МНОГОДЕТНИ МАМИ 18

  • 14 326
  • 310
  •   1
Отговори

Анкета

Колко от нас ще бъдат на Пикника -  събота, 9 юни, от 10.30 ч. на Дендрариума на Витоша?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 09 юни 2007, 00:20

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Как бе Юле да няма телефони - 0894380927 - щи пратя стрела

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 035
Здравейте и от мен  Hug Аз доста време съм читател, а не писател, но също обещавам да се поправя  Embarassed
Лек ден на всички ви   bouquet

# 32
  • Мнения: 186
Честито на рождениците!   bouquet  Много здраве и радост им желая!
И аз напоследък съм читател на темата  Sad  , но дано се взема в ръце. Много хубава абитуриентка  пипи, след две години и нас ни чака тази радост и то двойна.Сина и дъщерята ще завършват в една година.Но има време.Малкия ни пак е болен, направи ларингит и сега май го повтаря.Пак лекарства и сиропи.
Незнам дали писах за благотворителния ни базар на 1 юни- мина много добре.И времето беше чудесно.За разлика от дъжда тези дни.Тук продължава да е лошо положението , предимно в селата.Но и в града има наводнени къщи и то заради запушена канализация.Пред нашия блок след всеки голям дъжд става такова голямо море, че в трите входа се влиза с вдигнати крачоли  Mr. Green.  Сега пече слънце и ще се разхождаме.
Продължавам да се надявам, че Криско ще се оправи  Praynig .

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Ох и този пикник май го пропускаме!

Цялото семейство ще раздаваме брошури - нашият татко от скоро е GP и набираме пациенти.

Ще чакам рапорта  от срещата!

А защо пловдивските мами също не си спретнем пикник????

Абе пловдивски мами, защо не се съберем някой ден? - знам че е трудно с голямата челяд да идем на пикник на витоша, ама нашите тепета не са толкова далече? И как като другите и ние да имаме медийни изяви? Трябва да чуят че ни има!!!!

Ехо има ли някой от пловдив?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 035
Аз де Simple Smile , ама е много трудно да хвана големия да ходи някъде, навсякъде ходя с малката и ако малкия се навие от време на време  Mr. Green

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Пиши един тел на лични, ако искаш моя - 685251

Simple Smile

# 36
  • Мнения: 143
Момичета, много ни се идва на пикника, ама си строших сушилката и ще си нося прането на вилата да го суша. Няма да ви казвам, колко се е събрало  #Crazy Дещата сметят по 3 тоалета на ден  Crazy Не знам, щом синовете са такива кипровци, каква ще е дъщерята.
Весел уикенд!

# 37
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Нямах време да изчета всичко, но по-въпросите, които мернах:
ДжулиС, тел. ми е 0885307586, аз имам твоя и мислех да ти звънна утре, за да се уточним.
За пикника, миналата седмица бяхме в София, за тази няма да можем.
Раде, може да организираме нещо, аз съм за.

Поздрави на всички празнуващи и празнували   bouquet  bouquet  bouquet

Съжалявам, ама нещо не съм в час. Май ще се местим от Пловдив и съм  #Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте МНОГОДЕТНИ МАЙКИ!!!!!!!!
  Много се радвам , че  ви открих!Гледах ви по ТВ!Това което правите е много хубаво!Успех!!!
  Аз съм Тити - 22.02.1970г. и любимият  ми е с 11г. по голям от мен.Имам 3 Животни:
                               Ева на 12 г.-30.04.1995   ;
                                Лора на 8г.-1.04.1999 ;
                               и Ицко на 2 и 6м. - 14.12.2004 кърмен 2г. и половина-до-24 май 2007
  Много съм неорганизирана и ми е много трудно!!!!!!!Надявам се при вас да науча някои хитрини за организирането, наказването и възпитанието на децата!А и средната явно много ревнува , а аз не мога само нея да гушкам!
Имате ли място , където обсъждате тези проблеми?
  Ако мога ще дойдем на пикника.Чудесна идея!Ще помагам с каквото мога занапред!
   Честито на рожденниците!Желая им много здраве и късмет!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 18:26 от titico

# 39
  • Мнения: 11 607
titico добре дошла  bouquet! Къде по-точно ни гледа,че сега по много ТВ ни даваха....Ей сега те включвам....

Добрата организация включва добри и послушни деца, още по- послушен и немърморещ
 мъж....Ако намериш обаче такова семейство - или това е сън или филм, или ти не виждаш добре...Така че споко...Учим се всички в движение - понякога успяваме, понякога - не, важното е да не се отказваме  и да сме постоянни! Мърморенето също влиза в играта...Приказвай на децата си, един ден ще даде добри резултати. Споделяй тук, ще намериш много съмишленички и .. не се притеснявай - тук всички сме много, много готини и разбрани!

Мами, багажа ми е готов за излитане...Като го погледна и ми става лошо...защо вчера ме домързя и не го пратих като колет по гарата....сега си бия главата в стената ама е вече късно...

Пак ми се губят мами....Оливети, СуперТеди, Галче, Сузи, Хелла, то май който и да кажа - няма да сбъркам...а Сватятата ми - сигурно е отишла да си търси нова Сватя.......Не е закана, ама ви обещавам,че ако се ядосам някой ден - на 1 страница ще оставя само мамите,които редовно пишат в темата.......

# 40
  • Мнения: 907
  Bulb Включвам се с една прясна идея. Сега като си мислех какво ми пречи тук и ми хрумна - не може ли да си направим подраздел Многодетните както е в "Дом и семейство" / "Дом" и "Хоби". Много дългa  и обърканa става  иначе всяка част, а и кой ще се рови в 18 по 15-20 страници за нещо конкретно  ooooh!. Там може да имаме "Кои сме ние", поздравления разни, теми актуални и пр. Мисля че ще е по-прегледно.

# 41
  • Мнения: 11 607
MegiX  преди време го исках това, но ми бе отказано....По ред причини....

# 42
  • Мнения: 3 479
MegiX  преди време го исках това, но ми бе отказано....По ред причини....

Мамче, тогава наистина бяхме много малко. Сега мисля е друго.
Обаче не знам каква е процедурата и къде се пускат анкетите за нови подфоруми.  newsm78 А и май трябва да съберем доста гласове `за`. Ще можем ли?

# 43
  • Мнения: 487
Здравейте и от мен.Още веднъж и аз да кажа - молим се за Криско и Лилибон! Praynig
Честит рожден ден на всички,които съм пропуснала - да са живи и здрави и много,много щастливи!  bouquet
Добре дошли на новите мами и техните семейства! Hug
Диде,много хубава е иконата на Ваня.На първи кумувахме и подарихме икона на младоженците.Ако знаех,че щерка ти рисува,можеше да й направим една поръчка...Нищо,ще има и други поводи! Peace
Дивна,къде си жено?Учиш ли за предстоящите изпити?Аз нещо много се омързелевих и хич не ми се занимава....Защо така бързо губя интерес?
Много поздрави на всички мами и целувки!  bouquet
Цоци,оправи ли се с камерата?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Тук съм ,тук съм.
Тези дни дъщеричката ми тръгна на ясла и само правя тигели по улиците,докато свикне.А малкия е толкова палав ,че вече гледам така  #Crazy
Това е само една малка част от щуротиите които върши-http://www.vbox7.com/play:0b7d9700 ,нищо не мога да свърша.
А вечер вече нямам сили.Надявам се ,като останем само с малкия да вляза в крачка.

Лили миличка  Hug,непрекъснато мисля за вас.Кураж и те чакаме отново в нашите редици с добри новини.
Бог да е с вас! baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт