МНОГОДЕТНИ МАМИ 18

  • 14 516
  • 310
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 470
   Здравейте!!!Днес беше един наистина хубав ден,такъв за какъвто винаги съм си представяла,че сме щастливи!И не защото имаме придобивка,или сме ходили някъде...Не!Збъркщахме се от работа,но бяхме всички заедно,едно голямо семейство,почиствахме и подреждахме градината си,и сега ще си правим барбекю...Ето точно за това искам да се преборим,да може спокойно,когато решиш да почиваш,да го направим всички заедно...По принцип някой все бърза за някъде,все парите не стигат,все има по важни неща...Дори и да изкръндзаме от държавата 60лв,на година на дете,то те трябва да влязат точно за такива дни...Успех на нас!!!
   п.п.Може да ви звуча объркано,но днес наистина съм щастлива,и много далеч от разумна...

# 91
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД  на  Георги и Димитър!
Все да са здрави и много щастливи!

Шапчице,чудесно е да се чувстваш така!И за мен тези моменти са много,много ценни.Когато децата пораснат и имат свои семейства,дано да са щастливи по същия начин.

# 92
  • Мнения: 2 433
Ето ме и мен!Тъкмо напред се прибрахме..ама първо сядам да ви видя на бързо. Hug
Да се похваля на всички - запознах се с Ради, Аблена и Злата вщица Mr. Green Много са готини. Страшно приятна компания Hug така се заговорихме че не обърнах никакво внимание на колегите Embarassedдано не се сърдят...
Сега да се оплача... не само пътуването ни към пловдив беше натоварено и кошмарно. Връщането беше неописуемо ooooh! Тъкмо се кефихме че няма никакво движение по шипка на връщане и...о-па точно на върха ни стопираха след една прилична колона. Оказа се че има катастрофа по-надолу и не пропускат коли. часът беше към 8,40. след като чакахме най малко час, без никакви конкретни сведения, звъннахме на полицията да видимза какво става дума. Оказа се че турски тир с ремарке загубил управление и се обърнал на един завой. Следващият го друг турски тир пък неможал да спре и се качил отгоре му ooooh! Та трябваше да чакаме да пренатоварят тировете, да извикат кран, който някакси трябваше да стигне до мястото, защото и от другата страна имаше колони. И нали сме българи #2gunfireкато видяха от нашата колона ,че от време навреме минава кола от насрещното движение - решиха че могат и те да минат , та направиха втори ред. Е да ама те първо пропускаха отдолу че да осигурат достъп за крана.... та се получи такова задръстване че направо се видяхме в ужас. И докато сестрами и Галин си чакаха спокойно аз направо се разболях...то нестига че мрязя да минавам Шипка , а и заклещена м/у колите как не откачих незная! Горни дрехи не носехме, а през ноща е доста студено. Накръя започнаха да пускат и от нашата страна и ние имахме късмет да сме в първата пропусната група. Всичко точно дакато не стигнахме мястото на катастрофата където отново ни стопираха. И се започна едно изнизване на тирове - маже би 30 тира един след друг. те пропускали колите а аставили камионите...Абе ужас. В крайна сметка в 1.00ч. благополучно се прибрахме в къщи. Децата и свеки бяха много притеснени, въпреки че държахме връзка по тел. Яни и той не спеше - отказал да легне категорично... и така. Критичен ден за пътуване. Макар и страшно приятен като престой в Пловдив! Heart Eyes
Наоплаках се.
Шапчице - много ми хареса постингът ти. Ето и ние прозряхме това преди месеци...затова вече не работим събота и неделя!!!! Peace
Кабо Алма - позна - ние правихме тениските за Невенчето. Тя си е наше момиче - няма да я оставим я!!!!
ЧРД  на  Георги и Димитър!
За Лилибон и аз не спирам да мисля. А връзката ни с нея - Цоцоланка - е в Добрич! Sad
Надявам се нещата да са потръгнали на добре! Praynig

# 93
  • Мнения: 293
привет мами. днес се върнах от Хисара- бяхме на семинар от службата. Облякох си тениската и бях  мноооооооого оглеждана   newsm62 пък и тя е жълтичка та се виждаше от далеко и хората......абе супер са   smile3501. много ме е яд ,че не можах да се запозная с Джулис, но никога не е късно-другия път.Джули ние в Пловдив сме си все готинки/ и скромни . а нали скромноста краси човека........./ smile3506          оооооо  щях да забравя   newsm59 на Георги и Димитър. много , много щастливи и весели дни .  newsm03

# 94
  • Мнения: 3 326
Момичета, съжалявам - пропуснах много празнуващи.... Честито им от все сърце!
Иве, права си - уча като луда! Винаги съм се стремяла към по-по-най  Sad и затова се разочаровам жестоко! Във вторник ми е изпита - няма да го взема (то е ясно), не само защото аз не се чувствам подготвена, а и защото това се е превърнало във сериозен бизнес... Все едно! Да сме живи и здрави! Кажете как да дам парите за тениските - не знам в сряда дали ще мога да дойда... Кобо ми предложи услугите си, но имам и други ангажименти.... Sad
На Цоци - не Търся .... ти търси нотариус....че има и други кандидати!
Моя Огнянчо ( РС-то) е сериозно болен, а е само на 7-8 месеца, търсим животоспасяващи платки и др. Сега съм на лаптопа, ама достъпа ми до него е .... некои (да не ги цитирам) са се сраснали с него....
На новите мами - Добре дошли! Тити, и аз имам същите проблеми със средния, но това преминава...май  newsm78!
Обичам ви радвам се че ви има!

# 95
  • Мнения: 370
Радвам се, че и Пловдивските мами започвате да се виждате!
Да кажа, че просто се разлагам, като ги няма малките деца! Преглеждам тестовете на 7-класника и почти нищо друго не правя! А той все гледа как да се скатае! Още в 8,45 щеше да спи, за да не го накарам нещо да учи, но и сега го чувам как гледа ТВ!
Страхотно  е, че вече повече хора се появяват с тениските! И аз обирам точките!
Надявам се в сряда да оправим сметките и със софийските!
Желая ви успешна седмица и частица от настроението на Шапчицата, че направо струи от поста й!

# 96
  • Мнения: 1 818
 Hug Добро утро! Толкова настроение има в темата ни! Нека го запазим!

 Кафенцето е от мен,заповядайте 


             Честит Рожден Ден на Бетина на tanny! Успех в живота,мило момиче!

                                                              

# 97
  • Мнения: 710
Габи,браво на теб,всеки ден ни подсещаш приятно,че утрото започна,гледам че има 3 вида кафе,за мен чаша чай ще може ли?

За рожденницете

# 98
  • Мнения: 3 740
За наталия


За рожденичката

# 99
  • Мнения: 710

ммммм,вкусно и с лимонче даже,благодаря   bouquet

# 100
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Здравейте момичета! Дадох малкия на ясла и доколкото ми е известно, като трето дете е освободен от дневна такса. Директорката не била наясно, нямали такъв случай досега. В интернет не успях да стигна до това, какви документи са необходими. От общината ми издадоха бележка за поредността на децата, по нататък не зная как да действам. Накой минал ли е вече по този път? Можете ли да ме упътите? Praynig

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте мами,

и аз се радвам че пловдивските мами почнахме да се виждаме!

Албенка - проверих за твойта книжка - има я в нащата книжарница на 4.90 лв мисля. Да ти я купувам ли?

# 102
  • Мнения: 1 818
 Hug Hug Hugljuboznatelna, радвам се да те видя и в тази тема...Дано мамите в България отговорят на въпроса ти.  bouquet

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
И аз много се радвам, че се видяхме с Радеток, Джул и Албена, въпреки че ми се видя много набързо. Надявам се да се видим скоро пак, дори и само на кафенце   bouquet

# 104
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ljuboznatelna, те са длъжни да си проучат въпроса, от теб би трябвало да поискат трите акта за раждане (копия) и декларация мисля беше (или молба), че имаш три деца и се възползваш от правото на третото дете за безплатно ползване на детско заведение. Става дума за Пловдив, нали? Защото това се гласува на общинско ниво и например за Стара Загора не важи  Sad  Ще се опитам да намеря решението, на което се позоваваш. Успех!  Peace
Ето го:
http://new.plovdiv.bg/?lang_id=1&prm=power&subprm=ordinance&n_id=10
виж Чл.25(1) т. г)
 Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 14:18 от albena

Общи условия

Активация на акаунт