----------о-0------------>

Ааако искате може тази вечер или пък утре вечер, или пък друг ден. Казвайте кой/я кога може и да спретнем една среща. Обещавам тоз път да съм по - организиран Simple Smile

Честит рожден ден на всички хлапета , да не спират да дивеят (  Crazy Crazy Crazy )
Малката пък ония ден падна и си разби мусурката Simple Smile ожули си брадичката и носа + и текна и кръв от нослето. Вчера пък един гаденкръвосмучещкерлив кърлеж и се беше забил в крака, та ходихме да го махнат Simple Smile Явно на общината много и се свиди да даде някой евро за обезпаразитяване и пръскане поне на градинки / площадки за игра / пясъчници и тън-мън Simple Smile А уж флязофме ф феликото Ефропа саюз брат ми Simple Smile келеши!

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честит рожден ден на Анелия!

Сигурно вече сте пристигнали. Дано е оцеляла тортата.
Весел празник!

За срещата - каквото кажете. Аз съм до обяд на работа, следобед гледам децата.

# 70
  • Мнения: 135
И аз съм навита,дори да е през седмицата.
утре или сме на море или сме на село.Но ще вали тъй каТ`  гледам.На село сме май май   bowuu
Аууу детето има час днес за пострижка.Жалкооо за косата й

# 71
  • Мнения: 146
[quote
Честито и на Георги на kasito ( новото попълнение )
[/quote]

Благодаря за честитката   bouquet

# 72
  • Мнения: 983
Краси, честит рожден ден на Анелия на патерица. Да ти е жива и здрава и много да те слуша!  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
С леко закъснение - ЧЕСТИТ РД НА EIS И НА АНЕЛИЯ!

А... какво стана със срещата в крайна сметка?

Една от мамите ме беше питала по какво преподавам - учителка по немски език съм, колежке  Simple Smile

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236


Една от мамите ме беше питала по какво преподавам - учителка по немски език съм, колежке  Simple Smile

Колежке, мога ли да попитам, коя гимназия сте завършила. Нещо ми се върти в главата, защото аз съм завършила ГПЧЕ с немски език и също съм '76 набор.

Вожде, къде се покри? Казвай за срещата кога и къде.

Общи условия

Активация на акаунт