Аз съм хубава и имам самочувствие...

  • 8 019
  • 214
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 757
Тук пишем, не дефилираме Simple Smile Обичам се и се харесвам  достатъчно за да ми се налага да изтъквам  в писмен вид прелестите си  Mr. Green

# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, slivka.
Комплексите ми не позволяваха да попитам в кой ъгъл на форума стоят НЕприличащите /и слава Богу/ на А.Дж.

# 77
  • Мнения: 9 865
Боже, какво правите тук хора ? newsm78Марш, в комплексарския. Това само показва ,че българката страда от ниско самочувствие .Ами завиждайте тогава ! smile3534

На теб пък кой ти завижда... с тия умалени неща. Ако изпраскаш джуките на аватара те признавам.

Аз не крия, че съм комплексирана, това ми е основно качество.  Twisted Evil

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Боже, какво правите тук хора ? newsm78Марш, в комплексарския.

Къде е комплексарския?

# 79
  • Мнения: 4 757
Накой сети ли се да запита slivka, кисела джанка ли е или синя и сбръчкана  Mr. Green

# 80
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Одрала съм кожата на Лара Крофт (в жабешки вариант, разбира се).
Затова все ме гонят да ме стрелят разни.
П.П. Препоръчвам на мъжа на Сливка да не се ослушва. Повече комплименти, да не опира до форума момичето...  Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 431
Хайде, сливке, всички те забелязахме - време е за снимка!  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 2 032
Къде е комплексарския?


Абе, пак тук ще да е, четеш по-внимателно и забелязваш кой от какво страда.

# 83
  • Мнения: 9 865
Има една тема в "Дом и семейство" да си споделяме комплексите, ще речеш че не ни личат и без друго  Sunglasses

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Колко от вас мами смело ще заявят ,че са хубави и се оприличават с някоя готина известна личност ?Аз например се оприличавам като умалено копие на Анджелина Джоли  Laughing
Дай снимка да те видим.
Много хора се мислят за хубави, а всъщност са орел с ориз  Sick
Имах една колежка в университета как не я беше срам такъв грозил, а само говореше колко е красива и как мъжете все я сваляли. В последствие стигнах до извода, че не е добре с мозъка. Върха беше когато ми разказваше как на плажа ходела по прашки и всички мъже я гледали  Shocked Задника и беше огромен с адски много целулит

# 85
  • Мнения: 4 757
Задника и беше огромен с адски много целулит
Ми с право са я гледали Laughing

# 86
  • Мнения: 9 865
Медуза, ще я гледат... като я виж в темата с прашките колко сме срамежливи всички.
А иначе има такъв виц. За мъжа дето казал на жена си, че никой няма да я погледне, 'щото била много грозна.
Излязла на улицата и му казала "Гледай!" и естествено всички я гледали и се обръщали, защото била "орел с ориз".

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Така е, но тя мислеше,че я гледат, защото са я харесвали

# 88
  • Мнения: 431
Така е, но тя мислеше,че я гледат, защото са я харесвали

Женската представа за женска красота не винаги съвпада с мъжката. Това, че ти не харесваш целулитния й задник не означава, че и мъжете мислят така.

# 89
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така е, но тя мислеше,че я гледат, защото са я харесвали
Е, как да не й завидиш?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт