ТЕЖИ ЛИ ВИ КОРЕМЧЕТО В КРАЯ НА БРЕМЕНОСТТА???

  • 2 431
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
На мен наистина много ми тежеше коремчето в края на бременноста!Ама и бебо беше станал много голям последния месец  Flutter.Роди се 4.200  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 205
Не за сега не ми тежи и не е голям. В 36 сед. съм, но съм висока, а това също имало зна4ение. Успех и леко раждане

# 17
  • Мнения: 2 015
Ооо, на мен много ми тежеше и исках да се свършва!Моя корем доста порасна 8-9 месец и бебо също Peace.

# 18
  • Мнения: 2 936
мацка по-полека,да не пъкне някой мод!

точка 2 от правила за писане във форума..

"2. Препоръчително е да не използвате главни букви (писането с главни букви се приема като ВИКАНЕ). "

# 19
  • Мнения: 6 155
Да, тежеше ми  Tired

# 20
  • Мнения: 689
Тежеше ми, даже ми се ревеше като отидех до някъде и тръгнех да се прибирам към къщи.

# 21
  • Мнения: 327
Много-на дишането,на спането,въобще.... Hug.

# 22
  • Мнения: 6 623
Тежеше ми и още как.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Не ми тежи много. По-скоро не мога да свикна с новите си габарити и често се случва да си забия корема някъде Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 928
И на мен ми тежеше всичко. Ами то с 27 кг отгоре .... А иначе знам, че килограмите и корема нямат общо с големината на бебетата.

# 25
  • София
  • Мнения: 618
Не ми тежеше, въпреки размерите и редовните подмятания "Близнаци ще са, нали?"  Crazy . А бебка се роди 3.450кг.

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тежеше ми Tired, но за това аз си бях виновна - твърде много напълнях ooooh!.

# 27
  • Мнения: 5 539
На мен ми тежи още от петия месец, и ми тегли надолу, и ме наболява, макар че не съм качила още много килца Rolling Eyes

# 28
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
с първата бременност не ми тежеше никак,като кон ходех нон стоп,ама сега #Cussing out
ужасно ми тежи,а не е никак голям за 8 месец,то май от 5 месец е с такава големина,ама беб4о много рита,придърпва ме ,опъва ме отвсякъде,а бе бременна му работа.нямам търоение да спра да ходя на работа.

# 29
  • Мнения: 114
Ами със първата бременност започна да ми тежи чак към осмия месец.А сега ми тежи още от 4 месец, при условие че и първия път и сега нямам голям корем.

Общи условия

Активация на акаунт