Прани гащи са простряни на ГЕРМАНСКИ сладурани, гросе 32

  • 10 157
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Мунката е с полска филология.
Лиска и Ми6ето са с българска!
Сердика,ти  каква завър6ва6? Party
Аз съм съ6о  с езици,но пове4е към лингвистиката!

Апропо 4ерноризеца Храбрия ThinkingЕдин от професорите ми иска пълна разработка на трактата!Каза,4е кратката ми версия много му е харесала и ме заби сега с пълна версия от 30 листа! ooooh!Аз скандинавистика ли следвам или българска филология Sick Та 15 листа с локуми написах ве4е,остават о6е 15.Ама тях си ги оставям за Берлин. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 768
Весе, по правило филологът е филолог. Както и славистът, така и германистът трябва да знае собствения си език. Същото важи и за обикновения човек, който иска да научи чужд език - първо трябва да владее собствената си граматика. Или греша?


Муни,какво иска6 да ми каже6 с това? Rolling Eyes

Бравос на  Чомачето ,4е оздравява! Laughing

# 17
  • Мнения: 3 521
от 4ти до 7ми клас ходех на Олимпиади по математическа лингвистика, най_голямото шоу беше, когато ни се падна текст на фински, много калпав еzик...от тогава ги уважавам скандинавците, как са успели да го окалпаzят толкова не е истина Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: 11 316
при нас е важен пепитеният десен на буквите, актуален е, остава...иначе много благодаря Вечке, аzбуки и аz имам доста, все пак zа 3те години в дира съм понатрупала богатства, ама нямаше други подходящи zа огащване Rolling Eyes .

Тоз момент просто го пропуснах - връзката със заглавието ooooh!
Още не съм доспала от вчера, а утре пак ме чака същия екшън.
Аман от бюрократи и надути аристократи Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 434
zа нас е важно да иzлеzе проверката по деформационно състояние на простора, а той е правилно укрепен и не би се превърнал в механиzъм, който да иzпльоска кЮлотките на zемята.

Ще ти простя ятовия преглас в заглавието, ако разрешиш да си сложа горния цитат в подписа.

# 20
  • Мнения: 1 768
от 4ти до 7ми клас ходех на Олимпиади по математическа лингвистика, най_голямото шоу беше, когато ни се падна текст на фински, много калпав еzик...от тогава ги уважавам скандинавците, как са успели да го окалпаzят толкова не е истина Rolling Eyes.
Ние трябваше да си изберем в Грундщудиума един скандинавски език и задължително староисландски!Аз изу4авах швецки!Винаги най -малко желаещи е имало за финландски!По 3-4  в група!Сещащ се защо! Wink

# 21
  • Мнения: 3 521
zа нас е важно да иzлеzе проверката по деформационно състояние на простора, а той е правилно укрепен и не би се превърнал в механиzъм, който да иzпльоска кЮлотките на zемята.

Ще ти простя ятовия преглас в заглавието, ако разрешиш да си сложа горния цитат в подписа.

Ръъъъъzрашаам Crazy Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 423

Швеция. Там живеят шведи!
Правят шведски тройки.
И говорят шведски.
А ти изучаваш шведски.
За шведски тройки ти е рано още.

Какво чета, пощальонът да побърза, а?!

И кво ся стана с гащите?

# 23
# 24
  • Мнения: 1 768

Швеция. Там живеят шведи!
Правят шведски тройки.
И говорят шведски.
А ти изучаваш шведски.
За шведски тройки ти е рано още.

Какво чета, пощальонът да побърза, а?!

И кво ся стана с гащите?

Мерси,Лиске!Идвало от Schwedisch  швеДски! Joy

# 25
  • Мнения: 357
наложи да пишете под неграмотността на инженерки, zа нас е важно да иzлеzе проверката по деформационно състояние на простора, а той е правилно укрепен и не би се превърнал в механиzъм, който да иzпльоска кЮлотките на zемята. Пункт.
'псолютно Peace

Сърфи, Буш кацна вчера в Росток, така че все пак да внимаваме с гащите. Много ми харесва оформлението. Аз не че много отбирам от такива работи, ама естетично ми се види някак.

Тъкмо да се оправдая с римата и  Лиска ме изпреварила. Ще ме прощавате, другарки филоложки! Както вече стана ясно аз съм прост инДженер и неграмотността ми иде отвътре. Нищо, че бях отличничка по литература, ама все пак в МГ, така че съм се засухарила от ранна детска възраст, връщане назад няма.

На другарката Евлогиева - моите почитания!

# 26
  • Мнения: 3 521
Ти пък от къде zнаеш какво иzучава Вессито? newsm78
За гащетките...
Тъкмо мислех да попитам zабеляzвали ли сте по магаzините Höschen in Döschen? Много идейни надписи имат Laughing.

# 27
  • Мнения: 1 768
Оффф..Като казахте Буш...Нали 6е идвал сега на 11 в България..А ние тогава мислехме да летим за Берлин!О6е от сега била окупирана цяла София!Имало големи задръствания ! ooooh!

# 28
  • Мнения: 3 423
Мерси,Лиске!Идвало от Schwedisch  швеДски! Joy

Ела при кака да те отрака. Laughing
Къмпинг, шведки, бар, легло...
Да се включат мъжете по темата.

Не само Буш, ами и родителите на
отвлеченото в Алграве момиченце
са днес в Германия. В Германия всяка
година изчезвали 1600 деца, но не за
всяко се намирали пари за откуп, пари
за частни джетове, не за всяко дете се
включват ВИП-овете. Някой да е наясно,
защо точно за това момиченце се надигна
световната обикновена и необикновена
общественост? Какви са родителите?

# 29
  • Мнения: 3 521
Какви са родителите?

Е това е много добър въпрос...ама много. Peace

Общи условия

Активация на акаунт