Колко дни след нормално раждане правихте секс?

  • 4 916
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Аз бях секцио.Лохиите минаха къмто 18 ден и ний с таткото айдии на 22 ден. Първия път много боля, но след това по хубаво никога не ни е било. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 270
Ауу и аз като галфи не видях че става въпрос за нормално раждане...Е, наслука.. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 209
след около месец, все пак трябваше да ми зараснат няколкото външни шева!!отначало е малко болезнено през първия месец, но после всичко е както преди!успех! newsm10 smile3534

# 33
  • Мнения: 393
След 3тия месец .. с ужасни болки!  Confused

# 34
  • Мнения: 1 081
Дни..., хехе... Първия опит беше към втория месец, но то беше само опит, а иначе минаха около четири месеца. Въобще не се чувствах готова, пък и болеше, абе направо си бях като девствена.

# 35
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Тъй като родих с много разкъсвания решихме да изчакаме и след като ме прегледа гинито - направихме първия опит след 2 месеца от раждането.  Wink

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 354
38

# 37
Смятам, че е нормално да ти се иска.Това си е физиологична нужда.При мен беше след около 30 дни приблизително. Като се има предвид, че бях доста разпрана и шевовете ме наболямаха, но беше приятно изживяване. Бъдете внимателни!

# 38
  • Мнения: 222
Ние след 15 ден и при двете раждания.Имам няколко външни шевове и бяхме по-внимателни.При първото раждане ми беше малко болезнено(от шевовете),но втория път доктора си беше свършил отлично"работата" Laughing

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 810
2 месеца  Embarassed

# 40
  • Мнения: 5 362
След около месец и нещо,абе 40 дни да кажем,приблизително.

# 41
  • Мнения: 617
Около 35 ден, когато ми свършиха лохиите, бях епизиотомия. Чуствах се подготвена и го направих. Беше както преди, ако не и по хубаво Mr. Green

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
около 38 дни след раждането.е болеше си ,но това заради многото шевове.

# 43
  • Мнения: 1 817

Аз със секцио раждах.Та може би 1 месец след раждането правихме секс, а преди това си "обръщахме внимание " по други начини. Тогава и ми спря кървенето след месец. Не изпитвах никаква болка-беше ОК.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета благодаря, че се включихте. Въпреки епизотомията и очакванията, че ще боли изобщо не бе така и мина много приятно и много, много хубаво както преди.

Общи условия

Активация на акаунт