Колко дни след нормално раждане правихте секс?

  • 4 904
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
       Аз зададох почти същия въпрос преди два месеца. На мен лекарите ми казаха нищо да не си вкарвам там шест седмици и да не взимам вана също, защото трябва да заздравее. Иначе си правехме секс по други начини докато станах готова. Но после ме болеше ужасно още месец два. Обясни ми гинеколожката че е заради производството на един хормон който прави влагалището еластично и отговаря за овлажняването и който е в намалено производство по време на кърмене, но все пак се увеличава с течение на времето след раждане. Било като жените в менопауза както те са стеснени и сухи така и кърмачките били заради този хормон. Та това ми обясни доста добре нещата и се поуспокоих че няма вечно да е такъв зор секса.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
5 месеца след раждането - когато мъжа ми се прибра от път.

# 17
  • Мнения: 2 567
Дни.... Хе-хе. На съпругът ми може и да са му се искало след дни да е, но минаха цели 3 месеца.
Имах разкъсани шевове, психически не бях готова и доста се наложи да поизчакаме.

# 18
  • Мнения: 3 500
И аз правих секс след около 20-тина дни, като попривършиха лохиите. Но аз нямах нито един шев. Въпреки всичко усещах напрежение и лека болка.

# 19
  • Мнения: 244
Около50-ия ден след раждането Mr. Green

# 20
  • Мнения: 27 524
Уф, зависи, мои познати правиха даже след 14 дни, аз се пробвах след около 2 месеца, ужасно ме болеше и откарахме цяла година в отлагане  Embarassed

разбира се, споделям нещо лично и тогава винаги съм абонирана за първа на страницата  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 924
 tooth
Аз няколко дни след раждането бях загоряла като бабичка вече...вместо да сънувам пелени и ревове,
няма да ви разправям какви неща сънувах Whistling
Но изчакахме да намалее течението.
Някъде на 14-15 ден май беше.
Само по-лекичко и нежно го раздавайте като за начало.

# 22
  • Мнения: 423
След два месеца! Нямаше никаква болка и неприятно усещане всичко си беше ок!

# 23
  • Мнения: 6 618
Месец и половина след раждането и не ме болеше.

# 24
  • Мнения: 393
След като ми свършиха лохиите...около месец.
Peace

# 25
  • Мнения: 2 677
Три месеца. Имах ужасно голяма епизиотомия и ми беше противопоказно.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Към 50-я ден някъде.След като ми спряха лохиите напълно.

# 27
  • Мнения: 192
Минаха към 2 месеца, но си играехме на други игрички през това време!  Wink

# 28
  • Мнения: 256
Sled mesec,no prichinata bjaha lohiite,a ne jelanieto Laughing.Dosta po-rano se chuvstvah gotova tai kato mnogo barzo se vazstanovih ot sekcioto
Uspeh na teb!

# 29
  • Мнения: 256
Sujaljavam-ne vidjah,che se govori za normalno rajdane  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт