ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част

  • 19 010
  • 414
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 447
Аз обърнах, Тонка! Знаеш, че съм добра ученичка! Hug
Идвам само за да се похваля! Blush

# 391
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Браво на нашата актриса, отишла до француската клиника  Hug
Оскарите знаеш кога ги даваме  Wink
Тони   bouquet

Ям разделно , БМ и НВ - чуствам се супер . Гледам кантара - не мърда, ама ми хлопат дънките .
Дени , вече си направих папка с твоите и на Тони рецепти ( да не кажеш , че не ги опитваме  Mr. Green  Hug )
Сдухано ми е , ама ще се оправя

# 392
  • София
  • Мнения: 2 840
Като/ако/ изкарам лунната, мисля да се пробвам на 5-дневната диета на Аткинс с мазното сирене.Спряла съм се на Маскарпоне.Не помня по колко грама беше, но беше съвсем малко.И това си е накакъв вид глад.
Пък да видим.
Споделям намеренията си.
А ако има и резултати - ще споделя и тях.
Успех, момичета!

# 393
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да честитим успеха на френската възпитаничка и както се казва-днес кюло, утре две,  края на месеца-три Heart Eyes
Режимен съм, и плод, и пържола и зеле, за вечеря-манжа моя си.
Кайсиите много вкусни били Laughing

# 394
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Въй, въй, тоз режисюар ного строг бе! АЗ как ши работя така, как ши творя без клюкота? Ай, ай, смокини и черници! Ред и дисциплина как са раздава, взимай  пример! Бравос!  smokeuu
Ама да пуша няма ми забрани, нъц!
Днес съм совсем разкошно режимен. Сабахлян изядох 17гр топено сирни, пилешко филе и череши. После обядвал хек, 3 сафрида с опашките, домат и полвин краставца. Пак намерих глътка бира за десерт. То било много хубаво туй бирата.. Пу, пу!
Вечерност не зная каква ще има, ако има. Снощи забравил съм да ям, бях уморен и до 2 часа сабахлен меах с мютлата 5 етажа от прах, пепел, дървесини и мокасини - каффа веч! Имам пришка на кутрето от туй метене, аристокрацията не ги върши тез престъпления!!
Бъррррр, бъърррр, адиос!

# 395
  • Мнения: 2 897
Ето какво планирам за вечеря, считайте го за поредната ми рецепта:

деликатесна (тоест малко солено излизаща парично) салата
/продуктите описват салатата от горе надолу/ :
- настърган или нарязан на тънки филийки пармезан
- пилешки гърди, печени на скара, нарязани на ивички
- няколко малки парченца аншуа от консерва
- зелени маслини
- черни маслини
- бейби кисели краставички (или нормални наразяни на дребно)
- домат (нарязан на дребно)
- зелена салата  (накълцана на дребно)
- дресинг - лимонов сок, малсамов оцет, зехтин.

# 396
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Побългарено-вместо пармезан-кашкавал по-сухичък, аншуата може да се пропусне и ....готово-не е чак толкова скъпо Grinning

# 397
  • Мнения: 2 897
Защо си в оставка?

А иначе със замените наистина не е скъпа, ама като е в оригинал е за редките моменти на глезене, като днес  Grinning.

# 398
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оставката е щото ще сменям мене си-нещо не са харесвам такваз, сега докат съм в оставка ще са обмислям и решавам
Аз правя една друга салата с пил.пържола:
кълцано зеле
печена пил.пържола, нарязана на ивички
мариновани краставички и майонеза
къри

Но тая салата я хапвах основно през зимата, щото нямаше голям избор на зеленчук
Да обобщя днешния ден-доста плод-череши, праскови и кайсии-всичко това до обяд

Обяда-прилично НВД-пил.пържола със зеле-готвено

Вечеря-бъркана бърза манджа от пил.хапчици, доматен сок, зелени пиперки, лук и къри всичкото объркано в тиган под капак
Нямам сметка, щото е ясно че въглехидрата е повече, но в скоро време се надявам да ми мине лакомията за плодове и ги разредя през ден поне

# 399
  • Мнения: 2 897
Не се харесваш каква?
Ти си знаеш.. Успех в самонамирането  Laughing!

# 400
  • Мнения: 437
Без да иска,честна дума,без да иска-цял ден глад и сега най-кривият вариант-много салата "Снежанка" и много филе (солено).Лош,лош Фен и глупав,глупав,та дрънка.(по-скоро къркори и пъшка)Нека му! Sad

# 401
  • Мнения: 1 280
Тон4е,много хубав топът мила,кога го закупихте? Отслабнала си много,сега по си личи.Аз съм много интусиазирЪн,строго по диетата,10 дни се обричам без нарушения да бъда,да видим...Купи си едни къси панталонки,ама и с тия не приличам на 55 кила...ох,все дефектни стоки намирам... Embarassed

# 402
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Темата умря. Няма са стряскати, спокос! Просто без излишие! Всяко ненужие да са отстранява до необходимост. Цък.
Чврък. Снощи вечерях в 1 часа едно пържено кюфтенценце. Ко да прайш, немотия до шия, ама намерих го у фурната и го откраднах като ходих на баня. А банята е далеч! Човекът се уморява, трябат му сили да се завърне!
Мисля как да си купя пъпеж. И диня. Много го мисля, по цял ден туй мисля. И ше купя и ше си ги изям! Ама за закуска.. Ай, ай, диня с мастиска за закуска.. Въх!  Mr. Green

# 403
  • Мнения: 437
И така, нов ден, нова надежда. Проведох вече мероприятието "Спортът за един по-добър свят" и пих кафе, в обратна последователност, обаче ги свърших тез неща. Нещо не съм уверен в себе си.Винаги става тъй,като доведа нещата до там,докъдето трябва и се разколебавам,че ще успея да задържа постигнатото и естествено не успявам и айде...коня у ряката...хм Thinking

# 404
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Фенски не си сам-и аз така го зацапвам положението, но мойта главица е проста-повтаря многократно грешките си-вий сти друг модел, успехи ви желаем Heart Eyes
Днес съм приготвил най-невероятън кейк домашън, омириса цялата кухня и коридор-снимах си го, много съм щастлив когат правя таквиз неща и ги раздавам на хорта-ни троха не турнах в устицата ми-всичкото го занесох у братчедите-пък те са 5 човеци-тамън цялата тава отиди Laughing
Режимен до шия-закуска -варени белтъци е 1корнишон, горчив нес, разходка до бретчедити
В момента готоварствувам-варя пилешки бутове, ще ги изяждам със сос някаков запечени-решавам го

Пинко-туй ней топ, а рокла 7/8 дължина, нося я само когат съм с торбата за плаж-таз година няма море, затуй са облякох да са видя-цяла години стои в гардеробът и са снимах гърбом, профил, анфас да мой да преценя положението-ставам Laughing, но чак догодина ще и дойде ред(ако сми живи)
Ай бай

Общи условия

Активация на акаунт