Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 142
  • 177
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 721
Ох, аз пък искам лично да ме тренира , ама...
Многомесечна мечта.... Crazy

# 121
От кога чакам да излезе и в България тази книга. Имам въпрос : Книгата нали е на български, защото по-нагоре прочетох, че е на английски. И още един въпрос: Когато поръчваш книгата по интернет плащат ли се някакви пощенски разходи и как става плащането?
МНОГО БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ, така се развълнувах като видях за тази книга, че нямам търпение да я прочета.   bouquet  bouquet  bouquet

# 122
  • Мнения: 1 290
Втората част за 12-то дни е на български,говорихме,че в Сащ има друга ,която е 6 седмична програма и я няма тук

# 123
Сега разбирам. Благодаря  Tristania   bouquet. В къщи има Как да преобразим тялото си за 6 дни и накрая на корицата има реклама на Как да преобразим тялото си за 6 седмици. А за 12 дни сега разбирам. Аз очаквам 6 седмици.  bouquet

# 124
  • Мнения: 6 958
Силно се надявам да има упражнения в нея. Като я получа ще я прегледам и ще пиша. Дано в тези жеги няма проблем с доставката. Laughing

После ще преразкажеш ли с няколко думи какво се пише в книгата?  Praynig

Край запалих се и аз  Crazy Режимът се опитах да спазвам, но си се провалих по моя си вина, но харесва ми всичко написано в първата му книга за 6 дни и сега и тази за 12 дена ме заинтригува  Twisted Evil

# 125
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ще разкажа, но не ми я носят smile3514. Правили са ми и друг път този номер.
Идват на другия ден, без да се обадят, сякаш съм длъжна да си стоя в къщи. А при поръчката посочваш интервал от няколко часа за доставка.
Иначе от тази книжарница излиза най-евтино- само 65 ст е доставката до в къщи, а правят и отстъпки от коричната цена.
6 седмичната програма ми е мечтата, но доколкото видят в нета е комплект от дискове, въже и някакви малки книжки. При цена над 100 долара, едва ли ще я издадат в България.
Но да се надяваме.

# 126
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Е вече притежавам книгата newsm44 Засега само я поразгледах. В нея се набляга на упражненията и принципите на Търмън- как  трябва да се изпълняват. Малка част е отделена на храненето, отново има тест за определяне на типа тяло. Та храненето е почти същото както в 6  дневното  преобразяване., с малко увеличение на въглехдратите - явно заради тренировките. Примерно за моя ти п А нямаше ориз а сега виждам порция на закуска.
Упражненията са със стол, гирички и неговото ластично въже./ който е гледал Пълна промяна ще се сети/.

Някой знае ли откъде може да се снабди човек с такова - аз търсих миналата година , но не открих newsm78. Ще се радвам ако някой сподели от къде може да си купя такова.

Това е на първо четене. Само ще споделя, че съм много доволна   за упражненията. Като гледах Пълна промяна много се запалих по системата му. Опитах се да запиша някои от тях, но не ги даваха точно как се изпълняват.
Ако се интересувате ще пиша пак.  Малко съм ангажирана от утре, но до края на седмицата ще я прочета. Ще хвърлям по едно око да видя  дали някой ще ми отговори за въжетата.

# 127
  • Мнения: 6 958
Тиси честито за книгата ти  Hug Ще чакам подробен преразказ от теб   Wink

Ако може да ми отговориш на едно въпросче само  Praynig Praynig Praynig Какво пише за кростренажор конкретно ме интересува, ако не пише за него предполагам, че има за бягъща пътека или велоарометър  newsm78 В 1 книга Търмънд говори за бавни упражнения на тях с голяма продължителност (до 60 мин.) и табличка за пусла имаше... нещо по специфично за работата с този вид уред пише ли - време, скорости, колко пъти дневно, интензивност и т.н.?!?  Praynig

А за въженцето идея си нямам даже какво е  Blush

# 128
  • Мнения: 685
Ластично въже не съм виждала тук в България... Ако имаш някой познат да ти го прати или донесе от някъде. В САЩ има най-различни видове и мисля, че точно затова има изобилие - Търмънд е сензация.

# 129
  • Мнения: 485
аз не съм гледала шоуто и не знам какво точно трябва да е това въже, но по спортните мегазини предлагат разни такива, като например http://www.4fitnessbg.com/shop/product/view/343.htm       има го и тук http://sportdepot.bg/access-yoga.html       и тук е същото http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=914&id=8908        май само това ми излиза и то е едно и също------ някой гледал шоуто да каже така ли изглежда


П.П. това е различно http://www.samozdrav-bg.com/18.89.0.0.1.0.phtml

# 130
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
svetlat  да точно това е. И аз снощи се разрових и открих , но ти благодаря за отговора newsm51.
 Проблемът явно идва от наименованието - в книгите на Търмънд са го превели като лента за упражнения, аз не знам защо му казвам въже - може би защото ми прилича на въже за скачане, а то да се окаже ластик за растягане. Joy Joy Joy
Търманд много го използва, особенно за упрежнения за ръцете в домашна обстановка.

Миранди- в книгата се набляга на правенето на силови упражнения, за офрмяне на отделните части на тялото. За бавните упражнения пише абсолютно същото- 45-60 минути. Пак не споменава кростренажор- а джокинг, велоергометър. Препоръчва ги 4-5 пъти седмично.
Пак има таблица за пулса. Но  аз също имам кростренажор и си тренирам на него. Не съм от типа дето ще хукне по улицата, Joy
Това е за сега. Ако имате въпроси пак ще отговоря.

# 131
  • Мнения: 485
Тиси, това с ръкохватките ли е въпросното нещо?

# 132
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Да. Поне изглежда като това, което съм гледала в  Пълна промяна

# 133
  • Мнения: 6 958
Тиси благодаря ти за отговора  Hug Друго интересно, ако има в книгата чакам да го чуя  Flutter Flutter Flutter

А ти как изплзваш твоя крос, колко пъти седмично и с каква продължителност, а добавки приемаш ли?  Rolling Eyes Гледам сме на едни кг. горе долу, само че твоята цел е по малка от моята... За сега се целя в 65 кг. на първо време  ooooh! На каква диета си? Извинявам се малко за оффа от темата  Blush

А за упражненията, за които пише Търмънд с гирички ли се изпълняват или се изисква ходенето на фитнес и боравенето с тях му уреди  newsm78

А за въженцето много ми хареса и на мен, някоя от вас ако си го вземе да сподели... Няма да е зле и аз да си го взема, но ще отложа за известно време...  Confused

# 134
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Да ще пиша, нека да я прочета подробно. Срам ме е да кажа как го ползвам моя  кростренажор Embarassed.
На приливи съм - почвам уж редовно през ден и като се случи да прескоча този график - все не намирав време  за следващия път Joy
Карам на първа степен и си следя пулса по Търманд.
Прочетох снощи много интересен абзац- правил е нещо като експеримент и се оказало, че именно с тези упражнеия/ бавните с дълга продължителност/ се свалят повече тлъстини от корема, отколкото на бедрата.
Иначе упрежненията му не са много - има много талблици с указания  дали са подходящи за твоя тип тяло- посочено е кои издължават мускула-/ т.е. те правят по слаб/. Препоръчва схемата 2/ 1 Два дена правиш упражнения 1 ден за долна и средна част на тялото, втория ден за  горната част и 1 ден почиваш. Като гледам не са сложни и ще отнемат 10- 15 минути най- много. Можеш да правиш само за тази част от тялото, за която си искаш. Изпълняват се  с гирички, и с този ластик и подпряна на стол- все за домашно приложение.

Общи условия

Активация на акаунт