ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част

  • 19 013
  • 414
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 360
То да е само топлата, ще го преживея, ама и студена няма. #Cussing out
Много се нервирам така. Mr. Green

# 376
  • Мнения: 360
добро утро и от мен.
вчера бях общо взето стриктна, сутринта мляко с лен, обяд пил.пържола със салата зеле и дом+краст., за вечеря риба със зеленчуци на фурна
проблем ми е яденето вечер, много ми се яде сладко и изобщо много ми се яде, като седним всички на масата
проблем ми са мазнините, нали трябва да избягваме млечните, значи и сметана не може, какво да ям? зехтин повече на салатата ли?
Малко масълце върху паржолката или повече зехтин в салатата. Пий повечко вода на вечеря, така ще се заситиш по-бързо. Grinning Grinning Grinning

# 377
  • Мнения: 2 897
Найс,
млечните не са забранени, просто на повечето, които сме в тази тема не ни действат добре - имаме много деликатни стомаси и се подуваме и т.н. На други хора млечните им действат прекрасно и си хапват порядъчно. Трябва да разбереш при теб самата как е.
Сметана тук май всички си ядем с най-голямо удоволствие и дори някой от нас й казват мазнинен, а не млечен продукт.
Мазнини си набавяй със зехтин и масло, аз дори 2то повече го тача.
За сладкото - има 2 чалъма - колкото по-рядко ядеш сладко, толкова повече няма да ти се яде (ако хапна сладко после искам пак и пак, ако една седмица не вкуся на втората дори не се сещам) и колкото по-мазно ядеш, толкова по-малко сладко ти се яде (когато ям масло и на обяд и на вечеря, че понякога го имам и в закуската дори на сила не можеш да ме накараш да поискам сладко, а аз много го тача).

# 378
  • Мнения: 52
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Моми4етааааааа ве4е сам -3.400кг по малко и продалжавам нататак.Успех на вси4ки.

# 379
  • Мнения: 360
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Моми4етааааааа ве4е сам -3.400кг по малко и продалжавам нататак.Успех на вси4ки.
Браво поздравления.
Аз днес също имам ден за мерки и теглилки, все пак е петнайсто число. Thinking
От гърди, съм -1 см., това не го обичам. Confused
От талия - 1см. Laughing
От ханш, няма промяна. Confused
Обаче от бедра съм на -3см. Joy Joy Joy
Много е добре даже. Grinning Grinning Grinning

# 380
# 381
  • Мнения: 3 453
Kurnianos Браво страхотен резултат  bouquet

fearyfly
и при теб е много добър резултата  bouquet Само на 15-то число ли се мериш?А на кг как е?Там сваляш ли?

# 382
  • Мнения: 360
Два пъти в месеца, на 15-ти и на 30-ти.
 #2gunfireКантар не ползвам. Скочих върху последния и се зареках да не купувам нов. Rolling Eyes
И друг път съм го казвала, но пука ми колко килограма съм след като имам идеални мерки. Joy Joy Joy

# 383
  • Мнения: 2 897
Да организираме клуб на "цицосвалячките и ханшозадържачките"   Joy..
Абе що ме оставяте да говоря такива глупости?!

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 10:37 от Denichkata

# 384
  • Мнения: 360
Айде, айде  Denichkata
не се оплаквай, виж аз как го понасям мъжки. Моя мъж големи не харесва, аз съм на далавера. Grinning Grinning Grinning

# 385
  • Мнения: 2 897
Да де от тв-то все едни такива слаби и пищни мадами ме гледат, как да не завидиш..

# 386
  • Мнения: 360
На телевизията не вярвай, направена е да ни промива мозъците. Wink
Дай една снимка и такива ще ти сложа, че и Лоло Ферари ще ти завиди. Аз вече на нищо не вярвам. Grinning Grinning Grinning

# 387
  • Мнения: 2 897
Вкъщи гледам по тв основно на VH1 разни развлекателни програми, ама напоследък се оляха, дават само разни класации - 100 hot celebrity bodies, Top summer bodies и т.н. Много са подли.

# 388
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Нова тема ще има чак в почивните дни-моля да се вземе предвид и не надвишаваме нормалните двайсетина страници Peace
Никой ли не обърна внимание на поста ми-4 страници за по-малко от 24h Shocked, като селектирам информацията в помощ на режима и спазващите го се побира в 1страница
Моля, без да се сърдите да се позамислите малко-не искам темата ВМ-НВХ да бъде седмична чат-тема, ако не ви харесва, се оттеглям и някой друг да пуска теми.

Благодаря за вниманието bowuu

# 389
  • Мнения: 2 897
Тони, дори не съм го видяла това. Спирам се.

Общи условия

Активация на акаунт