Фотошоп 29

  • 23 294
  • 485
  •   1
Отговори
# 60
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
emi_jamie, извинявай! Мислех, че си ти! Имаше едно момиче, писахме си два пъти. Сега гледам ник-а там й е titi... То момичето може изобщо да не влиза в този форум, де!

# 61
  • Мнения: 4 586
Котката, там където я видях за пръв път. Благодаря, Дамянти!

# 62
  • София
  • Мнения: 4 031
Няма да коментирам поотделно, защото всичко е чудесно!
Много обаче се впечатлих от рамката на Карменчето от предишната тема с двете дървени врати.Мога ли да си ги изпрося? Praynig
Биляна, защо не качиш и другите, днес отново разглеждах албума- страхотни са!
Ето нещо старо и лилаво от мен:

# 63
  • Мнения: 1 485
Привет на всички!
В предишната тема не успях да се запиша,но в тази ще го направя.Но преди това да попитам,че нещо май не схванах-какво точно се е случило със скраповете на рускините,че днес търсих,но имаше само 3 странички,а старите теми ги няма? newsm78
И преди да пусна моето творение,което не е нещо особенно,да поздравя всички за красотите Hug Hug Hug

# 64
# 65
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
iguanka, все по-хубави рамки правиш... Може ли да си изпрося една и за моя син?!? Ако проявиш интерес, има го в общия сайт!

# 66
  • Мнения: 2 271
Комши , в какъв конкурс участвате и дай адресче за да разгледам красотите / или пак не съм разбрала нещо  newsm78 /
Имахме конкурс,но завърши преди седмица.

Пак шаренияпускам.Семпли не мога да ги правя аз Mr. GreenДа ме извинят лулуто и малена за нефокусираната снимка,но къдъра много ме кефи.

# 67
  • Мнения: 3 050
iguanka, все по-хубави рамки правиш... Може ли да си изпрося една и за моя син?!? Ако проявиш интерес, има го в общия сайт!
Утре ще ти направя  Peace , че сега правя на Кайо а сестра ми ще сяда и тя на компютъра-но ще бъде удоволствие за мен   bouquet -ако имаш и други снимки, от които да избера ще ми бъде по-лесно  Hug

# 68
  • Мнения: 2 271
Виждам, че те пак намират скраповете и ги пускат, така, че няма да останем на сухо  Laughing
Да,но ги контролират постоянно.Едно от рускинчетата направило скрапче ,пуснало линкче за теглене и веднага попитаха  дали тя е автора.
Ето виж http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=79690&view=f … ost&p=3734890
Хе,гледам,че и Наталина се е регнала. Grinning

# 69
  • Мнения: 1 485
Виждам, че те пак намират скраповете и ги пускат, така, че няма да останем на сухо  Laughing
Да,но ги контролират постоянно.Едно от рускинчетата направило скрапче ,пуснало линкче за теглене и веднага попитаха  дали тя е автора.
Ето виж http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=79690&view=f … ost&p=3734890
Хе,гледам,че и Наталина се е регнала. Grinning
Ами ,хайде тогава и ние да почваме да правим скрапове! Wink
Още нещо от мен

# 70
# 71
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Виждам, че те пак намират скраповете и ги пускат, така, че няма да останем на сухо  Laughing
Да,но ги контролират постоянно.Едно от рускинчетата направило скрапче ,пуснало линкче за теглене и веднага попитаха  дали тя е автора.
Ето виж http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=79690&view=f … ost&p=3734890
Хе,гледам,че и Наталина се е регнала. Grinning

Хихи - аз съм там постоянно - но дори и така както го направиха сега е по-удобно отколкото да търсиме по отделните блогове кой кога пуска нещо. ПОсещавам и другия руски форум, но там сега направиха така, че трябва да имаш поне 5 мнения за да виждаш какво са вложили. а аз с моя руски ме е срам да напиша и едно. Разбирам всичко, но като тръгна да говоря и го смесвам с чешкия Embarassed

# 72
  • Мнения: 6 039
petia47, рамката е страхотна, можеш да пооправиш снимката леко с unsharp mask


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/498?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F498

# 73
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Виждам, че те пак намират скраповете и ги пускат, така, че няма да останем на сухо  Laughing
Да,но ги контролират постоянно.Едно от рускинчетата направило скрапче ,пуснало линкче за теглене и веднага попитаха  дали тя е автора.
Ето виж http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=79690&view=f … ost&p=3734890
Хе,гледам,че и Наталина се е регнала. Grinning

Хихи - аз съм там постоянно - но дори и така както го направиха сега е по-удобно отколкото да търсиме по отделните блогове кой кога пуска нещо. ПОсещавам и другия руски форум, но там сега направиха така, че трябва да имаш поне 5 мнения за да виждаш какво са вложили. а аз с моя руски ме е срам да напиша и едно. Разбирам всичко, но като тръгна да говоря и го смесвам с чешкия Embarassed

Ха, а аз освен с български не се сещам с какъв да го смесвам руския. И аз съм регистрирана в другия форум, ама само си гледам. В материнство-то поне два колажа пуснах и поздравления получих дори...
iguanka, веднага качвам още снимки... Ох, дано не съм досадна... Embarassed

А какви са ви ник-овете в руските форуми?

# 74
  • София
  • Мнения: 2 377
Malenna, прекрасни рамки и новите снимки на Малена са разкошни  Heart Eyes
Моля те, би ли обяснила на тази рамка как елементите върху снимката са като фона. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт