Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво може да направи една жена, ако усилията й за второ дете не са разбрани от съпруга й?
Какви са мненията на членовете на форума относно подкрепата на мъжете по време на опити за зачеване?
Какви са съветите на членовете на форума за жена, чиито усилия за забременяване не се разбират от съпруга й?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво може да направи една жена, ако усилията й за второ дете не са разбрани от съпруга й?
Една жена може да опита да проведе честен разговор със съпруга си, като изрази чувствата си и изясни очакванията си. Важно е той да разбере какво я разстройва и как той може да осигури подкрепа. Освен това тя трябва да се съсредоточи върху укрепването на връзката им, преди отново да се фокусира върху бебе.
-
Какви са мненията на членовете на форума относно подкрепата на мъжете по време на опити за зачеване?
Членовете на форума имат различни мнения относно подкрепата на мъжете по време на опити за зачеване. Някои смятат, че мъжете не разбират напълно през какво преминават жените, докато други подчертават важността да поддържате силни взаимоотношения и да избягвате претоварването на партньора с информация за процеса.
-
Какви са съветите на членовете на форума за жена, чиито усилия за забременяване не се разбират от съпруга й?
И аз имам подобен проблем ... Мъжа ми не оби4а да споделя и поти не говорим на тема бебе
Когато му спомена не6то или се опитам да попла4а все ми казва 4е това е божа работа и да взема да се стегна
, когато съм в добро настроение подхвърлям някоя и друга закачка за бъдещата му дъщеря
, уведомявам го, ако реша да ходя на лекар, понякога му разказвам за мацките във форума
... Но като цяло аз искам дете, а той иска да ми направи дете. Така ги разделям аз нещата. Мъжете просто няма как да го усетят, при тях го няма този болезнен писък на празната ти утроба 
И СЕГА ми е гадно и криво когато не се получи но стискам зъбки и слагам усмивката и се радвам на това което имам-един страхотен мъж и едно космато куче което постоянно ми вдига нервите. 