Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Харесва ми ето тази:

# 16
  • Мнения: 1 212
Ами , тък като имам още много неща да правя, на този етап живота ми - къща би изглеждал  така   Grinning

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Къщичката на баба Яга.
В най-тъмното на гората, на кокоши крака и с гребен.
Вътре огнище и сушени билки по стените. Понякога задушлива смрад, понякога - чудни ухания.  Laughing
Не можеш да влезеш вътре, ако не се поклониш и не помолиш със смирен гласец.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 629
Къщата е огромна и пуста. В мазата свети крушка, която току примигва, прах и паяжини покриват купища изгубени вещи, счупени лампи, страховити сандъци. Таванът е дървен и просторен, светлина, в която танцуват прашинки, нахлува от капандурата, а вятърът полюшва детско конче-люлка. Кухнята е отзад, каменна, на печката с дърва къкри манджа, а над камината се сушат билки. Стълбищата между етажите са криви и неравни, забравени цветя вехнат из вазите по коридорите. Огледалата са олющени. В банята дреме чугунена вана. Градината отвън е дива, но поддържана, с пейки и навеси. Няма ограда.

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Би бил замък с огромни светли зали с цветни стъкла на прозорците, голяма открита тераса, ограден с много дебела стена и със дълбоки, тъмни, тайнствени подземия. Би имал огромен двор изпълнен с красиви цветя и др. растения и лабиринт в който ако се загубиш ще е много трудно да излезеш. Ще има ров с пускащ се мост чийто вериги обаче биха били ръждясали и изхабени, и всеки път когато някой се опитва да влезе в замъка ще има опасност да падне в рова с крокодилите (просто не може в рова да няма крокодили), успее ли обаче ще го чака уют, сигурност и спокойствие, стига да не се опита да ми изнася покъщнината.

# 20
# 21
  • Мнения: 7 112
Малка, но паркът да бъде огромен.  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 447
В банята дреме чугунена вана.
В чугунената вана дреме той...

# 23
  • Мнения: 1 629
Ех, кака, добре че ми напомни че аз съм архитектът и архетипът си го избирам все пак  Grinning

# 24
# 25
# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Силно се колебая как точно искам да изглежда живота ми:

 

# 27
  • Мнения: 4 841
Консервативна съм. Ей такъв го искам:

# 28
# 29
  • Мнения: 335
С чардак (двукатова), огнище, зид...
И малка спретната обсерватория иззад сайванта...

Но засега си я поддържам такава:
http://www.libvar.bg/culture/images/christmas3.jpg

Общи условия

Активация на акаунт