Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 583
  • 267
  •   1
Отговори
# 165
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз като ви казах, че докато се организирате, ще си дойдем ...   Mr. Green

# 166
  • Мнения: 9
Някой знае ли колко вървят столчетата за кола втора употреба? От къде мога да намеря?
Искам да е запазен.
Благодаря Ви предварително

# 167
  • Мнения: 135
Аз нямах компютър,но и среща е нямало  Rolling Eyes
За кошара не знам и за стол не знам Simple Smile 

# 168
  • Мнения: 3 537
А,вожде,все се каня да те питам,къде скри жената? Mr. GreenЗащо не пише вече? Wink

# 169
  • Мнения: 287
Благодаря за поканата на Eis да се включа в темата на града!
Имам две дъщери Ирина  - 12.06.02г и Даниела- 19.11.95г. Аз съм родена на 01.08.68г.
Поздрави на всички!

# 170
  • Мнения: 3 537
Добре дошла,Дани! Grinning

# 171
  • Мнения: 2 085
Здравейте момичета!Не съм от Ямбол, но искам да ви питам, дали случайно не познавате едно момиче, с което лежах в родилното?Казва се Мими, и ако не се лъжа беше на 34 години(през 2005).Бяхме по едно и също време в "Патологочна бременност" в болница "Св.София"-гр.София.Тя трябваше да роди със секцио на 3.09.2005, но мен ме изписаха и не знам какво се случи с нея.Нямам никакви нейни координати, само знам, че е от Ямбол(и че съпругът и е с мустаци, поне тогава беше Simple Smile)Много ще се радвам ако ми помогнете да я открия Hug

# 172
  • Мнения: 9
Здравей Дани, радвам се да се запознаем макар и виртуално.
На klaris не мога да помагна дано другите момичета успеят. Желая ти успех и аз така се мъча да издиря едно момиче, но от Сливен. Simple Smile
Какво става с тези столчета не мога да намеря, разбрах, че до края на месеца няма да има по магазините. Не може да мръднем никъде 
Успешна седмица на всички

# 173
zdraveiteeee  pomnite li me...az se ppozabravih malko ama ba4kam qko i nqmam mnoo vreme...kakga  e v jl 4uh 4e e mnoo gore6to....za razlika ot tuk...samo vali,,,,o6te ne moga da si obleka letnite dre6ki tuka...ina4e london mi haresva...mnoo golqm i zaburzan grad e i e lesno da se mu6ne6 v potoka i da se nameri rabota. Celuvam vi vsi4ki i izpiite edna bira ot mene na Micky (predpoladam 4e vojda 6te go napravi s udovolstvie) hehehe

# 174
  • Мнения: 9
zdraveiteeee  pomnite li me...az se ppozabravih malko ama ba4kam qko i nqmam mnoo vreme...kakga  e v jl 4uh 4e e mnoo gore6to....za razlika ot tuk...samo vali,,,,o6te ne moga da si obleka letnite dre6ki tuka...ina4e london mi haresva...mnoo golqm i zaburzan grad e i e lesno da se mu6ne6 v potoka i da se nameri rabota. Celuvam vi vsi4ki i izpiite edna bira ot mene na Micky (predpoladam 4e vojda 6te go napravi s udovolstvie) hehehe
Здравей, не сме те забравили радвам се, че и ти се сещаш за нас.
Да, тук е страшна ЖЕГА, завиждам ти благородно, че те вали дъжд Simple Smile.

# 175
  • Мнения: 3 537
Едно здрасти и от мен. Wink

# 176
  • Мнения: 3 537
Побут темичката/на трета стр. Shocked/
Що не пишете бе,ааааа! Naughty Laughing


Айде,хапнете си. Party

# 177
  • Мнения: 9
Ммммммм, много вкусно благодаря. И аз се чудя, защо никой не пише???

# 178
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Аз почивам активно.
Eis, не ме съблазнявай така, че се опитвам да сваля някой и друг кг.

Дани, привет!
Включвай се активно, нищо, че ни не сме много на линия, от времето ще да е...

Aristideva, разкажи как сте, как я карате.

Deni@, погледни тук и в другите електронни магазини - предлагат най-различни столчета, които можете да си поръчате. Само напиши в google.bg за ключова дума "столче за кола" и ще ти излязат много сайтове, които предлагат такива.

# 179
  • Мнения: 3 695
Здравейте, ямболски мами.  Hug
Можете ли да ми кажете къде в Ямбол има магазини с бебешки пюрета, ама с голям избор, че сега захранвам малката и още не яде всичко.
Аз съм от Ямбол, но вече си идвам почти само 2 пъти годишно Sad
Родителите ми живеят в жк Зорница и през август ще идваме на гости. Гледах в софийския Кауфланд, ама нещо не ме устройват пюретата там, почти няма избор или са миксирани много неща в 1 пюре.
Мерси предварително!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт