Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 558
Милейди, успех!!!!!!! Дано всичко мине бързо и лесно и скоро да гушкаш малко бебешорче!  baby newsm10

Лъвичке, чудесен разказ! Но ми напомни, че и аз ще се разделя с Вики за малко и от сега ми се доплаква. Все едно ще ходя на война.

Стискам палци и на останалите, които са "решили" да раждат днес  Peace.

# 226
  • Мнения: 46
Добро утро на всички мами,

Честити бебоци на новородилите мами,да са ви живи и здрави а на вас бързо възстановяване

Милейди,миличка стискаме палци всичко да мине лесно и бързичко,и скоро да се гушкате Hug

Кой друг ще ражда днес?- Лаленце къде ли е,тази сутрин не се е отчела още,а и Блус също,очакваме добри новини! Peace

Лъвичка прекрасен разказа,просълзи ме,радвам се че всичко е минало безпроблемно,да са ти живи и здрави дечицата.

Аз и днес нямам никави признаци за раждане,така че ще се радвам на добрите новини

# 227
  • Мнения: 42
 newsm51Едно голямо честито от мен на всички обебели се мами.Да са ви живи и здрави бебчета.Да ви радват  и слушкат много когато пораснат. А на мамите бързо въстановяване.newsm30 newsm51
Кети и Маслинка и ние сме като вас.Всмисъл че заспиваме докато се кърмим.Само ние сме с жълтеничка и му давам да пие глюкоза от шише.Иначе си плакнем устичката с водичка от лъжичка.Надявам се да ни мине по скоро и да спрем глюкозата че май почнахме да свикваме с шише и нещо се опъваме на гърдата.Но аз си настоявам и давам цица.
Леко и безпроблемно раждане на всички които са в очакване

# 228
  • София
  • Мнения: 7 242
Ужасно съм щастлива да ви съобщя, че Лаленцето е родила днес в 11.14 ч. - момиченце - Габриела, 47 см, 3100 кг. Да й е жива и здрава, много щастлива, красива и умна, да радва много мама, татко и батко!  newsm51 smile3525 newsm51

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 12:10 от Лекси

# 229
  • Варна
  • Мнения: 558
Ех, знаех си аз, че ще има още бебешоци днес!

Честита дъщеричка на Лаленцето и цялото и семейство! Да им е жива и здрава, много любов да им донесе и голям късмет да има!  bouquet  bouquet  bouquet Ето, че ме изпревари  Mr. Green!

# 230
  • Мнения: 46
Ей знаех си че щом я няма да се отчете тая сутрин нещо става,май само аз си останах да чакам вече Sad.


Лаленце много се радвам за тебеда ти е жива и здрава малката принцеса и много много да те радва

# 231
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Их, този бебешки дъжд  Laughing
Лаленце, честита ти девойка  Hug

Милейди, стискам ти палци много силно  Praynig

Ако съм изтървала някого, моля за извинение.

Аз се връщам от изследвания. Вече сме готови за утре сутрин. Поръчаха ми да се наспя и в 7 да съм в болницата. И вече доста взе да ми трепери под лъжичката. Ходих и на църква и малко се поуспокоих.
Сега като и Милейди ще ражда не знам на кого да пусна смс  Thinking Май всички варненки ще сме в болница  Laughing Май ще взема номера на Парлева.

Хайде после пак ще ви пиша.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 558
Ааааа, хепиуомън, и аз неизменно съм в редиците на чакащите. Не си сама  Wink!

М_мм мисля, че си пропуснала една госпожица. Бебетата са 31. Може би броиш близначките като една  Laughing. Или аз нещо недовиждам вече  Mr. Green.

Светли, не се притеснявай, мила! Представяш ли си утре ще си гушкаш човечето! Hug Ще стискаме палци  Peace. Ако искаш пусни смс на мен - 0888731661. Успех утре!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Светли, не се притеснявай, мила! Представяш ли си утре ще си гушкаш човечето! Hug Ще стискаме палци  Peace. Ако искаш пусни смс на мен - 0888731661. Успех утре!
ОК, ще пиша  Grinning

# 234
  • Мнения: 46
мама Ана радвам се че поне ти ще ми правиш компания,даже гледам че с теб сме с еднакъв термин - 17 да видим коя ще роди първа.
Иначе и димитрина се изгуби много сериозно,вероятно и тя е родила,а си трае и неще да се похвали

# 235
  • Мнения: 213
Честито на Лаленцето,да ти е жива и здрава малката принцеса!Да расте щастлива умна и много красива!  bouquet
Светли стискам палци утре всичко да е ОК Peace
Аз сега се върнах от консултация,пустия му хемоглобин не ще да се качва,даже е паднал още.Пак ще трябва да пия хапчета та даже и след като родя.Всичко друго ми е ОК,чувствам се добре.Направих си и една разходка по магазините,купих на бебо комплект за изписване.
ами толкова от мен,ще хвърлям по едно око да видя хякой родил ли е.

# 236
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито на Уси, Ели-ок2, Красимира, Аани и Лаленце! Най- сърдечни пожелания за здраве и радости!

Мама Ана, по сроко съм пропуснала едно от момченцата и сега с дъщеричката на Леленце стават32 - 17:15. Ама нека някой провери, че нещо ми се размива погледа. А отностно колко остават чакащи, съвсем им обърквам сметката, защото много се появяват да се запишат за пръв път, сега след раждането. Ще подремна малко и тогава ща въвеждам и броя.

Гледам да се отспя, а имам да оправя още някой неща в къщи. Е уж имам време или поне се надявам да не зараждам поне още една седмица, ама знае ли се.

С интерес следя разказите на роделите вече, както за самото раждане, така и за първите разходки, кърмене и прочие. Със сигурност сте доста заети и уморени, но когато можете пишете.

# 237
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ЛАЛЕНЦЕТО, УСИ, КРАСИ- МИРА, ЕЛИ И ААНИ!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ, ДА ВИ ПРАВЯТ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ!
  bouquet
Аз от събота нямах интернет- скъсан кабел някъде в района- направо бях леко откачила вече, като откъсната от света се чувствах. Но имаче съм още тук, в очакване...
Виждам, че Лили нещо се губи- с тази паднала тапа дай Бпже скоро да ни съобщи най- хубавата новина.
Стискам силно палци на всички, за които големият ден е днес и се моля всичко да мине леко! Praynig

# 238
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета! Честити Ви бебчета и още малко търпение на чакащите! Аз съм от майските мами, влизам само да Ви кажа, че на 09.06. в 13.06 h kemenk Катя роди един прекрасен малък мъж - Борис, 2800 гр., 48 см. И двамата са добре.   bouquet

# 239
Cestiti na wsicki mami ot m.07

S izwinenie ce pi6a na latinica, no nqmam BG
Az sam Svetlana_72 i na 27.05. se rodi moeto wtoro momicence s teglo 4.000 kg i 0.50 cm. Wece sme si u doma.

S  pojelaniq za uspe6en den na wsicki

Общи условия

Активация на акаунт