Как се свалят малко килограми?

  • 4 788
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
...мога и да не вечерям, де...
И какво остана от целедневното Ти ядене? Едно кафенце сутрин нещо набързо следобяд, вечерята ако няма и настроение може и да се пропусне, и с какво живее тялото Ти, с наваксването на следващият ден ли?! Харка, я се вземи в ръце, това че имаш време за спорт е чудесно/ вече навика си го създала/, споменаваш някакви разделни стремежи/ и това също е добре/, пийваш по малко течности/ което трябва да се увеличи/, създай си добри хранит. навици- ще е от полза и за двете принцески, Те те копират. Пишеш че шоколада Те изкушава, ами това е добре че го съзнаваш, позволявай си по 1-2 блокчета черен- така съчетаваш полезното с приятното. Успех ти желая в премахването на излишните кг, направи го сега по правилният начин, защото ние жените с годините сме подвластни на натрупване на излишни мазнинки точно там- в коремната област и талията.

# 16
  • Мнения: 6 390
Ако тежиш 55кг. и искаш да свалиш 4 е трудно, ако си 65 и сваляш 4 е по-лесно, защото се предполага, че имаш повече мастна тъкан.
Аз смятам, че 4 кг. не се свалят трудно- храни се по-ограничено, но пълноценно, щом не можеш без сладко не се притеснявай ( е, ако го ограничиш е в твоя полза) но тогава увеличи движението- т.е. изразходвай повече отколкото приемаш!
 Звучи елементарно, нали!!! Simple Smile
Много елементарно наистина, но май се забравя друга елементарна подробност - височината.
Харето дали е 160 см за да свали лесно тези 4 кг и да стане 60кг  newsm78- това наистина трябва да е лесно, но ако е 180 см и иска да стане 60кг  ... може да й е доста трудно  Wink Mr. Green
Левскарке, нищо лично, и за мен всичко хубаво е синьо  Wink Mr. Green
Просто личен опит споделям  Wink Mr. Green

Харе има ли напредък Party

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
165 санта съм Laughing

Ели, оня ден си теглих телесата, 53 показа, ама аз много не му вярвам на кантаря.
промених малко режима, хапвам черно шоколадче по идея на Калида, извадих и един спортен уред за мързеливци...и него вкарах в ежедневните си тренировки Praynig
очаквай включване отново Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Съвета за закусването е добър, но не действа при всички. Аз например никога не съм закусвала и като почна да закусвам - започвам да качвам кг.

Общи условия

Активация на акаунт