Разделно хранене-част 11

  • 13 066
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 338
Sofi, благодаря за раецптата  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
Как сте момичета? Днес пообиколих магазините и си купих два туристически панталона за стимул, т.е. малко са ми тесни и ще се наложи да отслабвам, за да са ми удобни по преходите. За тези, които не знаят,  нашето семейство сме запалени по височинния туризъм и всеки свободен уикенд катерим върхове или правим преходи. А от днес тръгвам и на народни танци, отново. Много съм щастлива, че направиха курс и близо до нас. Така че с РХ, спорт и танци се надявам да си влеза в дрехите от преди.
Ками, радвам се че Калоян е оздравял. Сега трябва ти да се успокоиш и да не преживяваш отрицателните емоций от изминалите дни.
Мишето, вие до къде я докарахте с любимия?
ReGe, София не е толкова страшна. Влизаш в първия изпречил ти се МОЛ и цял ден си си загубила. Така че следващия път като има идване на сам, тръгвй с него и се обади да кафепием.
Мина, нали прочете за танците? Стягай се за хората. Hug
Изчезвам, като се прибера ще разказвам как е минало, а имам такава мускулна треска от вчерашния фитнес... ooooh!

# 32
  • Мнения: 3 861
Бифанче, за вашето планинарско семейство и в "Нощен труд" писаха Whistling

Ками, радвам се за Калоян, браво!

аз цял ден съм на печени филийки със сирене и кашкавал  Embarassed
сега отивам да чета в таблицата колко е разделно това


...........и след като прочетох колко забранена комбинация съм спретнала мисля, че моето разделно хранене ще започне .... от утре(ако не объркам пак нещо)

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 20:26 от доня КОПРИВА

# 33
  • Мнения: 2 724
Здравейте милички Laughing. С най голямо удоволствие ви се похвалвам ВЗЕХМЕ ГОЛЯМАТА НАГРАДА на конкурса newsm44.Като се върнахме от гала концерта ,се опитах да кача снимки и клипчето с двете песни ,но нета ми погоди номер и сега -сначале. От утре вече ще съм по -подробна. Прегръщам ви всички  Hug.Почерпка моля

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 2 530
Алекс, честито! Знаем си ние, че нашите форумски деца са най- талантливи, най- красиви и получават най- силната помощ - положителната енергия на всяка от нас. Много се радвам, наистина.  bouquet

# 36
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Алекс  ЧЕСТИТО   bouquet

# 37
  • Мнения: 231
БРАВО  smile3501 да на прегръщаш и нацелуваш   love001 Hug нашите шампионки  Laughing.Честита да им е победата и да продължават все така  newsm10.

# 38
  • Мнения: 3 861
Алекс, честито и от мен!!!


Браво на децата!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 787
Алекс,браво на малките HugБях сигурна,че ще са те Wink

Доня Коприва,не се кахъри за няколко филийки със сирене.Наскоро дискутирахме,че в кашкавала има толкова мазнини,че може спокойно да влезе в групата на Мазнините.Мазнини с тестени се комбинират-значи,не си сгрешила толкова много Joy

Аз тази вечер спретнах на милото един спаначен огретен със сирена и кашкавали и пълнени гъбки с кашкавал.И Шопска салата,естествено.Винаги,когато готвя със сирене,не пропускам класическата Шопска салатка,че много я обичам   eat
И Калоян си хапна порядъчно от нашите чинии.Много се радвам,че си връща апетита Grinning

Утре вече ще му направя една голяма разходка,че му се сви душицата на милото цяла седмица в къщи SickДобре,че времето се оправя Laughing

# 40
  • Мнения: 903
Ей, Ками радвам се, че Калоян е по-добре. Много се кефя като те слушам как всичко си хапва детето и не капризничи. Моите тази вечер не искаха пилешка супа, а си изпросиха пържени кюфтета. Аз пържено не им давам, ама напоследък въобще не ядат и склоних. Така се старая да ядат здравословно, ама май нямам голям успех. Влекат ги сандвичите, солети, пръчки и сладкиши. Ако има и някоя луканка и пържена мръвка. Много ме е яд, щото всеки ден готвя, а само хвърлям Sad
Алекс, честито и от мен. Браво на Аличка и другите талантливи девойки. Много се радвам за успеха им.
Калида, ами ти къде изчезна бе мила? Такова отсъствие не ти е присъщо. Айде появи се, че ни липсваш. Как е Сладката Дана?
bifana, браво много си инициативна. Чак се засрамих. Аз напоследък много се измързялявих и сега сраммммм Embarassed Ех, и на мен ми се танцува, ама на този етап не съм за танци. Толкова съм затлъстяла, че не мога и половин часова тренировка да направя.
Ох, айде стиха съм дрънкала, да отива да почина, че утре пак тежък ден ме чака.
Лека нощ и целувки сладурчета Hug

# 41
  • Мнения: 6 461
Извинете за тъпия въпрос ....
Нещо да ми кажете за шоколада и РХ.
Благодаря предварително. Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Алекс Честито!!!! Да поздравиш талантните!!! Чакам снимки и клипчета.
Вчера хапнах добре, в смисъл без прегрешения. Почти цял ден бях на череши, а за вечеря си спретнах една голяма салата с домати, краставици, пипер, семена и ленено олио. Много вкусно, а и полезно. Днес ще ям до обяд, после лунната. На кантара не съм се качвала от 1-2 седмици, от както се скарахме последния път с него. Тези дни ще се кача и се надявам да ме зарадва с някой-друг минус.
Хайде хубав, успешен и ползотворен ден от мен  bouquet

# 43
Добро утро...и аз се записвам в новата тема....като не влизам често...не мога да смогна да прочета всичко изписано...

Алекс поздравления за дечицата....представям си колко си горда.. Peace
когато Дафи постугне някакъв успех се чувствам и аз като победител...

Шарли колко време ще продължи лунната диета.....не зная защо, но винаги когато луната влиза в пълнолуние се чувствам ужасно издута...след което спадам от само себе си...май наистина има връзка...добре че поне пълнолунието не ми влия на съня, че мъжът ми хич не го хваща сън...

Ками покрай голямата си дъщеря се убедих, че трябва да приемем разните там ангини, кашлици, шарки като нещо нормално и да не се шашкаме, към 2-3 клас изведнъж детето ги преодолява...изчезват от само себе си....въпреки че май всичко си е до дете....е аз като не съм боледувала от шарка като малка...я изкарах на 25г. много тежко....беше кошмар направо..  Ками ти Калоян разделно ли го захрани?

Бифана завиждам ти благородно за народните танци ....ти в кой квартал живееш? А за планинарството да не говорим.....

Приятен ден момичета...отивам да готвя  chef

# 44
  • София
  • Мнения: 2 530
Добро утро момичета. Hug

Лилиет в Люлин съм. И читалището е съвсем близо до нас. А за високите планини ще трябва доста да почакаме след тия дъждове.

Общи условия

Активация на акаунт