Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 566
  • 267
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 61
хм, ше говоря с ж'ната сигур ше има разни неща с които да може да се помогне ... Ама само за протокола да питам, те като са млади защо не работят ? поне единия ... баби, дядовци, рода ... ? както и да е ...
а евентуален начин за контакт !? ако има желаещи да събират, мога да направя един курс до Елхово с колата ...

Ами за срещата ... ще ... пиша след малко пак Simple Smile

Buba Mara ше предам на малката коса ако го видя поздравите, ама като знам колко често се виждаме Wink

ааааам примерно за другия петък да кажем начало на пиньето 20;00 навити ли сте ?
иии примерно място на пиеньето на бистро " Мики " ? хем мога да звънна на Цецо да запазят маси ( е добре де! и столчета ... )




# 151
  • Мнения: 983
Аз нямам нищо за новородено, но предлагам да съберем, кой по колкото има възможност да даде, да отидем до магазин "Ади" и мисля, че от там можем да накупим доста неща. Казвайте съгласни ли сте. Нека всеки пише колко има възможност да даде и да видим какво ще се получи като краен резултат.
Аз повече от 20лв. не мога, честно казано, но са от сърце, много бих искала, но да не казвам колко са ни месечните доходи на нашето 4 членно семейство Confused

# 152
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
хм, ше говоря с ж'ната сигур ше има разни неща с които да може да се помогне ... Ама само за протокола да питам, те като са млади защо не работят ? поне единия ... баби, дядовци, рода ... ? както и да е ...
а евентуален начин за контакт !? ако има желаещи да събират, мога да направя един курс до Елхово с колата ...

Ами за срещата ... ще ... пиша след малко пак Simple Smile

Buba Mara ше предам на малката коса ако го видя поздравите, ама като знам колко често се виждаме Wink

ааааам примерно за другия петък да кажем начало на пиньето 20;00 навити ли сте ?
иии примерно място на пиеньето на бистро " Мики " ? хем мога да звънна на Цецо да запазят маси ( е добре де! и столчета ... )






Благодаря на всички,че откликвате на молбата ми.
Да отговоря на въпроса ти:Момичето отначало беше писало във под-форума за благотворителност,че е бременна нямат брак с бащата но си живеят заедно,незнаеше какво да правят.
По-късно се разбра,че са от Елхово,лично аз се срешнах със тях и поговорихме.Първоначалното им желание беше да оставят детето за временно настаняване във някой дом в случая или Ямбол или Сливен,че са най близко,докато припечелят нещо и си вземат след това детето.Надявам се разговорът,който проведохме да ги е убедил,че е много по-добре те сами да си отгледат детенцето.
Малко по късно желанието им беше,че ще дадът детето но не за временно настаняване а за осиновяване.
Последното им и много се надявам твърдо решение,че те сами ще се борят и ще отгедат детенцето си,но ще се нуждаят от помощ.
Вчера говорих по-телефовна със момичето-Ирина,и я попитах дали това е твърдото им решение заяви твърдо ДА.
По нататъче ще се видим най вероятно,че вчера ми беше много зле и нямаше как да излязем.

За момента бащата на бебето което се очаква всеки момент да се роди не работи,търси работа.Обещах им,че ще говоря със мъжът ми дали не можем да го вземем при нас и да му намерим нещо във фирмата,но за съжаление на този етап няма как да стане.

Ако искате да изчетете темите им а те са две до момента ,влезте във форума за благотворителността и форума на осиновителите.
Темите и двете са пуснати от Ирина.

Още веднъж благодаря,че се отзовяахте на молбата ми.
Ще ви държа в течение от какво има спешна нужда.

П.П.Имам телефона на момичето,адресът ксъдето живеят го нямам.Ако решите да помогнете,може да си напарвите една разходка до Елхово и сами да се запознаете със бъдещите родители,мисля,че ще се зарадват и да видят,че има хора които няма да ги оставят и ще им подадът ръка.
Ако нямате възможност да пътувате до Елхово,поемам ангажимента всичко което можете да съберете да го пренеса до тук.

# 153
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пуснах  тема във съседният форум.
В началото на темата Чут Чут е дала примерен списък на необходимите неща,моля тези които имат нещо излишно от изброените да пишат,за да не се трупат едни и същи неща.
Това което не можевм да намерим и осигорим най вероятно ще купим със събрани парички,тези които имат възможност.
Пак благодаря.А ето това е темата:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206740.0

# 154
  • Мнения: 3 537
Видях списъка,но  ние кошарка взехме на заем,коритото си го ползвам за пране на одеалца и др. подобни,по-запазените дрешки съм си ги дигнала за сестра ми,а останалите изхвърлих. Confused


За срещата,с децата ли ще бъде? newsm78Иначе съм свободна и вероятно ще дойда.

# 155
  • Мнения: 61
Ами не знам, вие кажете как ви е по - удобно Simple Smile Ако срещата е с децата, голямо тичане ще падне. Ако всички също така другия петък ( 20 07 2007 ) имат възможност ( и желание де ) да дойдат и са свободни да казват и да се събираме.
Предлагам срещата да е на " Мики " , верно освен пържени картофи и пикантни картофи друго няма, но пък има богат асортимент от коктейли ( като поне 80 % от тях съм пил ) и за най - голям ужас на жената има текила на шотчета с лимони и сол ( хахаах  Mr. Green )
Е има и " a lot of beer Simple Smile "

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?


# 156
  • Мнения: 3 537

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

# 157
  • Мнения: 135
Хайде на среща.хип хип   newsm18 newsm18
ivka10 браво,че си се наела така да организираш всичко.Аз като се огледам тук няма какво да дам,но от темата прочетох че доста от нещата са събрани вече.
dope_hat щерката да не танцува вкъщи  Mr. Green .Деница пее и дирижира едновременно.
За срещата,ако не съм на работа ще дойда без детето.

# 158
  • Мнения: 9
Здравейте завърнахме се от морето, живи и здрави. На Дебора и избиха 2 зъба за 3 дни, колкото рев изрева милата, чак кръв и тече от устата.
За морето какво да кажа беше хубаво, има много снимки, но може би утре ще Ви пусна, че сега искам да си лягам. Лека нощ и на Вас

# 159
  • Мнения: 964
Ех морето и аз му се точа,не че направих една Флорида вече тази година.

# 160
  • Мнения: 61

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

ах сакън! Simple Smile
Не, просто въпроса ми беше така ориентиран, щото миналата седмица минах за малко да оставя на щерката едни неща в шкафчето и в яслата се чуваше чалга, по културно му ( поп - фолк ) та за това реших да питам ... щото не съм съгласен да пускат различни музики от детски песнички Simple Smile

edit: след 30 минутно отсъствие

ГДБОП пак се о-а-к-а-х-а, пак тръгнаха срещу интернет потребителите, пак решиха да се ' гаврят ' с потребителите и ще стане огромен скандал Simple Smile горките!

както и да е : изготвям списък със желаещите за срещата Simple Smile ( ама сигурни ей Simple Smile и да идвате повече ... Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 537

Абе Eis ( Краси ) да те питам тебе оти си по - запозната. В яслата пускат ли на децата по принцип музика и ако пускат музика от какъв тип е ?



Ами детски песнички,ти  какво искаш да им пускат, рап  ли? Joy Joy Joy

ах сакън! Simple Smile
Не, просто въпроса ми беше така ориентиран, щото миналата седмица минах за малко да оставя на щерката едни неща в шкафчето и в яслата се чуваше чалга, по културно му ( поп - фолк ) та за това реших да питам ... щото не съм съгласен да пускат различни музики от детски песнички Simple Smile


Shocked
Моята не ми е казвала да са им пускали чалга.А тя всичко ми докладва.Да не би някоя заместничка да им е пускала? newsm78

За срещата съм на линия,но вероятно ще дойда с хлапето. Grinning

# 162
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може би и аз ще съм с децата, ако е в петък. Та ако може часът да не е много късен.

# 163
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета и момчета... Mr. Green
Търсим да купим кошарка до 50-най много 100 лв.за майката за която ви писах.във Елхово не успявам да намеря,моляви ако се натъкнете на нещо такова да ме имате предвид.-
Благодаря предварително.

# 164
  • Мнения: 3 537
Абе какво стана?Ще има ли утре среща или не? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт