Този път много ме скоси

  • 5 571
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Те всичките са такива,гледат да вземат преднина в разсърдването,та да не се налага да се извиняват Joy
Това и аз го забелязах, понеже не готвя, щото няма къде, по други поводи. Утрепва ме значи, по-цуплив е от мен Shocked  Но той не смее да не похвали, като се има предвид, че готвя веднъж месечно и ще вземе да ме секне и толкова да не готвя Joy

# 16
  • Мнения: 804
Я спокойно, те всички са такива и на 30 и на 50 все са професори в кухнята, все акъли дават и все никой не може да им готви "като мама". 
Има един хубав виц: След 20 години брак и вечно натякване, че не е като на мама един ден жената прегорила яхнията. Сменила тенджерата, проветрила, но миризмата на загоряло пак се усеща. Прибира се "великият" вкъщи и още от вратата ухилен вика: - МММММ доживях най-после да ми наготвиш като мама.
Така че, като се ядосаш пиши във форума и да не ти пука.   bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 415
Аз веднъж бях от другата страна и това ме накара да се позамисля - имах кофти ден в работата и го помолих той да сготви и яденето стана много гадно и мазно и на мене после ми се повръщаше; той каза, че без да иска се е получило така един вид изпуснал олиото  Simple Smile и е вярно - никога не го е правил толкова гадно, пък и на мене ми се е случвало да омацам яденето, обаче в момента бях готова да го убия понеже и без това си бях нервирана и изморена и изобщо трудно го преживях  Laughing

...но добре че има една супа от моркови в историята от преди семейния живот, която трябваше да си я ям сама дълго време и ми послужи за спирачка

# 18
  • Мнения: 319
Аз като ви чета постовете, направо ми иде да се обадя на моя и да му кажа какъв е готин и колко го обичам. Толкова е непретенциозен горкият, че чак отвреме навреме жал ми става. Аз имам много малко време за готвене. Гледам за малката да има нещо свястно за ядене, но свекито и без това подсигурява за нея. И той си яде филия с масло примерно, или спагети, или кренвирш с кашкавал на скарата. Само през уикенда се облажва с манджичка. Харесва му как готвя - казва, че готвя по-хубаво и от майка му и от тъща му (а и двете са майсторки!), никога не се е сърдил за вида или вкуса на манджите и така. Направо съм късметлийка!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят е "консерва" трудно хапва разни измишльотини и дори да са му харесали не признава.
 В началото като започнах да готвя и се ядосвах, че като не му харесва нещо не пропуска да отбележи, но ако е хубаво не ме хвали. Питам го - харесва ли ти?, ами нали го ям!
 Е, вече е поузрял е не използва такива реплики Laughing, а явно и свикна с това което готвя и си му харесва...

# 20
  • Мнения: 2 336
Моят яде всичко -много рядко се случва нещо да не му е по сърце. Напъва се насила, ама като нещо не му тръгне аз започвам да се цупя. Почва се едно обяснение, ама как пробвал, обаче нещо не му дохаресало. Идейки дава за другия път, а аз още повече напушвам. Общо взето в това отношение не се оплаквам.
Ама и аз съм хвърляла манджи - в джигера му бъркам така. Като съм му ядосана хвърлям и после не готвя. Бързичко се сдобряваме.  Laughing Веднага като огладнее  hahaha

# 21
  • Мнения: 2 631
Как мъжете да нямат място в кухнята  Thinking
Аз ако моя приятел не е там не почвам да готвя нищо! Как така аз ще се бъхтя, а той ще ми пуши цигари и ще гледа ТВ, например  Naughty
Той е по предварителната подготовка на ястието - рязане, кълцане, после миене на съдове  Twisted Evil
И винаги харесва всичко, което експериментирам, даже ми писва от хвалби понякога  Rolling Eyes
 Hug

# 22
  • Мнения: 6 029
и аз веднъж хвърлях една манджа.
прибирам се от бач скапана, тичам да пазарувам, за да му сготвя, да е щастлив и доволен... таман почвам, той се прибира, поглежда кво творя и заявява "оо, то това ще стане много бавно, аз отивам да си купя кебапчета и домати от пазара"... е па прощавай... можеше да изчака половин час. и полуготовото ядене отиде в кенефа. уби се да ми се извинява после.

# 23
  • Мнения: 4 546
Я спокойно, те всички са такива и на 30 и на 50 все са професори в кухнята, все акъли дават и все никой не може да им готви "като мама". 
Има един хубав виц: След 20 години брак и вечно натякване, че не е като на мама един ден жената прегорила яхнията. Сменила тенджерата, проветрила, но миризмата на загоряло пак се усеща. Прибира се "великият" вкъщи и още от вратата ухилен вика: - МММММ доживях най-после да ми наготвиш като мама.
Joy Joy Joy
аз пък готвя по-хубаво от майка му  Mr. Green
а скоро ревах цяла вечер, защото беше забравил да ми овкуси салатата.   Crazy имах много крив ден и си викам - днес всичко накриво ми върви, ей сега поне една хубава салата да изям. а той забравил да ми я овкуси.   Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 175
Моят мъж е всеяден  Heart Eyes, а пък аз съм много лоша готвачка. Ако нещо не стане, кученце го изяжда, а ние хапваме пица, китайско или каквото има в близкия магазин. Нещо не ми е по сърце готвенето и гледам да не се престаравам  Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 2 846
Моят нито ми придиря на манджите, нито се цупи. Готвя предимно в събота и неделя, защото през седмицата нямам време. Той готви също често, не мога да се оплача. Ако нещо не му се яде, се насилва, само и само да не ме разстрои. Не мога да си го обясня защо третирате мъжете си като деца (цупливи били!), вместо вие да сте глезаната вкъщи и да ви носи на ръце! newsm78

# 26
  • Мнения: 2 631
Я спокойно, те всички са такива и на 30 и на 50 все са професори в кухнята, все акъли дават и все никой не може да им готви "като мама". 
Има един хубав виц: След 20 години брак и вечно натякване, че не е като на мама един ден жената прегорила яхнията. Сменила тенджерата, проветрила, но миризмата на загоряло пак се усеща. Прибира се "великият" вкъщи и още от вратата ухилен вика: - МММММ доживях най-после да ми наготвиш като мама.
Joy Joy Joy
аз пък готвя по-хубаво от майка му  Mr. Green
а скоро ревах цяла вечер, защото беше забравил да ми овкуси салатата.   Crazy имах много крив ден и си викам - днес всичко накриво ми върви, ей сега поне една хубава салата да изям. а той забравил да ми я овкуси.   Joy

 rotfImao
 Joy hahaha Joy
Аз в такива кофти дни съм ревала, че маслото на филията ми не е намазано равно  Embarassed  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 814
И моят е от всеядните, каквото му наготвя си го папка, стига да има мръвка Wink.  Не претендира и при експериментиране на рецепти от готварския, но понеже е от по-ранното поколение, не пропуска да отбелязва, че му е много вкусно. Което ми е много приятно!

# 28
  • Мнения: 2 125
Ако евентуално има някакви претенции моят, веднага му предлагам да отиде да се храни в ресторант.

# 29
  • Мнения: 369
Е добре де, толкова ли не ги знаете какво обичат и какво- не?  newsm78 На моя му знам всичките предпочитания, съобразявам се с тях и съответно той винаги ме хвали като му сготвя. Дори когато експериментирам с нови гозби пак ги нагаждам на вкусовете му и знам дали ще му хареса предварително. А и в повечето случаи го питам първо дали му звучи добре това ядене. Плюс това за 5 години съвместен живот съм научила поне 40-50 ястия, които му харесват и му готвя предимно тях.

Общи условия

Активация на акаунт