Аз съм хубава и имам самочувствие...

  • 7 988
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Аз пък приличам на Брад Пит Flutter

Тук е забранено за мъже ,марш. Пък и теб си те знаем, че приличаш на Ел Макферсън. newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Колко от вас мами смело ще заявят ,че са хубави и се оприличават с някоя готина известна личност ?Аз например се оприличавам като умалено копие на Анджелина Джоли  Laughing

И какво от това?

# 17
  • Мнения: 5 539
Аз пък приличам на Брад Пит Flutter

Тук е забранено за мъже ,марш. Пък и теб си те знаем, че приличаш на Ел Макферсън. newsm78

Аха, ти четеш и комплексарските теми, а? Laughing Joy

# 18
Аз като малка не се смятах за хубава, въпреки, че постоянно ми го казваха хората. Вече започнах да им вярвам, особено на мъжете Wink. Много често ме оприличават с различни актриси, които една с друга не си приличат -  Ясмин Блийт, Дрю Баримор. Но самочувствието ми идва повече от други мои качества. Мисля, че и да не бях хубава, пак щях да съм в хармония със себе си. Понякога ми пречи това, че ме харесват, защото жените виждат заплаха за мъжете си и предизвиквам много злоба. Яд ме е, защото съм много принципна и дори не обичам да давам повод да ревнуват, държа се резервирано, но пак не помага. Абе, не е лесно да си хубава. Grinning

# 19
  • Мнения: 5 539
Не се сдържам и ще възкликна:
"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

# 20
  • Мнения: 200
Не се сдържам и ще възкликна:
"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

Лилита ,незавиждай! Нали все пак си Ел?

# 21
# 22
  • Мнения: 1 230
Аз съм за другата тема "Не съм хубава, но имам самочувствие"  Embarassed

# 23
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абе щом мъжете са ни взели, че и деца са ни направили - значи сме хубави !  Sunglasses

# 24
Важното е една жена да има самочувствие. Имах една колежка, която не беше красива, но имаше страшен стил и всички й казваха Клеопатра. Аз лично много й се радвах и възхищавах. Красотата е относителна, важен е чарът и най-вече вътрешната красота. Не може всички жени да изглеждат по един и същи начин. Би било ужасно скучно. Всяка жена трябва да подчертава хубавото в себе си и да се гордее със себе си. Никой не трябва да се чувства по-малко от другия. Има и дебелички жени, които като се облекат секси и се изпъчат са много сладки. Ние сме различни и не би трябвало да се стараем да приличаме на дадена актриса.
А и това, да те заглеждат постоянно не ти носи щастие. Самочувствие и задоволство да, но не и щастие. А и когато една жена е много харесвана е трудно да разбере кой я харесва заради самата нея, и кой само заради външността й.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 792
 Аз съм човек и имам правото на собствено мнение и имам самочувствие заради това и уважението на околните също,много по приятно е като позиция от просто хубава.  Как изглеждам е спорен въпрос, за някои може да съм красива, за други не, въпрос на възприятия, аз не държа на тях и не наблягам на друго ниво ми е заигравката със самочувствието, не винаги успешна, аман от самокритика ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 491
Сещам се за подобна фраза в един любим филм, "Американски прелести", горе-долу в следния диалог между красавицата със самочувствие и симпатичния младеж.
- Поне не съм грозна!!!
- Грозна си, и още как! И на всичкото отгоре си изключително скучна!

При което тя хуква да бяга, в съпровод на собствения си сърцераздирателен плач.

Струва ми се, че и най-засуканата красавица трябва да се подсигури с нещо като резервен ресурс, току-виж, й потрябвал.


# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам самочувствие, заради това, което е в главата ми.
Външността ми не е повод за самочувствие.

# 29
  • Мнения: 25 610
Аз съм скромна и добра и няма да ви комплексирам!  Whistling

Сега сериозно - единствената жена, която лично познавам и която за 5 минути може да накара всеки мъж да я гледа с обожание и да й целува краката е невзрачно създание, леко грозновато, абе сиво мишленце, което никой не забелязва, ако мине край него по улицата.
Това обаче е само, докато не заговори. После... - 5 минути и е омагьосала който си иска, независимо дали е мъж или жена.
Чар, кака, чар!

Общи условия

Активация на акаунт